ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اسنوپ داگ در کالاف

نحوه دریافت اسنوپ داگ در کالاف دیوتی موبایل و وارزون

چگونه Snoop Dogg را در Warzone و COD Mobile دریافت کنیم ؟

ببینید چه زمانی می توانید این بسته مورد انتظار را برای بیرون کشیدن دشمنان خود در COD Mobile & Warzone تهیه کنید.

اسنوپ داگ به زودی به Call of Duty: Warzone و Call of Duty: Mobile راه پیدا می کند. در حالی که Fortnite قبلاً کراس اوورهای جاه طلبانه ای داشتـه است، Call of Duty همه چیز را بسیار سرد نگه داشتـه است. اما با معرفی اسنوپ داگ به این رقابت، اوضاع ممکن است دیوانه کننده تر شود. با این حال، بازیکنان می خواهنـد به رپر مورد علاقه خود دست پیدا کنند و راه های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد.

چگونه اسنوپ داگ را در بازی انتخابی خود جذب کنید؟ خوب، بیایید عمیق‌تر غواصی کنیم و دریابیم که چگونه می‌توان اسنوپ داگی داگ را به دست آورد، و همه اینها شامل چه چیزهایی می‌شود، همانطور که عمیقاً به نحوه دریافت اسنوپ داگ در کالاف دیوتی موبایل و وارزون می‌پردازیم.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید سی پی کالاف سریع و ارزان ، سی پی را به حساب بازی شما واریز می کند.

نحوه دریافت اسنوپ داگ در کالاف دیوتی موبایل و وارزون

بازیکنان Call of Duty Mobile اولین کسانی خواهنـد بود که شانس خود را برای دستیابی به Doggfather به دست خواهنـد آورد. زیرا او یک قرعه کشی خوش شانس خواهد بود که از اول آوریل شروع شد. در حالی که تاریخ آن را یک شوخی به نظر می‌رساند، هیچ شوخی در این مورد وجود ندارد. با قرعه کشی خوش شانس، شما همچنین یک اسلحه جدید را دریافت خواهیـد کرد که بر اساس SMG ساخته شـده است. با طلا و الماس تزئین شـده است. و همچنین یک افکت مرگ منحصر به فرد.

با این حال، اگر بازی‌های موبایلی مورد علاقه شما نیست و به دنبال استفاده از Snoop Dogg برای کنسول‌ها هستید، می‌توانید بستـه اپراتور Snoop Dogg را از 19 آوریل (۳۰ فروردین) در ساعت 10 صبح به وقت محلی خریداری کنید. با این بستـه اپراتور، می‌توانید ده آیتم و یک مسیر کامل برای پیشرفت اپراتور برای اسنوپ داگ دریافت کنید، که سلاح‌های XP مختلف، سه لباس جایگزین و سایر لوازم آرایشی را برای لذت تماشای شما ارائه می‌دهد.

این اولین باری نیست که اسنوپ داگ با این مجموعه درگیر می شود. زیرا یک بسته ویژه برای Call Of Duty: Ghosts وجود داشت که شامل یک صداگذاری ویژه برای گوینده بود که صدای اسنوپ داگ را جایگزین کشتارها و تماس های استاندارد کرد. آنها همچنین به همراه یک اسنوپ کاملاً صدادار برای Operator Bundle خود بازخواهنـد گشت.

با این حال،

بزرگترین چیز این است که این دو کاملاً از یکدیگر جدا هستند. به این معنی که Call of Duty Mobile و Call of Duty: Warzone & Vanguard نسخه‌های جداگانه‌ای از این شخصیت را دریافت خواهنـد کرد. که به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا نسخه ویژه خود را برای خود تهیه کنند. لوازم آرایشی و اسلحه های مختلف در هر نسخه متفاوت موجود است. بنابراین شما می توانید مورد علاقه خود را انتخاب کرده و یا هر دو را انتخاب کنید!

Call of Duty Mobile هم‌اکنون بر روی دستگاه‌های موبایل در دسترس است و Call of Duty: Warzone و Vanguard هم‌اکنون روی پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری X/S، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس هستند.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه همراهان سایت