ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تاور اسکین کلش رویال

نحوه دریافت تاور اسکین کلش رویال به صورت رایگان

چگونه پوسته Tower کلش رویال را رایگان دریافت کنیم؟

این مقاله تمام مراحل مورد نیاز برای دریافت تاور اسکین کلش رویال به صورت رایگان را برجسته می کند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

تاور اسکین کلش رویال به بازیکنان این امکان را می‌دهد که ظاهر برج‌های تاج را در طول نبردها تغییر دهند و به عنوان یک عنصر تزئینی برای کسانی که می‌خواهند جذابیت بصری گیم‌پلی خود را افزایش دهند، عمل می‌کند. به طور معمول، به دست آوردن Tower Skin کلش رویال نیاز به خریدهای درون بازی دارد. با این حال، سوپرسل اخیراً یک پیوند کوپن رایگان را در دسته رسمی X خود به اشتراک گذاشته است. که به بازیکنان امکان می دهد بدون هیچ هزینه ای به آخرین پوسته دسترسی داشته باشند.

مقالات مرتبط »     سه ترفند افزایش نرخ برد در کلش رویال – win rate

مراحل دریافت تاور اسکین کلش رویال به صورت رایگان

در اینجا تمام مراحلی که برای به دست آوردن جایزه کلش رویال نیاز دارید آورده شده است:

 1. با کلیک روی این پیوند، صفحه بازخرید پیشنهاد را باز کنید.
 2. در صفحه باز شده، روی دکمه «ادعای پاداش» موجود در مرکز صفحه وب کلیک کنید.
 3. شما به برنامه کلش رویال هدایت می شوید، جایی که یک اعلان ظاهر می شود. برای تکمیل فرآیند، دکمه «ادعا» را در این فرمان انتخاب کنید.

با انجام مراحل بالا، جدیدترین تاور اسکین کلش رویال را بدست خواهید آورد. به صفحه Tower Collection بروید و جدیدترین Tower Skin را برای استفاده از آن در نبردها انتخاب کنید. توجه به این نکته مهم است که این پاداش ها اغلب محدود به زمان هستند. بنابراین، شما باید به زودی آنها را مطالبه کنید.

مراحل عیب یابی هنگام دریافت تاور اسکین کلش رویال به صورت رایگان

اگر در دسترسی به پاداش با مشکلی روبرو هستید، می‌توانید چند مرحله عیب‌یابی را دنبال کنید که ممکن است به شما کمک کند تا تاور اسکین کلش رویال مورد نظر را دریافت کنید:

 • مرورگر کروم را به روز کنید:
  استفاده از نسخه قدیمی‌تر Chrome گاهی اوقات می‌تواند خدمات اینترنتی را به دلیل فایروال‌ها و تنظیمات قدیمی مختل کند. با رفتن به فروشگاه Play و دانلود آخرین نسخه، می توانید به راحتی مشکلات مربوط به مرورگر را حل کنید.
 • تغییر اتصال به اینترنت:
  اینترنت کند می تواند کاربران را ناامید کند و روند بازخرید پیشنهاد را مختل کند. اگر از داده‌های تلفن همراه برای دسترسی به پاداش‌ها استفاده می‌کنید، ممکن است لازم باشد قبل از اینکه مراحل ذکر شده در بالا را دوباره امتحان کنید، به Wi-Fi سریع بروید.
 • تلفن همراه خود را مجددا راه اندازی کنید:
  گاهی اوقات، یک باگ کوچک یا حافظه پنهان می تواند اینترنت شما را از عملکرد صحیح منع کند. یک راه اندازی مجدد ساده هر کش ذخیره شده را حذف می کند و به شما در دستیابی به پاداش کمک می کند.
 • از دستگاه دیگری استفاده کنید:
  تلفن شما ممکن است یک سیاست امنیتی سختگیرانه داشته باشد که ممکن است پیوند کوپن را از عملکرد صحیح منع کند. در این شرایط، باید امنیت خود را غیرفعال کنید یا برای دسترسی به پاداش به دستگاه دیگری بروید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت