ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بازی مانند کلش رویال

بهترین بازی مانند کلش رویال در آوریل 2023 اینها هستند

5 بهترین بازی مانند کلش رویال برای آوریل 2023

اگر عنوان فوق‌العاده برج دفاعی مبتنی بر استراتژی را دوست دارید، در اینجا پنج بهترین بازی مانند کلش رویال را آورده‌ایم که ممکن است از بازی در آوریل ۲۰۲۳ لذت ببرید.

خرید جم کلش برای ارتقاء و به روز رسانی یا خرید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی در بازی نیاز است.

کلش رویال یکی از بهترین بازی های سوپرسل است که بسیاری از بازیکنان را به بازار جذب کرده است. درست مانند سایر عناوین محبوب، بسیاری از توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدیویی موبایل سعی کرده‌اند گیم‌پلی این پدیده رایگان RTS را در خود جای دهند.

مقالات مرتبط »   برترین deck های شکست ناپذیر Clash Royale در مارس ۲۰۲۳

بهترین بازی مانند کلش رویال در آوریل 2023

5) Soccer Royale

Soccer Royale یک بازی فوتبال شگفت انگیز مبتنی بر استراتژی است که بازیکنان کلش رویال مطمئناً آن را دوست خواهند داشت. Soccer Royale که توسط Playshore SL توسعه یافته است، ترکیبی عالی از CR و فوتبال برای کسانی است که هم به بازی RTS و هم به این ورزش علاقه دارند. به جای تخریب برج ها، بازیکنان باید به حریفان خود گل بزنند.

کنترل بسیار شبیه به کنترل درب بطری فوتبال است. برخلاف کلش رویال، بازیکنان باید به جای سربازان، به بازیکنان فوتبال بپردازند. از کارت های خود به درستی استفاده کنید تا بازیکنان عادی خود را به بازیکنان ویژه تبدیل کنید و انگشتان خود را روی صفحه بکشید تا به توپ ها ضربه بزنید و بازیکنان حریف برنده شوید. گیم پلی سرگرم کننده با جلوه های بصری عالی شما را به یک طرفدار بازی تبدیل می کند.

4) Clash of Wizards

نام ممکن است شبیه به کلش آف کلنز باشد، اما این بهترین بازی مانند کلش رویال است. عنوانی که توسط Play365 ساخته شده است تقریباً یک کپی از بازی اخیر است.

درست مانند CR، عرصه‌های جدید و جاده‌های قهرمانی زیادی وجود دارد. کلش آف ویزاردز نیز مانند Pass Royale عنوان اصلی، پاس‌های ویزارد را با صندوق‌های زیاد ارائه می‌کند.

کارت های زیادی وجود دارد که بازیکنان می توانند از آنها برای تخریب برج های دشمن و شکست دادن حریف استفاده کنند. با این حال، بسیاری از این کارت ها شبیه به کلش رویال نیز هستند. این نیز یک بازی دفاع از برج است که در آن شخص باید از کارت های خود برای تخریب برج های حریف استفاده کند تا برنده شود. شما می توانید کارت های سربازان خود را ارتقا دهید تا آنها را قدرتمندتر کنید که شانس برنده شدن شما را افزایش می دهد.

3) Warzone: Clash of Generals

Warzone: Clash of Generals توسط بازی‌های Stratosphere ساخته شده است. این بازی بازیکنان را دعوت می‌کند تا به قهرمانان جنگ تبدیل شوند تا به شهرها کمک کنند تا منابع حیاتی را به دست آورند. ارتش ها، وسایل نقلیه زرهی و ماشین های خود را وارد نبرد کنید تا آن را برای شهر خود برنده شوید. فرماندهی قدرت های نظامی آینده نگر را بر عهده بگیرید و در گیم پلی استراتژیک (RTS) بیدرنگ شرکت کنید تا در نبردها علیه دیگران پیروز شوید.

از ترکیب ها و استراتژی های مختلف برنده برای غافلگیری مخالفان در برخوردهای PvP استفاده کنید. شما می توانید از حالت های مختلف مانند سلطه و مبارزه آزاد لذت ببرید. تاکتیک های خود را برای برنده شدن در بازی ها و فتح جدول رتبه بندی جهانی ایجاد کنید. این بهترین بازی مانند کلش رویال ، شما را ناامید نخواهد کرد.

2) Mighty Battles

Mighty Battles یکی دیگر از نسخه‌های مبتنی بر استراتژی است. اگر عاشق کلش رویال هستید، می‌توانید آن را امتحان کنید. بازی بازیکنان را به چالش می کشد تا پایگاه دشمن را با تعدادی از نیروهای نخبه نابود کنند. نبردهای قدرتمند با قرار دادن شما در پشت یک توپ، گیم پلی اول شخص را برای شما به ارمغان می آورد. برای ایجاد خسارت به نیروها نیاز خواهید داشت. یک کارت انتخاب کنید و آن را به خط مورد نظر خود ارسال کنید.

همانند عنوان سوپرسل، بازیکنان می توانند کارت های خود را ارتقا دهند و انواع کارت های جدید و متفاوتی را کسب کنند. این به شما کمک می کند ارتش خود را تقویت کنید و از آن برای پایان دادن به نبردها سریعتر از همیشه استفاده کنید. امروز نبردهای توانا را امتحان کنید.

1) Road to Valor: Empire

Road to Valor: Empire یکی دیگر از بازی های RTS PvP است. که در آن بازیکنان باید با ارتش های خود در زمان واقعی رقابت کنند تا ارتش خود را به سمت شکوه هدایت کنند. برداشت کرافتون از سبک RTS بسیار شبیه به گیم پلی ارائه شده در کلش رویال است. شما می توانید لژیون شکست ناپذیران خود را ایجاد کنید و ارتش خود را برای تبدیل شدن به بهترین در جهان راهنمایی کنید.

این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا با گرافیک واقعی بجنگند. از نبردهای شدید و پویا آنلاین در زمان واقعی لذت ببرید. تاکتیک منحصر به فرد خود را ایجاد کنید و همیشه در طرف برنده خواهید بود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت