ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تاور تروپ بچه گابلین

نحوه دریافت تاور تروپ بچه گابلین در کلش رویال

چگونه در کلش رویال Baby Goblins Tower Troop را دریافت کنیم؟

در این مقاله، همه چیزهایی را که برای بدست آوردن نحوه دریافت تاور تروپ بچه گابلین در بازی Clash Royale باید بدانید، به شما آموزش خواهیم داد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

تاور تروپ بچه گابلین در کلش رویال یک کارت کاملاً جدید است که با حالت بازی Goblin Queen’s Journey منتشر شده است. علاوه بر این Tower Troop، سه کارت دیگر مرتبط با Goblin به بازی اضافه شدند – Goblin Curse، Goblin Machine و Goblin Demolisher. تاور تروپ بچه گابلین در کلش رویال شبیه به Princess Tower Troop است اما خروجی آسیب کمی بالاتر دارد. شما می توانید از این تاور تروپ جدید فقط در حالت بازی Goblin Queen’s Journey استفاده کنید.

مقالات مرتبط »      نحوه دریافت کارت گابلین ماشین در کلش رویال

نحوه دریافت تاور تروپ بچه گابلین در کلش رویال

برای باز کردن قفل این تاور تروپ جدید، شما باید حالت جدید بازی به نام Goblin Queen’s Journey را در کلش رویال باز کنید. که برای آن باید در Arena 12 حضور داشته باشید و در حالت بازی 3600 تروفی در جاده تروفی به دست آورید.

به محض باز کردن حالت بازی Goblin Queen’s Journey، به طور خودکار تاور تروپ بچه گابلین را در بازی Clash Royale دریافت خواهید کرد. برخلاف دوشس خاجر و کانونیر، شما نمی توانید از تاور تروپ بچه گابلین در هیچ حالت بازی دیگری به جز Goblin Queen’s Journey استفاده کنید.

بهترین استراتژی برای استفاده از تاور تروپ بچه گابلین در کلش رویال

Baby Goblins Tower Troop به طور کلی یک کارت مناسب است. پس از آزادی مانند دوشس خنجر شکسته نمی شود. بنابراین جامعه دست به دست نمی شود. از آنجایی که شبیه به Princess Tower Troop است، در مقابل عرشه‌های گروهی، عرشه‌های چرخه طلسم و برخی از بازیکنان محاصره به خوبی عمل خواهید کرد.

برای عرشه‌های ضربه‌دان، توصیه می‌شود تانک‌ها را با استفاده از ساختمان‌های دفاعی به سمت مرکز میدان بکشید. به این ترتیب، هر دو برج Baby Goblins می توانند در از بین بردن کارت های تانک مانند گولم، جاینت گابلین، جاینت و غیره کمک کنند.

ویژگی های تاور تروپ بچه گابلین

Baby Goblins Tower Troop دارای ویژگی های زیر است:

  • نقاط بازدید: 3052
  • خسارت: 109
  • DPS: 136
  • اهداف: هوا و زمین
  • محدوده: 7.5 کاشی
  • سرعت ضربه: 0.8 ثانیه

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت