ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Rune Ring فری فایر

رویداد Rune Ring فری فایر مکس 2023 فاش شد : جوایز و تاریخ شروع

ahmadian

رویداد جدید Free Fire MAX Rune Ring لو رفت : جوایز، سرورها، تاریخ شروع و …

اخیراً جریان تدریجی نشت‌های Free Fire MAX وجود داشته است که بسیاری از آنها در نهایت با انتشار رویداد/محتوای مذکور محقق شدند. جزئیات رویداد Rune Ring فری فایر مکس قبل از اعلام رسمی آن به صورت آنلاین منتشر شد. این فاش‌ها توسط KnightClown و Saw Gaming، دو تن از محبوب‌ترین استخراج‌کننده‌های داده در جامعه هند منتشر شد.

وب سایت ارزان جم با فراهم کردن محیطی امن برای خرید جم فری فایر ارزان به شما این امکان را می دهد که در بازی خود سریعتر پیشرفت کنید.

آنها پوستری از Luck Royale آینده را در دسته اینستاگرام خود به اشتراک گذاشتند که جزئیات متعددی را در مورد جوایز و تاریخ و موارد دیگر ارائه می دهد.

مقالات مرتبط »   فیدد ویل آوریل 2023 فری فایر مکس با باندل Riptide Vanguard

رویداد Rune Ring فری فایر مکس حاوی Rune Enchanter Bundle لو رفت

نشت های رویداد Rune Ring فری فایر اکنون به صورت آنلاین در دسترس است. و طبق اطلاعات موجود، Luck Royale از تاریخ 21 آوریل 2023 (جمعه، ۱ اردیبهشت) در سرورهای هند و بنگلادش در دسترس خواهد بود.

بازیکنان تا 4 می 2023 (پنج شنبه، ۱۴ اردیبهشت) زمان خواهند داشت تا الماس خرج کنند. و بسته انحصاری Rune Enchanter را از سری انتخاب شده در کنار شکلک جشن جشن دریافت کنند. این لباس دارای یک اثر ماشه ای خاص است.

پوستر فقط در آوریل 2023 قابل دسترسی خواهد بود و آن را حتی بیشتر خواستنی می کند. علاوه بر این، افراد همچنین 120 امتیاز برند دریافت خواهند کرد که به آنها کمک می کند تا جوایز هیجان انگیزی مانند تخته موج سواری، جعبه و حتی پوسته Gloo Wall را دریافت کنند.

مشابه لاک رویال قبلی با تم حلقه، انتظار می‌رود قیمت یک رویداد تنها 20 الماس باشد. در حالی که چرخش 10+1 احتمالاً 200 الماس به فرد کمک می‌کند. علاوه بر جوایز آیتم‌ها، این رویداد همچنین دارای توکن‌های ویژه‌ای است که بازیکنان ممکن است از طریق بخش اختصاصی Luck Royale با آیتم‌های انحصاری مبادله کنند.

Garena هنوز رویداد Rune Ring فری فایر بعدی را تأیید نکرده است. بنابراین، جزئیات ارائه شده قبلاً صرفاً درز است. حتی اگر از منابع قانونی و قابل اعتماد باشد. در نتیجه، ممکن است همان رویداد حتی در صورت موجود بودن در بازی در دسترس نباشد و ممکن است شامل مجموعه ای از پاداش ها نباشد.

رویدادهای جاری در Free Fire MAX

در حال حاضر بسیاری از لوازم آرایشی در Free Fire MAX در دسترس هستند که برخی از آنها رایگان هستند. در عین حال، دیگران استفاده از الماس را ضروری می کنند. Emerald Cards و Deal Damage رویدادهای رایگانی هستند که به ترتیب پوسته ایموتی و Katana را ارائه می دهند.

در عین حال، حلقه M1887 نیز در یک بازی زنده است که استفاده از الماس را ضروری می کند. رویداد جدیدی نیز آغاز شده است که پوسته و داسی Gloo Wall را به صورت رایگان ارائه می دهد. Runestone Hyperbook و Star Box ویژه نیز برای خرید در فروشگاه موجود است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت