ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
آیتم جدید کلش رویال

آیتم جدید کلش رویال در به روز رسانی Card Evolution مشخص شد

Clash Royale افزوده جدیدی برای به روز رسانی Card Evolution ایجاد می کند

از جمله جدیدترین آپدیت های کلش رویال می توان به بروز رسانی Card Evolution اشاره کرد. که از چندین ویژگی از جمله آیتم جدید کلش رویال به نام Dark Elixir تشکیل شده است. این حالت بازی هیجان انگیز که در ابتدای جولای راه اندازی می شود، مکانیک های جدید و عناصر غیرقابل پیش بینی را معرفی می کند. و لایه جدیدی از استراتژی و هیجان را به اکشن کلش رویال می آورد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

کلش رویال، بازی محبوب استراتژیک موبایل، همچنان با آپدیت های مداوم خود، گیمرها را به خود جذب می کند. شما با یک میدان جنگ پیچیده روبرو خواهید شد که در آن Dark Elixir از آسمان سقوط می کند. دایره های مشخص شده دارای قدرت بسیار زیادی هستند. سربازان می توانند حملات قدرتمندی را انجام دهند در حالی که با آسیب پذیری شدید روبرو می شوند.

مقالات مرتبط »    5 بهترین دک کلش رویال برای مبتدیان در آپدیت Card Evolution

Dark Elixir آیتم جدید کلش رویال در به روز رسانی Card Evolution است

رونمایی از اکسیر سیاه

آیتم جدید کلش رویال به نام Dark Elixir به عنوان بخشی از به‌روزرسانی Card Evolution راه‌اندازی می‌ شود. که از 3 ژوئیه تا 9 جولای 2023 (یکشنبه، ۱۸ تیر) در مرکز بازی‌های فصلی بازی قرار خواهد گرفت.

آیتم جدید کلش رویال یک پیچ و تاب جذاب به خط زمانی سنتی نبرد ارائه می دهد. و سرعت اکسیر 1x، 2x و 3x را در خود جای داده است. چیزی که این حالت را از سایر حالت های بازی متمایز می کند، اضافه شدن قطره های Dark Elixir و دایره های مشخص شده است که به طور تصادفی در میدان جنگ ظاهر می شوند.

مهار قدرت اکسیر سیاه

در طول نبرد، Dark Elixir در فواصل زمانی تصادفی از آسمان فرو می ریزد. این قطره‌ها دایره‌های تعیین‌شده‌ای را روی زمین بر جای می‌گذارند که به‌عنوان مناطق تمرکزی عمل می‌کنند که می‌توانید در نبرد کنترل کنید. هنگامی که نیروها در داخل این حلقه ها قرار می گیرند، با قدرت Dark Elixir تزریق می شوند. این تزریق باعث ایجاد یک اثر خشم فوق العاده می شود و سرعت حمله نیروها را در منطقه افزایش می دهد.

با این افزایش قدرت، نیروها می توانند به سرعت برج های حریف را تخریب کنند و شانس های هیجان انگیزی برای پیروزی در اختیار شما قرار دهند. با این حال، در حالی که در دایره Dark Elixir ایستاده اید، نیروهای شما دو برابر بیشتر از حملات دشمن آسیب خواهند دید.

معضلات استراتژیک و سازگاری

قرار دادن دایره های آیتم جدید کلش رویال کاملاً خودسرانه است. و یک عارضه استراتژیک دیگر را در کلش رویال اضافه می کند. برای استفاده از تأثیر خشم فوق العاده، باید استراتژی خود را در پرواز تنظیم کنید و در چند ثانیه در مورد استقرار نیروها و زمان بندی تصمیم بگیرید.

غیرقابل پیش بینی بودن قرارگیری دایره تضمین می کند که نبردها پویا هستند و نیاز به تفکر سریع دارند و لایه ای از شگفتی و هیجان را به بازیکنان می دهند.

دفاع های چالش برانگیز

قدرت اثر فوق العاده خشم در حالت Dark Elixir استراتژی های دفاعی را دشوار می کند. حتی ماهیگیر، یک واحد دفاعی قدرتمند، ممکن است برای واکنش به موقع تلاش کند. افزایش سرعت حمله می تواند دفاع را تحت الشعاع قرار دهد و آنها را ملزم به ابداع استراتژی های دفاعی جدید برای محافظت از برج های خود می کند. دفاع در برابر هجوم جنگجویان خشمگین برای حفظ موقعیت ثابت در میدان نبرد در کلش رویال بسیار مهم است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت