ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اسکین رایگان در کالاف

آموزش نحوه دریافت اسکین رایگان در کالاف دیوتی موبایل

چگونه می توانم پوسته های رایگان را در COD Mobile دریافت کنم؟

در این راهنما، بهترین راه‌ها برای دریافت اسکین رایگان در کالاف دیوتی موبایل را به شما نشان می‌دهیم. با کمک آنها می توانید اسلحه ها یا شخصیت خود را شخصی سازی کنید.

پوسته ها مدت هاست که بخشی جدایی ناپذیر از بسیاری از بازی ها بوده اند و COD Mobile نیز از این قاعده مستثنی نیست. Call of Duty: Mobile پر از پوسته های جالب برای سلاح ها یا شخصیت های قابل بازی است.

با خرید cp کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم ارزش اکانت بازی خود را افزایش دهید.

بازیکنان اغلب برای دریافت بیشتر آیتم های انحصاری باید CP را خرج کنند. اما بسیاری از کاربران نمی توانند پول واقعی را برای خرید CP خرج کنند. بنابراین ما راه های جایگزین برای دریافت پوسته رایگان در COD Mobile را به شما نشان خواهیم داد.

مقالات مرتبط »  نحوه دریافت اسکین Combat Axe کالاف دیوتی موبایل بصورت رایگان

نحوه دریافت اسکین رایگان در کالاف دیوتی موبایل

بازیکنان می توانند با ورود روزانه به بازی، پوسته های رایگان در Call of Duty: Mobile دریافت کنند. برای انجام این کار، فقط باید COD Mobile را راه اندازی کنید. در این صورت نیازی به ورود به مسابقه نیست.

همچنین، پوسته ها را می توان با شرکت در رویدادهای درون بازی به دست آورد. برای تکمیل مأموریت ها، پوسته هایی برای اسلحه یا لباس هایی برای شخصیت خود دریافت خواهید کرد. و بازیکنانی که در حالت رتبه بندی شرکت می کنند به ازای هر ارتقای رتبه خود جوایزی دریافت می کنند.

  • جوایز ورود روزانه

Call of Duty: Mobile سیستمی دارد که هر روز به بازیکنان برای ورود به بازی پاداش می دهد. فقط برای اجرای منظم بازی می توانید آیتم های جالب زیادی را دریافت کنید. برای دریافت تمام جوایز ماهانه باید روزانه به مدت 27 روز وارد سیستم شوید.

  • رویدادهای بازی

توسعه دهندگان COD Mobile به طور منظم رویدادهای مختلفی را میزبانی می کنند. در آنجا باید کارهای جالبی را انجام دهید که برای آنها پاداش دریافت خواهید کرد. این بازی در حال حاضر دارای چندین رویداد فصلی است که در دسترس بازیکنان است.

  • حالت رتبه بندی شده

مانند سایر بازی های بتل رویال، Call of Duty: Mobile دارای سیستم رتبه بندی است. برای رسیدن به رتبه های جدید جوایزی دریافت خواهید کرد. در فصل جاری می توانید برای افزایش رتبه خود جوایز زیادی دریافت کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت