ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ست Luminous Muse

ست Luminous Muse در پابجی موبایل: بهترین ست اولتیمت برای رنک آپ

چگونه مجموعه جدید Luminous Muse را در PUBG Mobile دریافت کنیم؟

Tencent Games ست Luminous Muse جدید را در جعبه جدید Lucky Spin پابجی موبایل منتشر کرده است. این جعبه جدید که از ۲۴ آوریل تا ۲۳ می (پنج شنبه، ۳ خرداد)، ساعت ۲۳:۵۹ (UTC+0) در دسترس است. ست جدید Shades of Fantasy نام دارد و آیتم‌های مختلف، افسانه‌ای و اسطوره‌ای را ارائه می‌کند. برای کسانی که نمی‌دانند، این آیتم‌ها جزو کمیاب‌ترین موارد انحصاری در این عنوان هستند. و اگر بتوانید از پس هزینه‌های UC پابجی موبایل برآیید، کلکسیون‌های عالی را ایجاد می‌کنند.

با خرید یوسی پابجی از وبسایت ارزان جم ، می توانید رویال پس خود را که شامل 2 مدل از جمله Elite Pass (360 UC) و Elite Pass Plus (960 UC) می باشد، دریافت کنید.

به دست آوردن موارد انحصاری ارائه شده در جعبه جدید هزینه UC دارد، ارز گران قیمت عنوان تنها از طریق پول واقعی جمع آوری می شود. در این مقاله نحوه دریافت ست Luminous Muse در پابجی موبایل از طریق UC یا به صورت رایگان بحث می‌شود.

مقالات مرتبط »     نحوه دریافت اسکین انیمه خانواده جاسوس در پابجی موبایل

در اینجا نحوه دریافت ست Luminous Muse در پابجی موبایل آورده شده است

جعبه جدید Shades of Fantasy Lucky Spin ست Luminous Muse جدید و پوسته افسانه ای Luminous Muse M762 را ارائه می دهد. در آیتم‌های اسطوره‌ای، از گلایدر، کوله پشتی و شکلک Luminous Muse استفاده می‌شود. علاوه بر این، دارای آیتم‌های ارزان‌قیمتی است، مانند مواد توسعه، تم لابی Luminous Muse، و جواهرات درون جعبه و قطعات جواهر.

برای به دست آوردن موارد ذکر شده، باید باز کردن جعبه را انجام دهید که برای PUBG Mobile UC هزینه دارد. این دهانه ها مانند چرخش عمل می کنند. که در آن هر قرعه کشی مقدار مشخصی UC هزینه دارد و به طور تصادفی یک آیتم از جعبه را به عنوان پاداش انتخاب می کنید.

اولین قرعه کشی روز 10 UC هزینه دارد. در حالی که قرعه کشی های بعدی 60 UC است. شما همچنین می توانید 10 قرعه کشی به طور همزمان انجام دهید که با نرخ تخفیف 540 UC جایزه داده می شود.

اگر نمی توانید کالای مورد نظر خود را از دهانه جعبه خود تهیه کنید و فضای ذخیره سازی UC خود را تمام کنید، همچنین می توانید با عبور از تعداد معینی از دهانه های ناموفق، یک پاداش تضمین شده دریافت کنید.

همچنین می توانید کالای مورد نظر خود را از قسمت Gem Exchange از طریق جم های درون جعبه جمع آوری شده خریداری کنید.

در اینجا جوایز انحصاری ها از نظر جواهرات درون جعبه آورده شده است:

  • Luminous Muse set: 6 Gems
  • Luminous Muse M762 skin: 3 Gems
  • Luminous Muse glider skin: 3 Gems
  • Luminous Muse backpack skin: 2 Gems
  • Luminous Muse emote: 1 Gems
  • Development Material: 1 Gem
  • Luminous Muse lobby theme: 1 Gem
  • 50x Gem pieces: 1 Gem

چگونه ست Luminous Muse در پابجی موبایل را به صورت رایگان دریافت کنیم؟

فروشگاه Google Play یکی از قابل اعتمادترین پلتفرم ها برای دریافت رایگان در هر عنوانی است. از این رو، می توانید برای دریافت ست Luminous Muse در پابجی موبایل به این فروشگاه دیجیتال مراجعه کنید.

Play Store دارای نشانه‌های درون برنامه‌ای به نام Play Points است که می‌توان آن‌ها را با اتمام کارهای تعیین‌شده، مانند نصب یک برنامه، استفاده از آن برای چند روز، و نوشتن نظر بر اساس تجربه شما در فروشگاه دیجیتال، جمع‌آوری کرد. این توکن های جمع آوری شده را می توان مستقیماً با کالای مورد نظر شما در هر عنوانی بازخرید کرد یا می توانید آنها را نقد کنید.

سلب مسئولیت:
PUBG Mobile در هند ممنوع است. به خوانندگان منطقه توصیه می شود که از بازی کردن خودداری کنند. در عوض، آنها می توانند در BGMI، یک نوع انحصاری و قانونی PUBG Mobile در هند شرکت کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت