ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد رونمایی مدرن وارفار 3

رویداد رونمایی مدرن وارفار 3 : تاریخ، اطلاعات درز کرده، وارزون 2

ایونت رونمایی Modern Warfare 3 : تاریخ، نشت ها، Warzone 2

شایعات فراوانی مبنی بر آماده شدن Call of Duty برای یک رویداد رونمایی مدرن وارفار 3 دیدنی وجود دارد. برای همه آخرین اخبار در مورد بلاک باستر بعدی در سری CoD، در اینجا همه چیزهایی است که در مورد MW3 و معرفی رسمی آن می دانیم.

برای ایجاد هیاهو و انتظارات برای CoD: Modern Warfare 2، اکتیویژن رویداد Call of Duty Next را در سال 2022 اجرا کرد. این به بازیکنان بینش عالی نسبت به بازی آینده داد. و حالا یک سال بعد است. و به نظر می رسد Modern Warfare 3 FPS عنوان بعدی CoD در چراغ های جلو باشد.

خرید CP کالاف دیوتی وارزون موبایل با قیمت ارزان، واریز سریع در کمتر از 30 دقیقه همراه با پشتیبانی چت آنلاین و درگاه پرداخت امن همراه با نماد اعتماد.

با شایعات پشت سر هم در مورد اینکه آیا یک نسخه پریمیوم جدید وجود خواهد داشت یا نه، همانطور که هر سال وجود دارد، اکتیویژن یک سری جدید را در سال 2023 منتشر می کند. توسعه دهندگان COD تأیید کردند که یک رویداد رونمایی جهانی در Warzone 2 وجود خواهد داشت. در طول فصل 5

تمام آخرین نسخه های Modern Warfare 3 را بررسی کنید.

مقالات مرتبط »    تاریخ انتشار وارزون موبایل همزمان با مدرن وارفار 3 است

رویداد رونمایی مدرن وارفار 3 : آیا تاریخ دارد؟

Activision تایید کرد که رویداد آشکارسازی درون بازی در تاریخ 17 آگوست (پنج شنبه، ۲۶ مرداد)، ساعت 10:30 صبح به وقت PST رخ خواهد داد. در تریلر تیزر، به نظر می رسد نوعی پیام روی پاکت نامه وجود دارد.

رویداد رونمایی کالاف دیوتی  توضیح داده شد

در یک پست وبلاگ فصل 5، Activision به رویداد رونمایی آینده اشاره کرد. ” به صفوف شرکت Shadow بپیوندید تا با نیروهای Konni مقابله کنید و قبل از اینکه خیلی دیر شود از تهدید سلاح شیمیایی محافظت کنید. برای جزئیات بیشتر در مورد رونمایی آینده با کانال های Call of Duty همراه باشید.

زمانی که درباره رویداد افشای جهانی بیشتر بدانیم، به‌روزرسانی ارائه خواهیم کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت