ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اسلحه Oden در کالاف

اسلحه Oden در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

Oden در COD: Mobile چیست؟

انواع اسلحه‌های زیادی در Call of Duty Mobile وجود دارد که به سختی می‌توان همه آن‌ها را بررسی کرد، البته به ده‌ها ضمیمه که با هر سلاحی ارائه می‌شود.

اسلحه های جدید همیشه به Call of Duty Mobile راه پیدا می کنند و در این مقاله ما شما را در مورد یک اسلحه بسیار خاص به نام Oden در COD Mobile راهنمایی می کنیم.

با خرید CP کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم می توانید مهمات ، لباس و سلاح های پیشرفته برای شخصیت های بازی تهیه کنید.

اسلحه Oden در کالاف دیوتی موبایل

بازی Oden را به عنوان یک تفنگ نبرد تمام اتوماتیک bullpup توصیف می کند. که سرعت چرخه آهسته را برای کمک به کنترل مهمات 12.7 در 55 میلی متری دارد.

Oden یک سلاح در فرانشیز Call of Duty است. که نه تنها در Call of Duty Mobile بلکه در Call of Duty Modern Warfare نیز ظاهر شده است. در کمپین، اسلحه Oden در کالاف دیوتی موبایل یکی از متداول ترین تفنگ های تهاجمی است که توسط نیروهای بارکوف استفاده می شود.

و در حالت چند نفره، Oden را می توان پس از رسیدن به رتبه 28 در Create-a-Class باز کرد. این یک تفنگ تهاجمی تمام اتوماتیک است. که آسیب بسیار بالایی برای کلاس خود دارد. اگر حداقل یک شلیک به سر دشمن اصابت کند یا تقلب کند، Oden می تواند تنها در 2 تیر تا فاصله 40 متری دشمنان را از بین ببرد.

مقالات مرتبط »  همه چیز درباره تغییرات تعادل سلاح سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل

آسیب سینه Oden برای چند نفره کمی بیشتر از FAL است. که قوی ترین تفنگ تهاجمی در Call of Duty در نظر گرفته می شود. حتی از دوربرد، Oden فقط به 3 شلیک برای کشتن نیاز دارد. و اگر در حال بازی هاردکور هستید، اسلحه یک کشتن 1 تیر از همه محدوده ها خواهد بود.

آسیب زیاد Oden با سرعت شلیک کم 435 RPM است. که کندترین تفنگ تهاجمی در Call of Duty است. این سلاح در 2-3 شلیک به سرعت دشمن را از بین می برد. اما شلیک های از دست رفته طاقت فرساتر از سایر سلاح های مشابه است.

در مقایسه با FAL، اسلحه Oden در کالاف دیوتی موبایل می تواند به صورت تمام اتوماتیک شلیک کند. اما ویژگی های هندلینگ کندتری دارد. این اسلحه کندترین ADS را در بین هر تفنگ تهاجمی اصلاح نشده دارد. و فقط کمی سریعتر از برخی LMGها است. سرعت بارگیری مجدد Oden نیز تا حدودی کند است. و خشاب 20 دور در صورت شلیک بیش از حد بی پروا اغلب تخلیه می شود.

Oden یک اسلحه فوق‌العاده منحصر به فرد در مدرن وارفار بود، اگرچه برای همه مناسب نبود. ویژگی بدنام شلیک آهسته اسلحه در Call of Duty Mobile نیز وجود دارد. و برخی از بازیکنان را مجبور می کند تا آن را پاس کنند.

با وجود سرعت شلیک پایین، Oden یک تفنگ تهاجمی قدرتمند است که نباید دست کم گرفت. همانطور که توسط توسعه دهندگان توضیح داده شده است، Oden “برای دفاع از اهداف و پوشش هم تیمی هایی که در انبوه نبرد هجوم می آورند عالی است.”

اگر می‌خواهید خطوط را به راحتی پایین نگه دارید، پس به دنبال استفاده از خروجی آسیب Oden نباشید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت