ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
یوسی رایگان در پابجی

دریافت یوسی رایگان در پابجی موبایل : بهترین راهکارها اینجاست!

3 بهترین روش برای دریافت UC رایگان در PUBG Mobile

اگر به دنبال روش هایی برای دریافت یوسی رایگان در پابجی موبایل ، خرید پوسته های دلخواه خود و تفریح با دوستان و هم تیمی های خود هستید، این مطلب را از دست ندهید!

PUBG Mobile یکی از شناخته شده ترین بازی های موبایل در زیرژانر بتل رویال است. این بازی دارای کیفیت گرافیکی بی نظیر HD و عناصر گیم پلی جذابی مانند نقشه ها، حالت ها و سایر لوازم آرایشی است. لباس‌ها، پوسته‌های اسلحه و سایر لوازم آرایشی موجود در بازی بسیار مورد توجه بازیکنان هستند. با این حال، گیمرها برای خرید این اقلام ممتاز باید UC را در حساب خود داشته باشند.

با خرید یوسی پابجی موبایل از ارزان جم، آیتم های مختلف را از فروشگاه بازی برای شخصیت خود در بازی خریداری کنید. تا قدرت و توانایی شرکت در مسابقات رویال پس و الیت رویال که هدف آن برنده شدن است را افزایش دهید.

با این حال، گیمرها برای خرید این اقلام ممتاز باید UC را در حساب خود داشته باشند. ارز درون بازی در PUBG Mobile UC یا Unknown Cash نام دارد و فقط با پول واقعی قابل خرید است. در نتیجه، هر بازیکنی این امکان را ندارد که UC را به حساب خود اضافه کند و آیتم مورد نیاز را در فروشگاه باز کند.

مقالات مرتبط »    بهترین تنظیمات حساسیت PUBG Mobile برای headshot های بیشتر

سه روش برجسته برای دریافت یوسی رایگان در پابجی موبایل

3) ردیم کدها

Redeem Codes یک راه فوق العاده برای به دست آوردن بسیاری از چیزهای رایگان در PUBG Mobile است، از جمله کارت های رایگان UC و EXP. از حساب‌های رسمی رسانه‌های اجتماعی PUBG در پلتفرم‌هایی مانند YouTube و Instagram، گیمرها می‌توانند این کدهای بازخرید را دریافت کنند. این کدها معمولاً توسط توسعه دهندگان در طول هر رویداد رسمی برای افزایش بازدید عمومی ارائه می شوند.

گیمرها می توانند با مراجعه به صفحه رسمی کد بازخرید این کدها را دریافت کرده و از آنها استفاده کنند. برای دریافت جوایز در نامه، بازیکنان باید کد را به همراه شناسه کاراکتر خود در جعبه قرار دهند. این کدها و بسته‌های لباس منحصر به فرد اغلب توسط توسعه‌دهندگان به همراه Elite Passes به صورت رایگان ارائه می‌شوند. علاوه بر این، Elite Pass همچنین UC رایگان را برای تکمیل ماموریت های Elite و ارتقاء سطوح ارائه می دهد.

2) اتاق ها و مسابقات سفارشی آنلاین را بازی کنید

راه دومی که بازیکنان می توانند برای دریافت یوسی رایگان در پابجی موبایل استفاده کنند، شرکت در اتاق ها و مسابقات سفارشی است. بازیکنان می توانند انواع YouTubers و سایر سازندگان را پیدا کنند که اتاق های آنلاین سفارشی را اداره می کنند و برندگان UC رایگان و جوایز دیگر مانند Elite Pass و موارد دیگر را می خوانند.

علاوه بر این، گیمرها می توانند در مسابقاتی که توسط کرافتون و سایر برگزارکنندگان مسابقات برگزار می شود، شرکت کنند. این یک روش فوق العاده برای آزمایش توانایی های بازی شما و بهبود تجربه رقابتی شما است. بازیکنان می توانند در این تورنمنت ها از طریق سرویس های رایگانی مانند Discord و Instagram شرکت کنند، در آن ها برنده شوند و از پولی که دریافت می کنند برای دریافت یوسی رایگان در پابجی استفاده کنند.

1) Google Opinion Rewards

یکی از بهترین راه‌های کسب یوسی رایگان در پابجی موبایل از طریق Google Opinion Rewards است. فروشگاه Google Play این برنامه را بدون هیچ هزینه ای ارائه می دهد. استفاده از برنامه ساخته شده و توسعه یافته Google کاملاً ایمن است. ایده دریافت پول، که در آن به کاربران برای انجام وظایف محول شده به آنها پاداش پرداخت می شود، فرض برنامه است.

گوگل به کاربران خود برای نظرسنجی های رقابتی ارائه شده در برنامه پاداش می دهد. نظرسنجی ها فقط چند ثانیه طول می کشد تا کامل شوند و مضامین تصادفی ارائه شوند. با تکمیل این نظرسنجی ها، کاربران می توانند برای حساب های گوگل پلی خود درآمد کسب کنند. وقتی بازیکنان PUBG پول لازم را به دست آوردند، می‌توانند UC را با استفاده از حساب‌های Google Play خود در فروشگاه ارز درون بازی بازخرید کنند.

توجه داشته باشید:
این لیست صرفاً منعکس کننده نظر نویسنده است. افراد باید قبل از استفاده از همه شرایط خدمات و سیاست های حفظ حریم خصوصی برنامه ها را بررسی کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت