ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
پوسته پادشاه قمری کلش

نحوه دریافت پوسته پادشاه قمری کلش اف کلنز به صورت رایگان

Clash of Clans : چگونه پوسته Lunar Dragon King را به صورت رایگان دریافت کنیم؟

در حالی که خرید پوسته با پول واقعی چیزی نیست که همه ترجیح دهند، این مقاله روش‌های احتمالی دریافت پوسته پادشاه قمری کلش اف کلنز را مورد بحث قرار می‌دهد. که از طریق آنها می‌توانید اسکین جدید Lunar Dragon King را بدون خرج کردن یک ریال به دست آورید.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

سوپرسل یک رویداد جشنواره اژدها را منتشر کرد که یک پوسته قهرمان برای هر قهرمان COC معرفی کرده است. از جمله پوسته پادشاه قمری کلش اف کلنز برای پادشاه بربر. این پوسته با قیمت 9.99 دلار به تازگی رونمایی شده است. و تا 10 روز آینده در فروشگاه درون بازی در دسترس خواهد بود. همانطور که از نام آن پیداست، پوست حول محور اژدهای لاجوردی، موجودیت افسانه‌ای چینی است. و دارای طرح رنگ لاجوردی، بال‌های اژدها، شمشیر آبکی و سر اژدها است.

سوپرسل رویداد جاری جشنواره اژدها در کلش آف کلنز را در اطراف اژدهای لاجوردی برای جشن گرفتن سال نو قمری طرح‌ریزی کرده است. زیرا علامت زودیاک تقویم این سال قمری یکسان است. این رویداد دارای یک ارز با زمان محدود است، مدال اژدها. وسیله ای برای خرید پوسته قهرمان دیگر، Dragon Warden.

مقالات مرتبط »      مسابقات جهانی 2024 کلش اف کلنز : قالب، استخر جوایز، و موارد دیگر

پوسته پادشاه قمری کلش اف کلنز  کاوش شد

1) امتیازهای Play را در فروشگاه گوگل پلی جمع آوری کنید

فروشگاه Google Play یکی از مطمئن ترین رسانه ها برای دریافت رایگان در هر عنوانی است. و کلش آف کلنز نیز از این قاعده مستثنی نیست. این فروشگاه دیجیتالی جدا از ارائه اپلیکیشن های مختلف برای نصب، وظایفی را نیز به کاربران محول می کند که باید در چند روز مشخص انجام شوند. پس از اتمام، فروشگاه به کاربران با امتیازهای Play پاداش می‌دهد. توکن‌های درون‌برنامه‌ای که می‌توان آن‌ها را نقد کرد یا با یک مورد در هر عنوانی بازخرید کرد.

این وظایف تعیین شده اغلب شامل نصب یک برنامه کاربردی و استفاده از آن برای چند روز است. در نهایت، کاربران باید بر اساس تجربه خود نظری در مورد برنامه بنویسند. با این حال، هنگام انجام چنین کارهایی محتاط باشید. زیرا برخی از برنامه‌هایی که فروشگاه Google Play از آنها درخواست نصب می‌کند می‌توانند اعتیادآور باشند یا حاوی شرط‌بندی پول باشند.

2) مسابقات سازنده محتوای COC

به عنوان یک تبلیغ، توسعه دهندگان اغلب آیتم های درون بازی را در اختیار سازندگان محتوا قرار می دهند تا هدایایی را انجام دهند. چنین پیشنهادهایی اخیراً توسط سازندگان محتوای COC مانند Clash Ninja و Kenny Jo در حساب های X خود ارائه شده است. آنها به ترتیب پوسته رایگان Dragon Champion کلش آف کلنز و پوسته ملکه اژدها را ارائه کردند.

چنین هدایایی برای پوسته اژدهای قمری کلش آف کلنز اعلام نشده است. اما می‌توانید منتظر آن باشید! زیرا به احتمال زیاد هر سازنده COC می‌تواند آن را اعلام کند.

برای برنده شدن رایگان در چنین هدایایی، فقط باید پست سازنده را که آیتم رایگان ارائه می دهد، بازتوییت کنید، لایک کنید و در مورد آن نظر دهید. با انجام این مراحل آسان، می توانید یک آیتم انحصاری رایگان، مانند پوسته اژدهای قمری کلش آف کلنز، برنده شوید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت