ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
خفاش ها در کلش رویال

آموزش کامل نحوه استفاده از خفاش ها در کلش رویال

چگونه از Bats در کلش رویال استفاده کنیم؟

خفاش ها در کلش رویال یک کارت سرباز همه کاره هستند که گیم پلی شما را با پیچیدگی استراتژیک بهبود می بخشد. این جانوران زیرک در ایجاد آسیب چرخه و تراشه، مبارزه با تهدیدات هوایی و زمینی و کمک به واحدهای با آسیب بسیار عالی هستند. در این راهنما، نحوه استفاده از خفاش ها در عرشه خود را برای کنترل میدان جنگ بررسی خواهیم کرد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

با یادگیری نحوه به کارگیری مؤثر خفاش ها، می توانید استراتژی های کلش رویال خود را به ارتفاعات جدیدی ارتقاء دهید. چه بخواهید از فشارهای تهاجمی خود پشتیبانی کنید، چه حملات خصمانه را دفع کنید، چه فشار مداوم بر برج های حریف خود را حفظ کنید.

مقالات مرتبط »      چالش مجیکال تریو کلش رویال : معرفی 5 مورد از بهترین دک ها

استراتژی های استفاده از خفاش ها در کلش رویال

1) پشتیبانی از واحدهای با آسیب زیاد

خفاش ها در کلش رویال در کمک به نیروهایی مانند Giant، Hog Rider و Balloon بسیار عالی هستند. هنگامی که از خفاش ها در ارتباط با این نیروها استفاده می کنید، می توانید توجه واحدهای دفاعی حریف خود را منحرف کنید، مانند تفنگدار یا برج اینفرنو. و به فروشنده اصلی آسیب خود اجازه می دهید به جلو حرکت کند و آسیب قابل توجهی به برج مقابل در کلش رویال وارد کند.

خفاش ها و بالن ها را برای یک حمله هوایی مرگبار که مقابله با موفقیت برای حریف دشوار است، ترکیب کنید. برای اینکه بالن شما فضا را برای رسیدن به برج دشمن باز کند، خفاش ها دفاع هوایی و هرگونه خطر احتمالی را هدف قرار می دهند.

2) واحدهای ضد به زمین و هوا

خفاش‌ها در کلش رویال مکملی عالی برای ترکیب دفاعی شما هستند. زیرا آن‌ها یک شمارنده مقرون‌ به‌ صرفه برای انواع واحدهای زمینی و هوایی ارائه می‌دهند. از خفاش ها برای ازدحام کردن و نابود کردن سریع سربازان آسیب دیده مانند Mini P.E.K.K.A استفاده کنید. قبل از اینکه در هنگام مواجهه با تهدیدات زمینی فرصتی برای رسیدن به برج ها یا واحدهای پشتیبانی شما داشته باشند.

مشابه این، سرعت حمله سریع و برتری عددی خفاش‌ها به آن‌ها اجازه می‌دهد تا ازدحام کنند. و به طور مؤثر واحدهای هوایی مانند Mega Minion را از بین ببرند. برای کنترل میدان نبرد و از بین بردن تهدیدات دشمن، از خفاش ها به عنوان یک تاکتیک دفاعی انعطاف پذیر استفاده کنید.

3) آسیب چرخه و تراشه

خفاش‌ها در کلش رویال به دلیل هزینه کم‌شان، برای عرشه‌های دوچرخه‌سواری که هدفشان فشار دادن مداوم برج‌های حریف است، مناسب هستند. برای اینکه سریع کارت های خود را بچرخانید و به حریف خود فشار بیاورید تا با حملات شما مقابله کند، خفاش ها را در عرشه خود در کلش رویال قرار دهید.

خفاش‌ها همچنین می‌توانند همراه با سربازان ارزان قیمت دیگر یا جادوهایی مانند ماینر برای فرسایش در برج‌های دشمن استفاده شوند. اگر خفاش‌ها اجازه ادامه کار را داشته باشند، حریف شما می‌تواند با آن‌ها مقابله کند و همچنان آسیب زیادی به برج وارد کند. با استفاده از خفاش ها در کلش رویال برای آسیب سیکل و تراشه می توانید به تدریج دفاع حریف خود را از بین ببرید و برنده شوید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت