ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
فصل 7 وارزون

آیا فصل 7 وارزون و مدرن وارفار 2 وجود خواهد داشت؟

آیا MW2 and Warzone Season 7 وجود خواهد داشت؟ – بعد از Season 6 چه اتفاقی می افتد؟

آیا نمی دانید که فصل 7 وارزون و مدرن وارفار 2 وجود خواهد داشت یا خیر؟ ما جواب هایی داریم Modern Warfare 2 و Warzone Season 6 در حال انجام است. و اگرچه مجموعه ای از ویژگی های جدید برای حذف فصل جدید وجود دارد، بسیاری از بازیکنان امیدوارند که یک فصل دیگر در راه باشد.

خرید CP کالاف دیوتی وارزون موبایل با قیمت ارزان، واریز سریع در کمتر از 30 دقیقه همراه با پشتیبانی چت آنلاین و درگاه پرداخت امن همراه با نماد اعتماد.

فصل 6 مملو از اپراتورهای جدید، سلاح‌های جدید و حتی نقشه‌های جدید است. تا تجربه کلی چند نفره را بهبود بخشد.

Activision تایید کرده است که  Season 6 وارزون و مدرن وارفار 2 آخرین فصل قبل از انتشار مدرن وارفار 3 در 10 نوامبر خواهد بود. این بدان معناست که فصل 7 وارزون و مدرن وارفار 2 وجود نخواهد داشت.

مقالات مرتبط »    نحوه باز کردن قفل کاموی بیولومینسنت در زامبی های مدرن وارفار 3

همچنین، تمام محتوای فصلی MW2 پس از پایان فصل 6 به پایان می رسد. زیرا اکتیویژن قصد دارد تمام توجهات را به MW3 معطوف کند. بنابراین اگر امیدوار بودید که فصل 7 مدرن وارفار2 را به دست آورید، متأسفانه این اتفاق نخواهد افتاد. Activision در مورد اینکه آیا فصل ۶ Reloaded نیز وجود خواهد داشت یا خیر، به اشتراک گذاشته نشده است، که بعید به نظر می رسد زیرا نسخه بتا MW3 به سرعت نزدیک می شود.

با این حال، سیزن 1 مدرن وارفار 3 با وارزون ادغام خواهد شد. و بتل رویال در کنار Modern Warfare 3 به روز می شود. این شامل نقشه جدید و انواع سلاح های جدید طبق معمول خواهد بود.

اظهارات ISA درباره فصل 7 وارزون و مدرن وارفار 2

تا زمانی که ادامه داشت سرگرم کننده بود

“علی‌رغم اینکه تمام توجه‌ها به سمت مدرن وارفار 3 معطوف شده است، فصل 6 مدرن وارفار 2 ترکیبی هیجان‌انگیز از شگفتی‌های شبح‌آور و محتوای تازه را ارائه می‌کند و بازیکنان را درگیر و مشتاق برای بیشتر نگه می‌دارد. چه یک کهنه کار با تجربه و چه تازه وارد در بازی باشید، فصل 6 مدرن وارفار 2 مطمئناً شما را با فضای فراگیر و گیم پلی پر اکشن خود مجذوب خود خواهد کرد.”

بنابراین، هیچ آپدیت فصل 7 وارزون و مدرن وارفار 2 وجود ندارد. اما هنوز ویژگی‌های زیادی وجود دارد که منتظر انتشار مدرن وارفار 3 هستیم. پاداش هایی که وقتی بازی را زودتر از بقیه بخرید به شما داده می شود.

همچنین، اگر در حال حاضر در حال مبارزه با دیوانگی در فصل 6 مدرن وارفار 2 هستید، ممکن است بخواهید از اپراتورهای Diablo استفاده کنید، اما اگر توکن های کافی ندارید، در اینجا نحوه دریافت توکن های بتل پس در مدرن وارفار 2 و تجربه گیم پلی خود را افزایش دهید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت