ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
استفاده از گلو وال

5 بهترین روش استفاده از گلو وال ها در Free Fire India

ahmadian

پنج بهترین راه برای استفاده از gloo wall ها در Free Fire India

این راهنما در مورد پنج بهترین راه برای استفاده از گلو وال ها در Free Fire India و هموار کردن راه برای Booyah بحث خواهد کرد.

در فری فایر، دیوارهای گلو نقش اساسی در کمک به شما برای رسیدن به پیروزی ایفا می کنند. آنها با تشکیل یک پوشش فوری اما موقت از شما در برابر گلوله های وارده محافظت می کنند. اگر به طور ماهرانه استفاده شوند، می توانند شما را از موقعیت های سازش آور نجات دهند.

برای خرید جم فری فایر فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات جیمیل جم به اکانت شما در کمتر از 3 دقیقه واریز می شود.

در اصل، آنها در طول نبردهای نزدیک به شما کمک می کنند و شما را در میدان های باز ایمن نگه می دارند.

به دلیل استفاده زیاد، گارنا، Gloo Makers را ارائه می دهد. که در ابتدای مسابقه سه دیوار تاریک تولید می کند و با کمک به هم تیمی ها، یکی از آنها را به ارمغان می آورد.

مقالات مرتبط »    دیوالی رویال 2 در فری فایر همراه با ایموت های Kongfu و Bobble Dance

بهترین استفاده از گلو وال ها در Free Fire India

1) یک HUD سفارشی مناسب

در Free Fire، یک نمایشگر سفارشی ایده‌آل (HUD) تأثیر قابل‌توجهی بر تسلط شما بر روی گلو وال دارد.

بسیاری از بازیکنان اغلب اولین تنظیمات سفارشی را که تحت تأثیر قرار می‌دهند، کپی پیست می‌کنند. با این حال، پس از انجام این کار، آنها برای عادت کردن به چیدمان روزها تلاش می کنند. این به این دلیل است که چنین تنظیماتی با توجه به اولویت‌های کاربری که آن را از آن کپی کرده‌اند شخصی‌سازی می‌شوند.

بنابراین، به بازیکنان توصیه می‌شود طرح‌بندی سفارشی خود را با توجه به راحتی خود ایجاد کنند.

تغییر به تنظیمات سه انگشتی نیز می تواند به تسلط بر دیوار گلو کمک کند. این چیدمان سرعت حرکت سریع‌تری را ارائه می‌کند، که هنگام یادگیری استفاده کارآمد از دیوارهای گلو ضروری است.

2) حرکت سریع انگشت

حرکت سریع انگشتان برای به دست آوردن تسلط عالی بر کنترلرها و انجام مبارزات خوب ضروری است. همچنین به بازیکنان کمک می کند تا به سرعت دیوارهای گلو را در محل مناسب قرار دهند.

به یاد داشته باشید، یک لحظه تأخیر در استفاده از گلو وال ها می تواند باعث حذف فوری شود.

بازیکنان باید زمان کافی را روی حرکت سریع انگشت خود صرف کنند. دستیابی به این مهارت ممکن است به روزها تمرین نیاز داشته باشد.

از این رو به بازیکنان توصیه می شود که صبر خود را حفظ کنند. همچنین، هنگام یادگیری حرکات سریع انگشتان باید سطح حساسیت مناسبی را حفظ کنند.

استفاده از آستین های انگشتی می تواند به طور قابل توجهی به کاهش اصطکاک کمک کند و باعث حرکت سریع تر انگشتان شود.

3) ترفند گلو وال Sit-up

یک تازه کار اغلب با قرار دادن مناسب دیوارهای تاریک در فری فایر مشکل دارد. اینجاست که ترفند Sit-up gloo wall به کار می آید.

برای این کار لازم است که دکمه های gloo wall و crouch را به طور همزمان فشار دهید. این فوراً یک دیوار تاریک را به کاربر نزدیک می کند و از آنها در برابر دشمنان محافظت می کند.

علاوه بر این، بازیکنان می توانند سعی کنند موهای متقاطع خود را پایین بیاورند و دکمه gloo wall را فشار دهند. این نیز فورا آنها را با یکی پوشش می دهد.

4) استفاده از گلو وال ها برای مسدود کردن دشمنان

بیشتر نبردها در فری فایر در زمین‌های باز رخ می‌دهند که دیوارهای گلو نقشی محوری دارند. با این حال، این پرتابه ها همچنین می توانند در مبارزات نزدیک یا زمانی که می خواهید از ورود دشمنان به ساختمان خود جلوگیری کنید، مفید باشند.

در طول نبرد خانه به خانه، می توانید آنها را نزدیک پنجره ها یا درهای اصلی قرار دهید تا جلوی دشمنان را بگیرید.

این احتمال وجود دارد که حریف بتواند این مانع را بشکند و وارد ساختمان شود. گفته می‌شود، این ترفند می‌تواند زمان بیشتری را برای استراتژی حرکت بعدی برای شما بخرد.

5) دشمنان خود را به دام بیاندازید

همانطور که قبلاً مشخص شده است ، در فری فایر ، دیوارهای گلو عمدتاً به عنوان مکانیزم دفاعی عمل می کنند. و از بازیکنان در برابر حملات دشمن محافظت می کنند.

علاوه بر این، هنگام مبارزه در گوشه‌های هر ساختمان، بازیکنان می‌توانند از دیوارهای گلو برای به دام انداختن دشمن استفاده کنند. این حرکت به تمرین عظیم و زمان بندی دقیق نیاز دارد اما مطمئناً مثمر ثمر خواهد بود.

نگه داشتن یک دشمن در قفس در یک دیوار گلو مدت زیادی دوام نخواهد آورد. اما شما دست برتر را بر دشمن خود خواهید داشت. همچنین، اگر مهمات شما تمام شده است، این استراتژی می‌تواند شما را زنده بیرون کند و یک کشتن به نام شما اضافه شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت