ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
New Recruit در کالاف

نحوه دریافت باندل New Recruit در کالاف دیوتی موبایل به صورت رایگان

چگونه New Recruit Bundle را در Call of Duty Mobile به صورت رایگان درخواست کنیم؟

برای بهبود گیم پلی بازیکنان، از باندل New Recruit در کالاف دیوتی موبایل رونمایی شده است. که انواع پوسته های اسلحه، پاداش ها و تجهیزات را ارائه می دهد. بهترین بخش این است که این بسته‌ها را می‌توان به صورت رایگان از طریق اعتبارات درون بازی که توسط گیم‌پلی به دست می‌آید، دریافت کرد.

برای خرید سی پی کالاف از ارزان جم بازی خود را حتما روی اکتیویژن یا کالاف دیوتی اکانت سیو کنید تا سفارش شما هر چه سریعتر و در کمتر از 30 دقیقه انجام شود.

این مقاله نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید بدون پرداخت پول واقعی این بسته‌ها را مطالبه کنید. و همه چیزهایی را که برای شخصی‌سازی بارگیری و بهبود عملکرد خود در میدان جنگ نیاز دارید، بدانید. از کسب اعتبار از طریق بازی گرفته تا گشت و گذار در فروشگاه اعتباری و انتخاب بسته های مورد نظر خود در Call of Duty Mobile.

مقالات مرتبط »     نحوه باز کردن قفل MG42 در کالاف دیوتی موبایل با یک میان پرده سینمایی

راه‌هایی برای درخواست رایگان باندل New Recruit در کالاف دیوتی موبایل

دانستن نحوه دریافت اعتبار قبل از شروع درخواست باندل New Recruit در کالاف دیوتی موبایل بسیار مهم است. انجام بازی، اتمام کارها، شرکت در فعالیت ها و زدن معیارهای مختلف، همگی می توانند برای شما اعتبار کسب کنند. هر چه بیشتر بازی کنید و با آن تعامل داشته باشید، می توانید اعتبار بیشتری در بازی کسب کنید.

بازی را باز کنید و به فروشگاه بروید تا باندل New Recruit در کالاف دیوتی موبایل را درخواست کنید. فروشگاه اعتباری را در business پیدا کنید. اینجا جایی است که می توانید اعتبارات کسب شده خود را با مجموعه ای از کالاهای درون بازی مانند New Recruit Bundles معامله کنید.

وقتی داخل فروشگاه اعتباری شدید، بسته‌های ارائه شده را بررسی کنید. معمولاً New Recruit Bundles در میان انتخاب های موجود ذکر می شود. هر بسته نرم افزاری مجموعه متفاوتی از تجهیزات، مزایا و پوسته های سلاح را ارائه می دهد. بسته ای را که توجه شما را جلب می کند انتخاب کنید و برای خرید آن کلیک کنید.

پس از انتخاب باندل New Recruit در کالاف دیوتی موبایل، بازی از شما می خواهد که خرید خود را تأیید کنید. نیازی به نگرانی در مورد خرج کردن پول واقعی نیست. زیرا از اعتبارات درون بازی استفاده می کنید. برای درخواست بسته و افزودن اقلام آن به موجودی خود، تراکنش را تأیید کنید.

محتویات New Recruit Bundle را برای مدتی که با موفقیت آن را درخواست کردید بررسی کنید. از پوسته های سلاح جدید برای به روز رسانی ظاهر زرادخانه خود استفاده کنید. ویژگی ها و ابزارها را برای بهبود تاکتیک های بازی خود امتحان کنید. به لطف تنوعی که این بسته‌ها ارائه می‌کنند، چیزی برای هر بازیکنی وجود دارد. در اینجا محتویات برجسته شده در باندل New Recruit در کالاف دیوتی موبایل آمده است:

  • New Recruit Bundle 1 شامل پوسته ICR-1 – Skulls & Blood است
  • New Recruit Bundle 2 شامل پوسته Kilo 141 – Teal Forest است
  • New Recruit Bundle 3 شامل پوسته M13 – Vinyl Wrapped است
  • New Recruit Bundle 4 شامل پوسته PPSh-41 – Teal Forest است
  • New Recruit Bundle 5 شامل پوسته LK24 – 1001 Nights است
  • New Recruit Bundle 6 شامل پوسته Krig 6 – So Board است

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت