ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین سلاح ها در فری فایر

بهترین سلاح ها در فری فایر : معرفی 5 اسلحه که ارجحیت دارند

ahmadian

پنج تفنگ با اولویت بالا در Free Fire

در این مقاله به معرفی 5 مورد از بهترین سلاح ها در فری فایر می پردازیم. که از جنبه‌های مختلف بهتر از سایر سلاح‌ها هستند.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید جم فری فایر ، سریع و ارزان جم را به حساب بازی شما واریز می کند.

در طول سال ها، برخی از اسلحه ها در Free Fire به دلیل آسیب، قابلیت کنترل و عملکرد کلی مورد علاقه جامعه قرار گرفته اند. بازی دارای بیش از 70 اسلحه مختلف برای انتخاب است اما تنها تعدادی از آنها بخشی از متا لیست هستند. ارائه بهترین شانس برای دادن “بویاه!” به بازیکنانی که به طور مؤثر از این سلاح ها استفاده می کنند.

مقالات مرتبط »      ویژگی های ادونس سرور OB45 فری فایر : شخصیت جدید و تم هفتمین سالگرد

بهترین سلاح ها در فری فایر و دلیل اینکه چرا ارجح هستند؟

در زیر 5 مورد از بهترین سلاح ها در فری فایر ذکر شده است:

M14 – برد و دقت باور نکردنی

M14 یک تفنگ تهاجمی همه کاره است. مؤثر در برد نزدیک و دور، سرعت آتش پایینی دارد اما این کمبود را با پایداری، دقت و سبکی جبران می کند. گارنا همچنین تأیید کرده است که این سلاح دارای بیشترین برد در رده AR است. تقریباً به عنوان یک تفنگ Marksman کار می کند و دارای خروجی آسیب 71 است.

AWM – تک تیرانداز گلنگدنی با آسیب زیاد

AWM یکی از بهترین سلاح ها در فری فایر با 90 آسیب در هر ضربه و داشتن برد مساوی است. که بدون شک قوی ترین تفنگ تک تیرانداز در Free Fire است. می توان آن را از Airdrops دریافت کرد یا با ژتون های جایزه خریداری کرد. بازیکنانی که با دقت دوربرد خود بر حریفان تسلط دارند، استفاده از تک تیرانداز قدرتمند را دوست دارند. اما آنها همچنین یک تفنگ تهاجمی یا تفنگ دستی برای جبران محدودیت‌های برد نزدیک AWM دارند.

Bizon – یک SMG آتش سریع با آسیب متوسط

بیزون یک تفنگ دستی سبک وزن است که به بازیکنان اجازه می دهد تا به طور مؤثر بدوند و اسلحه کنند. اگرچه بسیار ناپایدار است، اما می تواند دشمنان را از فاصله نزدیک با آسیب و سرعت آتش بالا که از اکثر SMG های دیگر در Free Fire پیشی می گیرد، از بین ببرد.
کسانی که از تک تیرانداز استفاده می کنند معمولاً Bizon را به عنوان گزینه ترجیحی خود برای درگیری های کوتاه برد دارند.

AK47 – تفنگ تهاجمی ایده آل

مشابه سایر بازی‌های تیراندازی، AK47 دارای خروجی آسیب و سرعت آتش مناسب است. اما برای تسلط بر پس زدن خود به ساعت‌ها تمرین نیاز دارد. بازیکنان باتجربه از این اسلحه در نبردهای دور و نزدیک استفاده می کنند. اسلحه ها از ضمائم مانند مناظر و میدان به همراه Foregrips و مازل پشتیبانی می کنند که می توانند پس زدگی را کاهش دهند و در نتیجه ثبات را بهبود بخشند.

SPAS12 – تفنگ ساچمه ای با آسیب زیاد با سرعت آتش چشمگیر

SPAS12 به لطف در دسترس بودن بالای آن در نقشه‌های بتل رویال، مدت‌ها متا سلاح بوده است. این تفنگ دارای خشاب کم از پنج گلوله است، اما یک شلیک در فاصله نزدیک می تواند بیش از 100 آسیب به دشمنان وارد کند. در حالی که سرعت شلیک بالای آن امکان موقعیت های انفرادی در مقابل تیم را فراهم می کند. بازیکنان می توانند از M14 یا AWM در لودآوت خود به عنوان سلاح ثانویه برای درگیری های دوربرد استفاده کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت