ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اسلحه OTs 9 SMG

اسلحه OTs 9 SMG احتمالاً به سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل اضافه می شود

شایعه شده است که فصل چهارم کالاف دیوتی موبایل اسلحه OTs 9 SMG را از COD Black Ops Cold War می آورد

هر کاربر Call of Duty Mobile مشتاقانه منتظر راه اندازی فصل جدیدی است که محتوای جدید درون بازی و بهینه سازی های مختلف بازی را به ارمغان می آورد. فصل 3: راش هفته آینده به پایان می رسد. درز فصل چهارم در حال حاضر راه خود را به رسانه های اجتماعی باز کرده است. شایعات اخیر حاکی از معرفی یک سلاح کاملاً جدید کلاس SMG، با عنوان OTs 9، در زرادخانه Call of Duty Mobile در فصل 4 است.

خرید cp کالاف دیوتی موبایل ارزان برای ارتقاء یا خرید برخی از شخصیت ها یا سلاح ها و خرید جعبه های بازی ضروری است.

چند روز پیش، کاربر توییتر @AminGhx که برای Leakers On Duty کار می‌کند، چند اسکرین شات از تیزر یک حالت بازی آینده، Ground War: Skirmish، در COD Mobile Season 4 (سرور چینی) به اشتراک گذاشت. در یکی از توییت‌ها، افشاکننده به اپراتور Soap که دارای OTs 9 SMG است اشاره کرد.

مقالات مرتبط »   فصل 4 کالاف دیوتی موبایل فاش شد : تعادل سلاح ها تغییر می کند

بازیکنان می توانند اسلحه OTs 9 SMG از COD Black Ops Cold War را به عنوان افزودنی احتمالی بعدی در سیزن 4 ببینند.

همانطور که گفته شد، اسلحه OTs 9 SMG یک مسلسل دستی است که ممکن است در فصل 4 که فعلاً عنوان ندارد به Call of Duty Mobile راه پیدا کند. برای کسانی که نمی دانند OTs 9 یک سلاح Call of Duty: Black Ops Cold War (و COD Warzone) است. که نوعی از COD Black Ops SMG OTs-02 Kiparis است که به آن Kiparis نیز گفته می شود.

OTs 9 که یک SMG است، به دلیل برد کوتاهتر و سرعت شلیک سریع، یک سلاح ایده آل برای درگیری های نزدیک است. این اسلحه همچنین کاملاً متحرک است، اما در موارد خاص، ممکن است بسیار ناپایدار باشد، به خصوص اگر بازیکنان در تلاش برای مقابله با دشمنان در رده میانی باشند. بنابراین، اگر اسلحه به Call of Duty Mobile راه پیدا کرد، طرفداران باید تغییراتی در بارگیری Gunsmith ایجاد کنند.

اکتیویژن هنوز اضافه شدن OTs 9 به فصل 4 را اعلام نکرده است. اما کاربران می توانند انتظار داشته باشند که این OTs به دلیل نشت های قابل اعتماد وارد شود. علاوه بر این، استریمر معروف COD Mobile، بابی پلیز، یکی دیگر از منابع قابل اعتماد، OTs 9 را از طریق توییتی تایید کرده است.

شانس ورود اسلحه OTs 9 SMG به بازی بسیار زیاد است. پس بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که از طریق Battle Pass به عنوان یک جایزه رایگان BP در دسترس قرار گیرد. فصل 3 یک تفنگ تک تیرانداز HDR را معرفی کرد که بازیکنان می‌توانند پس از رسیدن به Tier 21 قفل آن را باز کنند. بنابراین، اگر OTs 9 به سلاح COD Mobile اضافه شود، به احتمال زیاد یکی از پاداش‌های رایگان BP خواهد بود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت