ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چتربازی سریعتر در پابجی

چتربازی سریعتر در پابجی : با این نکات و ترفندها حرفه ای شوید

چگونه در Pubg سریعتر چتربازی کنیم؟

برخی از بازیکنان ترفندهای چتربازی سریعتر در پابجی را می‌دانند. و می دانند چگونه سریع‌تر فرود بیایند.

اگر یک گیمر معمولی یا مبتدی در Pubg هستید، ممکن است ندانید که نیمی از نتایج مسابقه در سکانس شروع تعیین می شود. جایی که بازیکنان خیلی سریعتر از سایر بازیکنانی که هنوز احساسی نسبت به چیزها دارند، اسلحه ها را پایین می آورند و می گیرند و می گیرند. آنها را قبل از شروع مسابقه و جمع آوری سلاح ها و کیت های مورد نیاز بیرون می آورند.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید یوسی پابجی ارزان ، به سرعت یوسی را به حساب بازی شما واریز می کند.

چتربازی سریعتر در پابجی چطور ممکن هست؟

با کنترل زاویه نزول خود در هوا.

دلیلی وجود دارد که سرعت سقوط شما در هوا روی صفحه نمایش داده می شود و آن این است که شما می توانید با کنترل شخصیت خود در هوا این سرعت را تا 200 کیلومتر کنترل کنید.

قبل از اینکه سعی کنید این کار را انجام دهید، ابتدا باید در نظر بگیرید که واقعاً کجا می خواهید فرود بیایید، زیرا نمی توانید به صورت عمودی در مکانی که می خواهید فرود بیایید پایین بیایید. زیرا با مقاومت هوا مواجه می شوید و کندتر از آنچه در نظر گرفته شده است فرود می آیید.

نکته :

بهتر است برای چتربازی سریعتر در پابجی ، با زاویه فرود بیایید و اجازه دهید جریان هوا شما را با سرعتی بین 200 تا 220 کیلومتر به محل مورد نظرتان برساند.

نقطه شروع خروج از هواپیما باید 750 تا 850 متر از محل فرود فاصله داشته باشد و در آخرین لحظات قبل از فرود حتی می توانید با تغییر زاویه به زاویه عمودی و سقوط مانند موشک مانند هوا به سرعت های بیشتری برسید. هر چه بیشتر به زمین نزدیک شوید مقاومت کمتر می شود.

بله، PUBG مقدار زیادی از فیزیک واقع گرایانه را دنبال می کند، و استفاده از آنها هرگز ضرری ندارد.

مقالات مرتبط »   30 اسم دخترانه شیک پابجی موبایل شامل نمادهای شیک درون بازی

اگر هواپیما را زود ترک کردید، زاویه خود را تغییر دهید و کمی در هوا بمانید تا به فاصله لازم از مکان مورد نظر خود برسید، سپس نقشه را دنبال کنید و اگر خیلی دیرتر نیز از هواپیما خارج شدید، زاویه را تغییر دهید. به حالت عمودی تر بروید تا زمانی که به نقطه ای در هوا برسید که بتوانید با سرعت 200 کیلومتر شیرجه بزنید و طرحی را که قبلا ذکر کردیم شروع کنید.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت