ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اسکین Proton در کالاف

نحوه دریافت رایگان اپراتور اسکین Proton در کالاف دیوتی موبایل با Prime Gaming

چگونه می توان پوسته اپراتور حماسی Proton را از طریق Prime Gaming در COD Mobile به صورت رایگان دریافت کرد؟

این آموزش جامع شما را در فرآیند به دست آوردن اپراتور اسکین Proton در کالاف دیوتی موبایل به صورت رایگان راهنمایی می کند. تا بتوانید در میدان جنگ تأثیرگذار باشید.

با خرید سی پی کالاف و استفاده از آن برای به دست آوردن پوسته ها و سلاح های لازم، شخصیت در بازی به سرعت پیشرفت کرده و عملکرد بهتری نسبت به رقبای خود خواهد داشت.

علاقه مندان به COD Mobile اکنون فرصت شگفت انگیزی دارند تا اپراتور خود را با پوسته پروتون حماسی خیره کننده Prime Gaming شخصی سازی کنند. این پیشنهاد انحصاری گواه روحیه همکاری بین Amazon Prime و جامعه بازی است. و گزینه‌های سفارشی‌سازی و جوایز فراوانی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

مقالات مرتبط »      نحوه برنده شدن در حالت Domination در کالاف دیوتی موبایل

روشی برای دریافت اپراتور اسکین Proton در کالاف دیوتی موبایل به صورت رایگان از طریق Prime Gaming

قبل از هر چیز، مهم است که بدانیم فقط اعضای Amazon Prime واجد شرایط این تبلیغ هستند. اگر قبلاً عضو شده اید، فقط یک قدم به دریافت این پوسته دلخواه نزدیک شده اید. در غیر این صورت، ممکن است برای دسترسی به چندین امتیاز بازی، از جمله خریدهای درون بازی برای عناوین معروف مانند COD Mobile، عضو Prime شوید.

از وب سایت Prime Gaming دیدن کنید. و به دنبال بخش اختصاص یافته به پاداش های بازی بگردید تا روند ردیم کردن را شروع کنید. وقتی تبلیغ COD Mobile را پیدا کردید، روی “get in-game content” کلیک کنید. کد بازخرید منحصر به فرد شما در صفحه ای که با کلیک کردن بارگیری می شود ظاهر می شود.

اکنون که ردیم کد خود را دارید، به Call of Duty: Mobile Redemption Center بروید. شما می توانید از این پورتال برای دسترسی و دریافت جوایز خود استفاده کنید. شناسه منحصربفرد کاربر (UID) خود را که در قسمت نمایه بازی قرار دارد و سایر اطلاعات ضروری وارد کنید. برای تکمیل آسان فرآیند ردیم کردن، دستورالعمل ها را رعایت کنید.

پس از موفقیت آمیز بودن ردیم، COD Mobile را دوباره وارد کنید. صندوق پستی درون بازی خود را باز کنید تا به چیزهای خوب بپردازید. اپراتور اسکین Proton در کالاف دیوتی موبایلرا به طور کامل مشاهده کنید، که برای استفاده و نمایش در طول نبرد آماده شده است.

مزایا نیز به همین جا ختم نمی شود. Beyond Skins، Prime Gaming و Call of Duty Mobile برای ارائه انبوهی از مزایا و جوایز درون بازی که تجربه کلی بازی شما را بهبود می بخشد، شریک شده اند.
Prime Gaming اطمینان حاصل می کند که اعضای Prime همیشه درگیر همه چیز هستند و همه چیز را از لوازم آرایشی کمیاب گرفته تا سلاح های خاص ارائه می دهند.

نتیجه گیری

دریافت اپراتور اسکین Proton در کالاف دیوتی موبایل از طریق Prime Gaming به صورت رایگان یک کار آسان و در عین حال ارزشمند است. تنها چند کلیک و کمی تعهد لازم است تا شخصیت درون بازی خود را به ارتفاعات جدیدی برسانید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت