ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
افزایش Star Levels در کلش رویال

آموزش کامل نحوه افزایش Star Levels در کلش رویال

چگونه استار لول ها را در کلش رویال افزایش دهیم؟

این آموزش نقشه راه کاملی را برای پیشرفت زیبایی ارائه می دهد. زیرا به استراتژی ها و تفاوت های ظریف افزایش Star Levels در کلش رویال می پردازد.

پیگیری Star Levels در کلش رویال سطح جذابی از سفارشی سازی لوازم آرایشی درون بازی را ارائه می دهد. آنها با تبدیل امتیاز ستاره به ارتقاهای طلایی و جلوه های ذره ای به دست می آیند که باعث می شود کارت ها در مبارزه بهتر به نظر برسند. درک کامل مکانیزم بازی و بازی استراتژیک برای باز کردن و بالا بردن سطح ستاره ضروری است.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

بازیکنان مسیرهای متعددی را برای بهبود مجموعه کارت‌های خود کاوش می‌کنند. از دریافت کارت‌های سطح حداکثر به امتیاز ستاره تا کسب امتیاز ستاره با دستیابی به King Level 6.

مقالات مرتبط »    توکن های فصلی در کلش رویال چیست؟ و چگونه آنها را بدست آوریم؟

راه هایی برای افزایش Star Levels در کلش رویال

1) باز کردن قفل Star Point ها

بازیکنان ابتدا باید Star Points (امتیازات ستاره) را باز کنند تا شروع به افزایش Star Levels در کلش رویال کنند. راه اصلی برای به دست آوردن این امتیازها، بالا رفتن سطح King Level 6 است که در این مرحله آنها در نوار Experience ظاهر می شوند.

همچنین می‌توانید از طریق ارتقاء و اهدای کارت، با تعداد امتیازهای ستاره بر اساس سطح تجربه کسب شده، امتیاز ستاره کسب کنید.

2) جمع آوری کارت های سطح حداکثر

برای به دست آوردن امتیاز ستاره، جمع آوری کارت های حداکثر یکی از راه های اصلی است. بازیکنان با جمع‌آوری کارت‌هایی که در کلش رویال به حداکثر سطح خود رسیده‌اند، چه از طریق معاملات، صندوقچه‌ها یا خریدهای فروشگاهی، امتیاز ستاره و طلا دریافت می‌کنند.

بسته به نادر بودن کارت، یک بازیکن می تواند به ازای هر 20 طلای خرج شده روی کارت های معمولی، یک امتیاز ستاره و به ازای هر 20 طلایی که روی کارت های افسانه ای خرج می شود، یک امتیاز ستاره کسب کند.

3) تبدیل کارت ها به Star Point ها

با خرید کارت از فروشگاه، بازیکنان همچنین می‌توانند بلافاصله کارت‌های سطح حداکثر را به Star Point تبدیل کنند. با این روش، کارت‌ها به سرعت به Star Point تبدیل می‌شوند. و بازیکن نیمی از طلای کلش رویال را که برای تراکنش خرج کرده است، بازپرداخت می‌کند.

برای گیمرهایی که طلای بیشتری برای سرمایه گذاری دارند، این روش سریع تری برای دریافت امتیاز ستاره فراهم می کند.

4) استفاده از توکن های تجاری برای افزایش Star Levels در کلش رویال

یکی دیگر از راه‌های کسب امتیاز ستاره، استفاده از Trade Tokens است. که هزینه کمتری برای شما خواهد داشت. بازیکنان می توانند با استفاده از توکن های تجاری برای خرید امتیاز ستاره به جای سرریز کردن و تبدیل آنها به پول، امتیاز ستاره را با هزینه کمتر به دست آورند.

این رویکرد مقرون به صرفه‌تر از خرید امتیاز ستاره از فروشگاه است. زیرا به ازای هر طلایی که برای کارت‌های غیرافسانه‌ای خرج می‌کنید، یک امتیاز ستاره و برای کارت‌های افسانه‌ای دو طلا به شما می‌دهد.

5) محدودیت ها و استثنائات

بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که هر کارتی به شما کمک نمی کند امتیاز ستاره جمع کنید. برای کارت هایی که بازیکن به اندازه کافی برای ارتقا به بالاترین سطح جمع آوری کرده است اما هنوز این کار را نکرده است تعلق نمی گیرد.

این محرومیت باعث می‌شود بازیکنان کارت‌های تکراری را برای دریافت امتیاز ستاره جمع‌آوری نکنند، بلکه در عوض روی بهبود کارت‌های خود تمرکز کنند.

در نهایت، برای استفاده از Star Points برای ارتقای کارت‌ها و افزایش Star Levels در کلش رویال ، بازیکنان باید یک King Tower سطح 6 داشته باشند. سطوح ستاره را می توان بر روی کارت های سطوح 7، 10 و 13 اعمال کرد و ظاهر بصری آنها را در نبردها افزایش داد.

مهم است که به یاد داشته باشید که Star Levels صرفاً جنبه آرایشی دارند و بر مکانیک یا تعاملات گیم پلی تأثیری ندارند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت