ارزان جم ارزان جم
5 09010380181
رویال پس A3 پابجی

افشاگری های رویال پس A3 پابجی موبایل جوایز آتی را نشان می‌دهد

نشت های PUBG Mobile A3 Royale Pass جوایز آتی را نشان می‌دهد، جزئیات را بررسی کنید

رویال پس A3 پابجی موبایل پوسته‌های قابل ارتقای باشکوهی را ارائه می‌کند. که هیچ‌کس نمی‌خواهد آن‌ها را در موجودی خود از دست بدهد. گذرنامه کامل رویال را در زیر بررسی کنید.

PBG Mobile، یک بازی اکشن محبوب بتل رویال از A3 royals pass اطلاعات لو رفته قبلاً جوایز شگفت‌انگیز آینده این بازی را نشان داده است. سطح 1 تا 100 A3 Royale Pass لباس های زیبا، پوسته های اسلحه و خودرو شگفت انگیز و موارد دیگر را به بازیکنان ارائه می دهد. پاداش‌های PUBG Mobile A3 Royale Pass را ببینید

پس از خرید یوسی پابجی موبایل باید در بخش های مختلف بازی برای ارتقاء سطح خود از آن استفاده کنید.

رویال پاس اصلی ترین راه برای دریافت پاداش در بازی است. امتیاز پاس رویال را می توان از راه های زیر برای افزایش رتبه به دست آورد: کامل ماموریت های روزانه رویال پاس و ماموریت های چالشی. دارندگان Elite Pass برای رتبه بندی سریعتر به Elite Missions دسترسی خواهند داشت.

مقالات مرتبط »    راهنمای کشتن با نارنجک در پابجی موبایل (سپتامبر 2023)

رویال پس A3 پابجی موبایل

پوسته های قابل ارتقای آینده

  • Circus of Screams Crossbow (سطح 3 قابل ارتقاء) – PR Level 50
  • Pumpkin Carol Groza (سطح 5 قابل ارتقاء)
  • Mageblaze SLR (سطح 5 قابل ارتقاء)
  • Glacial Bloomer (سطح 8 قابل ارتقاء)
  • BoxerBolt Kar98k (سطح 7 قابل ارتقاء)

جوایز رویال پس A3 پابجی موبایل

Pubg Mobile A2 Royale Pass پوسته های اسلحه شگفت انگیز، مجموعه شخصیت ها، پوسته های خودرو، پوسته های نارنجک و جوایز بسیار بیشتری را به بازیکنان ارائه می دهد.

با این حال، این‌ها فقط اطلاعاتی درباره مجوز رویال آتی PUBG Mobile هستند که شامل جوایز هیجان‌انگیزی است. که هیچ‌کس نمی‌خواهد آن را از دست بدهد. شکلک های کمیاب و پوسته های افسانه ای شخصیت درون بازی شما را به طرز شگفت انگیزی تزئین می کنند و طعم بیشتری به گیم پلی شما می بخشند. با این حال، PUBG Mobile به زودی A3 Royal Pass و تاریخ انتشار آن را اعلام خواهد کرد.

در حال حاضر، A2 Royale Pass در بازی موجود است. بازیکنان می توانند آن را با UC (ارز درون بازی) خریداری کنند. Elite Pass 720 UC قیمت دارد، در حالی که Elite Pass Plus 1920 UC هزینه دارد. هر دوی این پاس‌ها امتیازات شگفت‌انگیزی را برای بازیکنان ارائه می‌کنند. مانند باز کردن قفل همه جوایز رتبه‌بندی، 50 درصد جایزه هفتگی امتیاز چالش، قاب آواتار انحصاری، آیتم‌های ویژه و موارد دیگر.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت