ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کوپن Contraband در پابجی

کوپن Contraband در پابجی : آموزش کامل نحوه دریافت و استفاده

چگونه کوپن قاچاق را در PUBG دریافت و استفاده کنیم؟

کوپن Contraband در پابجی روشی جدید برای به دست آوردن لوازم آرایشی و مواد از طریق استفاده از 10 کوپن موجود در هر فصل برای خرید جعبه های قاچاق است. که برای یک جعبه 10 کوپن هزینه دارد. این جعبه‌ها شامل پوسته‌های سلاح (با درجه خاص یا بالاتر و قابل ارتقا) و موادی مانند طرح‌واره‌ها و پلیمر می‌شوند.

با خرید یوسی پابجی موبایل باید در بخش های مختلف بازی برای ارتقاء سطح خود از آن استفاده کنید.

کوپن Contraband در پابجی

محل جعبه های قاچاق

ابتدا باید به تب Hideout و سپس زیربخش Contraband بروید. در اینجا می‌توانید جعبه قاچاق را با 10 کوپن یا سکه 200 گرمی خریداری کنید. در حالی که با کلیک بر روی دکمه 10 جعبه، پاداش‌های مشابهی را نیز دریافت خواهید کرد. اما با مقدار بیشتری ضایعات و پوسته‌های تضمینی.

اگر روی دکمه جزئیات بیشتر کلیک کنید، می‌توانید تمام پوسته‌هایی را که می‌توانید، به دست آورید. علاوه بر مواد پلیمری، که موادی هستند که در واقع برای ارتقاء پوسته‌های اسلحه‌ای که دریافت می‌کنید به آن‌ها نیاز دارید.

در همان صفحه، اگر روی دکمه امکان به دست آوردن کلیک کنید، درصد هر ماده یا شماتیک یا پوسته ای را می بینید که می توان به دست آورد و آنها را با تعداد جعبه ها مقایسه کرد. بنابراین ممکن است حتی 100 جعبه را باز کنید و نگذارید. پوسته ها را با درصدهایی مانند 1٪ یا کمتر دریافت کنید.

مقالات مرتبط »   چگونه اکانت مسدود شده پابجی موبایل را بازیابی کنیم؟

دلال ضایعات

همچنین می‌توانید کمیاب بودن سلاح‌هایی را که به دست می‌آورید، که بعداً از طریق Scrap Broker در فرآیند نجات مهم خواهند بود، بررسی کنید. این تب در کنار تب قاچاق، در واقع روش دیگری برای دریافت کوپن Contraband در پابجی دارد؛ به غیر از خرید آن با استفاده از جی کوین از فروشگاه.

از طریق تب نجات می توانید از شر پوست هایی که نیاز ندارید خلاص شوید. و موادی را برای خرج کردن در دلال ضایعات دریافت کنید. هر کوپن Contraband در پابجی 10 قراضه قیمت دارد. بنابراین برای دریافت 10 کوپن برای جعبه بعدی به حداقل 100 کوپن نیاز دارید. اما اگر می خواهید تضمین کنید که سلاح مترقی را در برگه دلال ضایعات دریافت خواهید کرد، به G بسیار بیشتری نیاز دارید. سکه‌هایی مانند 300 تا 500 دلار جی‌کوین برای به دست آوردن مقدار ضایعاتی که برای سلاح‌های پیشرو خود نیاز دارید. بنابراین بهتر است فقط به شانس وابسته باشید.

مناسبت ها

سومین و آسان ترین راه برای دریافت کوپن قاچاق، شرکت در رویدادها است. به عنوان مثال، در رویداد بعدی Zombie Survival 2.0، شما این شانس را دارید که 30 کوپن Contraband بدست آورید و برای شرکت، باید تمام مراحل Zombie Survival 2.0 را پاک کنید و از برنده شدن خود اسکرین شات بگیرید.
سپس ارسالی خود را با برچسب نام خود در سرور رسمی discord وارد کنید.

در مورد این رویداد از سایت رسمی بیشتر بدانید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت