ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بازی 1v1 در کالاف

آموزش کامل نحوه بازی 1v1 در کالاف دیوتی موبایل (آوریل 2024)

چگونه در بازی COD Mobile بصورت 1v1 بازی کنیم (آوریل 2024)؟

COD Mobile یک بازی چند نفره است که در درجه اول بر روی اهداف تیمی و رقابت تمرکز دارد. بازیکنان معمولاً در تیم‌های دو یا چند نفره دسته‌بندی می‌شوند. که با هم کار می‌کنند تا اهداف را تکمیل کنند و پیروز ظاهر شوند.

برای افزایش توانایی ها و عملکرد بهتر در این بازی، گیمرها می توانند سی پی کالاف ارزان را به عنوان ارز انحصاری این بازی از ارزان جم خریداری کنند.

با این حال، بازی حالت «1v1» را نیز ارائه می‌کند. که در آن می‌توان به جای تکیه بر کار گروهی، در نبردهای فردی علیه یکدیگر شرکت کرد.

COD Mobile معمولاً یک چالش تیمی را ارائه می دهد. اما بازیکنان ممکن است به دلیل نقشه های بزرگ با نبردهای 1v1 در حالت بتل رویال روبرو شوند.

دستورالعمل های تنظیم بازی 1v1 در کالاف دیوتی موبایل (ژانویه 2023)

بازی 1v1 در کالاف دیوتی موبایل وجود ندارد. اما بازیکنان همچنان می توانند با استفاده از ویژگی مسابقه شخصی بازی در مسابقات فردی شرکت کنند.

انجام بازی 1v1 در کالاف دیوتی موبایل یک راه عالی برای تمرین و بهبود مهارت های شما است. همچنین به اعضای تیم اجازه می دهد تا با سبک ها و گرایش های یکدیگر بیشتر آشنا شوند.

برای شروع بازی 1v1 در کالاف دیوتی موبایل، بازیکنان باید به دلیل عدم وجود حالت اختصاصی 1v1، یک بازی خصوصی ایجاد کنند. برای این کار، آنها می توانند دوست یا کاربر دیگری را به مسابقه دعوت کنند. مهم است که به یاد داشته باشید که این یک بازی خصوصی است. بنابراین فقط می توانید با کسانی که دعوت شده اند بازی کنید.

برای شروع یک بازی خصوصی در Call of Duty Mobile، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. از منوی اصلی بازی، به گزینه Multiplayer واقع در سمت راست صفحه بروید.
 2. به جای پیوستن به مسابقه از طریق صف، روی نماد منوی همبرگر واقع در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.
 3. از منوی همبرگر، گزینه “Private” را از منوی کشویی انتخاب کنید.
 4. پس از ورود به منوی خصوصی، از تنظیمات مطابقت در سمت چپ استفاده کنید تا تنظیمات لازم را انجام دهید. برای اینکه مسابقه برای گیم پلی 1v1 مناسب تر شود، توصیه می شود محدودیت زمانی را افزایش یا حذف کنید. و حد مرگ را افزایش دهید.
 5. برای دعوت از دوستان یا بازیکنان برای پیوستن به بازی خود، روی دکمه “Invite” ضربه بزنید.
 6. پس از پیوستن همه بازیکنان، روی دکمه “Start Game” ضربه بزنید تا مسابقه شروع شود.

به یاد داشته باشید:

بازی می‌تواند تغییر کند، بنابراین مراحل می‌توانند متفاوت باشند. بنابراین، مراقب تنظیمات و آموزش ها باشید.

نکات 1v1 برای موفقیت در COD Mobile

جدا از انجام تنظیمات حساسیت، بارگیری، حالت تیراندازی و سلاح‌های مناسب، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام درگیری با اسلحه 1 به 1 به خاطر بسپارید:

مقالات مرتبط »   بهترین تنظیمات حساسیت Free Fire در سال 2023

 • برای درک بهتر نقاط قوت و ضعف سلاح ها در مقابل هوش مصنوعی تمرین کنید
 • طرحی را پیدا کنید که برای شما مناسب باشد
 • شلیک های پرش و دراپ شات را تمرین کنید
 • یاد بگیرید که از قبل هدف گذاری کنید
 • شلیک هیپ فقط برای اهداف نزدیک ضروری است
 • طرح نقشه را برای مقابله با مناطق مورد علاقه بازیکنان بدانید

وارد شدن به درگیری با یک بازیکن فقط یک تجربه شخصی است. این یک بازی شوخ طبعی و مهارت است، با توقع ذاتی برای پیشی گرفتن از حریف. در این راستا، بازیکنان مشغول صیقل دادن کارنامه خود و ادامه تمرین هستند.

به روز رسانی :

استراتژی هایی برای بازی 1v1 در کالاف دیوتی موبایل

1) آماده شدن برای رویارویی 1v1

قبل از شروع بازی 1v1 در کالاف دیوتی موبایل، مطمئن شوید که برای بازی آماده هستید. برای شروع، لودآوتی را انتخاب کنید که هم سبک بازی شما و هم نقشه ای را که در آن مسابقه خواهید داد، تکمیل کند.

مکان اسپاون ها و مکان های دیدنی مهم را بیاموزید و با طرح کلی نقشه آشنا شوید. دانستن زمین و نقاط احتمالی برای کمین به شما برتری تاکتیکی نسبت به حریف می دهد. از این دانش برای سازماندهی فعالیت های خود و پیش بینی استراتژی های به کار گرفته شده توسط رقبای خود استفاده کنید.

2) اجرای استراتژی های مؤثر در طول مسابقه

کنترل نقشه و موقعیت یابی را در مسابقات 1v1 اولویت بندی کنید. برای کاهش احتمال اینکه زیر آتش دشمن قرار بگیرید، از نقاط برتر با خطوط دید واضح استفاده کنید. با نگاه کردن به بیرون برای تیراندازی و سپس شیرجه زدن سریع به محل امن، به طور مؤثر از پوشش استفاده کنید.

ارتباط و نشانه های صوتی کلیدی در این بازی هستند. برای اینکه بفهمید حریف کجاست، به صداهایی مانند صدای پا و شلیک به دقت گوش دهید.

3) تجزیه و تحلیل و سازگاری با حریف

در بازی 1v1 در کالاف دیوتی موبایل به گرایش ها و سبک بازی حریف خود توجه کنید. در مورد سلاح ها، حرکات و تاکتیک هایی که انتخاب کرده اند یادداشت بردارید. شما می توانید از این دانش برای ایجاد حرکات متقابل و استفاده از نقاط ضعف آنها استفاده کنید.

انعطاف پذیر بودن برای برنده شدن در برخوردهای 1v1 کالاف دیوتی موبایل ضروری است. سلاح ها، استراتژی ها و تاکتیک های مختلف را امتحان کنید تا حریف خود را از تعادل خارج کنید و دست بالا را حفظ کنید.

در نهایت، سعی کنید از از دست دادن آرامش خود تحت فشار جلوگیری کنید. تمرکز خود را حفظ کنید و حتی اگر در مضیقه هستید به بازی خود ادامه دهید. در یک بازی 1v1 در کالاف دیوتی موبایل، می توانید هر حریفی را با پشتکار، حیله گری و انعطاف پذیری شکست دهید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت