ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
جت پک ها در کالاف

جت پک ها در کالاف دیوتی ؛ آیا طرفداران موافق بازگشت آنها هستند؟

طرفداران Call of Duty بر سر جت پک هایی که همیشه بازگشته اند تقسیم شده اند

ModernWarzone از طرفداران Call of Duty پرسید که آیا هرگز موافق بازگشت جت پک ها در کالاف دیوتی هستند، و اعضای انجمن نتوانستند به توافق برسند.

Advanced Warfare با معرفی لباس های بیرونی (جت پک ها در کالاف دیوتی) آغاز دوره جدیدی برای بازی بود. اولین شکست بازی‌های Sledgehammer در توسعه عنوان COD برای تغییر اساسی مکانیک حرکت، الهام‌بخش موجی از دیگر عناوین جت پک، از جمله Black Ops 3، Infinite Warfare و Black Ops 4 بود.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید cp کالاف دیوتی موبایل ، سریع و ارزان سی پی را به حساب بازی شما واریز می کند.

انجمن COD مجموعاً بازگشت گیم‌پلی بوت روی زمین در Modern Warfare 2019 را جشن گرفت. اما اکنون پنج سال از آخرین عنوان جت پک ها در کالاف دیوتی می‌گذرد. و برخی از طرفداران، برگ جدیدی از ویژگی حرکتی که زمانی بدقولی شده بود، باز کرده‌اند.

FaZe Zooma اخیرا میزبان یک تورنمنت Black Ops 3 با حضور بازیکنان حرفه ای Call of Duty League بود. دشی، ستاره بازی‌های اپتیک، BO3 را پس از بازی به عنوان «اوج COD» اعلام کرد و سایر اعضای جامعه در هنگام تماشای جت‌پک‌ها در عمل احساس مشابهی داشتند.

مقالات مرتبط »    ایونت ARea Control کالاف دیوتی موبایل : اتچمنت برانسون، 7 چالش و پاداش ها

اعضای جامعه بازی جای جت پک ها در کالاف دیوتی را سوال می کنند

با بازگشت کوتاه Black Ops 3 به کانون توجه، ModernWarzone پرسید: “آیا جت پک ها باید در Call of Duty بازگردند.”

Sledgehammer قبلاً تأیید کرده است که MW3 پک های جت را باز نمی گرداند. اما این سوال همچنان در مورد ورود به سریال های آینده وجود دارد.

تام هندرسون، کارشناس بازی‌های ویدیویی، پاسخ داد: «نباید هر 5 تا 6 سال یک بار در ساعت یک jetpack COD دریافت کنید. تغییر جالبی ایجاد می کند و تغییر خوبی در Warzone خواهد بود.”

کاربر دیگری پیشنهاد کرد که هر توسعه‌دهنده COD روی تخصص متفاوتی تمرکز کند: «IW روی چکمه‌های مدرن در بازی‌های زمینی تمرکز می‌کند. Treyarch روی چکمه‌های تاریخی در بازی‌های زمینی تمرکز می‌کند. و Sledgehammer بر روی بازی‌های آینده‌نگر و مکانیکی تجربی تمرکز می‌کند».

در طرف دیگر راهرو، یک نظر دهنده سوم استدلال کرد: “نه، آنها قبلاً یک بار بازی را خراب کردند.”

طبق اطلاعات فاش شده، Call of Duty 2025 نقشه‌های Black Ops 2 را بازسازی می‌کند و این بحث را برای چند سال باطل می‌کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت