ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
نامرئی در فری فایر

نحوه به دست آوردن نام نامرئی در فری فایر در سال 2023

ahmadian

چگونه در سال 2023 نام فری فایر invisible را به راحتی بدست آوریم؟

اکثر گیمرهای بازی Free Fire آرزو می کنند که می توانستند یک نام مستعار پر زرق و برق داشته باشند تا خود را از بقیه متمایز کنند. با گذشت زمان، پایگاه بازیکنان استراتژی های خلاقانه مختلفی را برای دستیابی به یک IGN منحصر به فرد توسعه داده است.

ترفند نام نامرئی در فری فایر یکی از روش‌هایی است که کاربران به کار می‌برند و از Unicode 3164 یا همان هانگول پرکننده استفاده می‌کند. علاوه بر کاراکتر خاص یونیکد، افراد باید از نمادهای خاصی برای تکمیل فرآیند استفاده کنند.

با این حال، به دلیل ماهیت پیچیده فرآیند نام نامرئی در فری فایر ، بسیاری از بازیکنان جدید اغلب در درک آن مشکل دارند. در بخش زیر، راهنمای دقیقی در مورد چگونگی به دست آوردن نام نامرئی در فری فایر ارائه می دهیم.

با خرید جم فری فایر یا دیاموند از ارزان جم که واحد پول بازی است، می توانید شخصیت ها ، رویال پس و آیتم های با ارزش را دریافت کنید.

راهنمای دریافت نام نامرئی در فری فایر

همانطور که قبلاً ذکر شد، نامرئی کردن نام مستلزم استفاده از Unicode 3164 است. برای رسیدن به این کار، کاراکتر باید در کنار نمادهای بریل قرار گیرد. این در درجه اول به این دلیل است که نمادهای خط بریل نیز در Free Fire نامرئی به نظر می رسند.

مقالات مرتبط »   رویداد عروج فرشته طلایی فری فایر : چگونه باندل Valiant Havenking و شلوار Gleaming Angelic را به دست آوریم؟

اگر از مراحل دقیق اطلاع ندارید، مراحلی را که در زیر مشخص شده است بررسی کنید:

مرحله 1: به عنوان مرحله شروع، “Unicode 3164” را در برنامه “Notes” دستگاه تلفن همراه خود کپی کنید. وب‌سایت‌های متعددی در اینترنت، مانند «Compact»، کاراکتر یونیکد را ارائه می‌کنند.

مرحله 2: پس از چسباندن پرکننده هانگول، باید نمادهای خط بریل را جستجو کرده و آنها را بچسبانید.

جایگزین دیگری برای نمادهای بریل، کاراکترهای زیرنویس است. می‌توانید در عوض آن‌ها را بچسبانید تا نام نامرئی در فری فایر به دست آورید.

مرحله 3: پس از چسباندن نمادها، در حالی که نام خود را در عنوان بتل رویال تغییر می دهید، کل متن را کپی و پیست کنید.

پس از انجام این مراحل، یک نام نامرئی در فری فایر خواهید داشت.

نحوه تغییر نام در Free Fire

تغییر نام بسیار ساده است. فقط چند دقیقه از وقت شما را می گیرد. در زیر مراحلی وجود دارد که شما را در فرآیند تغییر نام در عنوان بتل رویال راهنمایی می کند:

مرحله 1: بازی را در دستگاه تلفن همراه خود باز کنید. روی گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید تا به پروفایل درون بازی خود دسترسی پیدا کنید. پروفایل شما به زودی روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود.

مرحله 2: در مرحله بعد، باید روی نماد تغییر نام در کنار نام مستعار موجود خود ضربه بزنید. کادر محاوره ای “Change Nickname” روی صفحه ظاهر می شود.

مرحله 3: اکنون، باید متن نام مستعار نامرئی ایجاد شده در بالا را وارد کنید. پس از انجام این کار، دکمه 390 Diamonds را بزنید تا فرآیند تکمیل شود و نام نامرئی در فری فایر به دست آورید.

به غیر از الماس، شما همچنین می توانید از یک کارت تغییر نام برای رسیدن به همان نتیجه استفاده کنید. رایگان نیست و پول درون بازی را با مقدار محدودی هزینه می کند. شما می توانید کارت تغییر نام را با مبادله 200 توکن انجمن و 39 الماس بدست آورید.

سلب مسئولیت:

از آنجایی که Free Fire در هند ممنوع شده است، به بازیکنانی که متعلق به این کشور هستند توصیه می‌شود عنوان بتل رویال را در دستگاه‌های خود دانلود یا بازی نکنند. با این حال، آنها می توانند در Free Fire MAX شرکت کنند زیرا در بین برنامه های تعلیق شده نامی وجود ندارد.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت