ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ارتقاء سریع اسلحه در MW3

ارتقاء سریع اسلحه در MW3 : بهترین حالت ها و ترفندها

چگونه در Modern Warfare 3 به سرعت اسلحه ها را ارتقاء دهیم ک بهترین حالت ها و ترفندها برای حداکثر رتبه

کارآمدترین روش برای ارتقاء سریع اسلحه در MW3 چیست؟ نقاط تجربه سلاح با تلاش بسیار در مدرن وارفار 3 می تواند کمی یکنواخت باشد. به خصوص زمانی که با سلاح های کمتر محبوبی که ممکن است به اندازه سایرین قدرتمند نباشند سر و کار دارید.

اهمیت ارتقاء سریع اسلحه در MW3 بسیار زیاد است. اولاً، شما می خواهید بهترین ضمیمه ها را در اختیار داشته باشید تا هر اسلحه ای فرصت رقابت داشته باشد. ثانیاً، هنگامی که تجربه جدید Warzone در ماه دسامبر راه اندازی می شود، نمی خواهید در متا عقب بمانید. و خطر از دست دادن درگیری های مسلحانه را داشته باشید که باید برنده شوید.

خوشبختانه، روش‌های آزموده‌شده و واقعی برای ارتقاء سریع اسلحه در MW3 وجود دارد. که می‌تواند به شما کمک کند تا اسلحه‌های خود را سریع‌تر از بازی بی‌هدف Team Deathmatch و Domination در میخانه‌ها بالا ببرید.

در اینجا توصیه های ما برای تراز کردن و ارتقاء سریع اسلحه در MW3 وجود دارد.

حالت های نقشه بزرگ را بازی کنید

اولین پیشنهاد ما برای ارتقاء سریع اسلحه در MW3 – اگر می خواهید در حالت چند نفره بمانید – این است که حالت های نقشه بزرگ مانند War و Ground War را امتحان کنید.

تعداد بسیار بیشتری از حریفان روی نقشه هستند. اما این موضوع به خودی خود نشان می‌دهد که می‌توانید تعداد کشته‌های بیشتر و کشتن‌های عینی بیشتری را برای شروع به جمع‌آوری آن سلاح XP دریافت کنید.

این را با ترفند محبوب Decoy Grenade از عناوین قبلی COD ترکیب کنید. آنها را به سمت دشمنان پرتاب کنید تا حواس آنها را پرت کنید. و امتیاز XP غیرفعال را که می خواهید به دست آورید، دریافت خواهید کرد.

در زامبی ها به سطح بالا بروید

زامبی ها همچنین یک حالت عالی برای تراز کردن و ارتقاء سریع اسلحه در MW3 است. بهترین راه برای انجام این کار این است که اسلحه ای را که می خواهید در جایگاه بیمه خود رتبه بندی کنید و به سادگی بازی کنید، تا جایی که ممکن است زامبی ها را بکشید و همچنین قراردادها را تکمیل کنید – شبیه به روش قدیمی Plunder در Warzone.

ما همچنین استفاده از ارتقاء میدان انرژی معدن را پیشنهاد می کنیم. که به شما این امکان را می دهد که با عجله انبوهی از زامبی ها را از بین ببرید و در بازی بمانید. یا پس از فراخوانی Exfil، موج عظیمی از زامبی ها حمله می کنند که فرصتی عالی برای بالا بردن سریع اسلحه ها فراهم می کند. در نهایت، هرچه بیشتر بازی کنید، تعداد کشته‌های بیشتری می‌توانید انجام دهید، قراردادهایی که می‌توانید انجام دهید و XP بیشتری کسب می‌کنید.

اگر ترجیح می‌دهید به حالت چندنفره معمولی پایبند باشید، بهترین گزینه این است که حالت‌هایی را انتخاب کنید که مبتنی بر هدف هستند. (مانند Hardpoint و Domination.) و برای به دست آوردن کشتن OBJ، اطراف هدف را از بین ببرید.

البته، ناگفته نماند، شما باید مطمئن شوید که توکن‌های Double XP و Double Weapon XP خود را که از مدرن وارفار 2 و وارزون نیز منتقل شده‌اند، روی هم قرار دهید تا واقعاً از زمانی که صرف بازی می‌کنید بیشترین بهره را ببرید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت