ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اسکین الماس در کالاف

آموزش کامل نحوه دریافت اسکین الماس در کالاف دیوتی موبایل

چگونه پوسته های الماس را در COD Mobile دریافت کنیم؟

call of Duty mobile طیف گسترده ای از کاموهای تکمیل کننده را ارائه می دهد. که بازیکنان می توانند با تسلط بر سلاح های خاص به دست آورند.

با اضافه شدن Weapon Mastery، بازیکنان در حال حاضر انگیزه بیشتری برای دستیابی به camos دارند. آنها نه تنها ظاهری منحصر به فرد به سلاح های شما می بخشند، بلکه سطح مهارت شما را به سایر بازیکنان نیز نشان می دهند.

از مهم ترین مزایای خرید سی پی ارزان از وب سایت ارزان جم می توان به امکان خرید سلاح های قدرتمند اشاره کرد.

پنج کاموی تکمیل کننده سطح بالاتر برای باز کردن در دسترس هستند. از جمله طلا، پلاتین، دمشق، الماس و اتر. به دست آوردن آنها دشوارترین اما همچنین معتبرترین هستند. باز کردن قفل آنها به زمان و مهارت قابل توجهی نیاز دارد. اما پاداش ارزش آن را دارد. آنها ظاهری متمایز به اسلحه ها می دهند و شما را از بقیه متمایز می کنند.

کاموها علاوه بر اینکه کامل‌کننده هستند، پوسته‌ها و ضمیمه‌های مختلفی از سلاح‌ها را نیز ارائه می‌کنند که بازیکنان می‌توانند از طریق گیم‌پلی قفل آن‌ها را باز کنند. مانند پوسته‌های اپراتور، جذابیت‌های سلاح و رتیکل‌ها.

مقالات مرتبط »

نحوه دریافت اسکین الماس در کالاف دیوتی موبایل

قبل از تلاش برای باز کردن قفل Diamond Camo روی یک سلاح و دریافت اسکین الماس در کالاف دیوتی موبایل، بازیکنان باید ابتدا قفل طلایی را روی همان سلاح باز کنند.

بازیکنان برای باز کردن قفل Diamond Camo در call of Duty mobile باید بسته به ژانر سلاح، الزامات کشتن خاصی را برآورده کنند. برای مثال، بازیکنان باید 10 کشتن را در 150 یا 120 مسابقه به ترتیب با تفنگ تهاجمی یا SMG تضمین کنند.

بازیکنان می توانند پیشرفت خود را دنبال کنند. و با دسترسی به لابی camo در منوی Gunsmith، اهداف خاص هر سلاح را مشاهده کنند.

یکی از روش های کارآمد برای باز کردن قفل و دریافت اسکین الماس در کالاف دیوتی موبایل، اجرای حالت Hardpoint-Shipment است. این به بازیکنان اجازه می دهد تا 10 قتل را با یک سلاح ایمن کنند. و اندازه نقشه کوچک Shipment باعث می شود تا به راحتی به کشتن ها دست پیدا کنید.

توجه به این نکته مهم است

تا زمانی که بازیکن مسابقه را کامل می کند، مرگ و میر بر پیشرفت تأثیری ندارد. با این حال، ترک بازی پس از دریافت 10 کشتن مورد نیاز، برای پیشرفت به حساب نمی آید. بنابراین بهتر است همزمان روی چند کامو الماس کار کنید.

یکی دیگر از راه‌های سریع برای دریافت اسکین الماس در کالاف دیوتی موبایل، اجرای حالت Free-For-All در Shipment است. مهم است که توجه داشته باشید که کشتن از طریق اسکوراستریک ها، تجهیزات lethal یا اپراتور اسکیل ها در پیشرفت باز کردن قفل کامو به حساب نمی آید. فقط کشتن با خود سلاح معتبر است.

از این رو، بازیکنان باید این را در حین انجام بازی در نظر داشته باشند. و روی بدست آوردن تعداد مورد نیاز با سلاح تمرکز کنند.

باز کردن قفل کاموی الماس در بازی به بازیکنان نیاز دارد که الزامات کشتن خاصی را برای هر سلاح برآورده کنند. بهترین راه برای انجام این کار، اجرای حالت هایی مانند Hardpoint-Shipment یا Free-For-All in Shipment است. تا زمانی که مسابقه کامل شود، مرگ‌ها بر پیشرفت تأثیری ندارند. اما ترک بازی پس از گرفتن کشتن‌های مورد نیاز به حساب پیشرفت نخواهد بود.

با کمی صبر و تمرین، بازیکنان می توانند قفل کاموی الماس مورد علاقه را باز کنند. و با دریافت اسکین الماس در کالاف دیوتی موبایل مهارت های خود را به سایر بازیکنان نشان دهند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت