ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
پوسته Mini14 در پابجی

نحوه دریافت پوسته Mini14 در پابجی موبایل از جعبه Gallant Jocky

چگونه پوسته Gallant Jocky Mini14 را در PUBG Mobile دریافت کنیم؟

Tencent Games اخیراً پوسته Mini14 در پابجی موبایل را به همراه بسیاری از آیتم‌های انحصاری در جعبه چرخشی Double Lucky Treasure این عنوان معرفی کرده است. که تا 20 می 2024 (دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت) در دسترس خواهند بود. این موارد انحصاری شامل آیتم‌های افسانه‌ای و اسطوره‌ای است که جزو کمیاب‌ترین مقالات درون بازی هستند. از این رو، با توجه به اینکه مایلید UC پابجی موبایل خود را خرج کنید، کلکسیون‌های عالی را به‌وجود می‌آورند.

با خرید یوسی پابجی از وبسایت ارزان جم ، می توانید رویال پس خود را که شامل 2 مدل از جمله Elite Pass (360 UC) و Elite Pass Plus (960 UC) می باشد، دریافت کنید.

UC (نقد ناشناخته) گرانبهاترین ارز درون بازی است و برای جمع آوری پول واقعی نیاز دارد. پس بسیاری از بازیکنان انحصاری هایی را که از طریق همین ارز به دست می آیند از دست می دهند. این مقاله نحوه دریافت پوسته Mini14 در پابجی موبایل از طریق UC را توضیح می‌دهد.

مقالات مرتبط »      نحوه ورود به پابجی موبایل با QR کد

پوسته Mini14 در پابجی موبایل از جعبه Gallant Jocky بگیرید

پوسته جدید  Mini14 در پابجی موبایل در جعبه چرخشی Double Lucky Treasure ارائه می‌شود. که مجموعه افسانه‌ای Gallant Jocky، پوست کلاه ایمنی، پوست کوله پشتی، سرپوش و پوسته نارنجک‌های خیره‌کننده، مجموعه زیبا و صورتی و سرپوش آن را نیز ارائه می‌دهد.

در اقلام ارزان قیمت، دارای کوپن جعبه ممتاز، کوپن جعبه نقره ای، کوپن جعبه معمولی، رنگ و Gempieces است.

دستیابی به این موارد از شما نیاز به باز کردن جعبه دارد که هزینه آن UC است. این دهانه ها مانند یک چرخش عمل می کنند، که در آن هر قرعه کشی مقدار مشخصی UC هزینه دارد. و به طور تصادفی آیتم جعبه را به عنوان پاداش انتخاب می کند.

برخلاف سایر جعبه‌های لاک اسپین، Tencent Games رویکرد متفاوتی را در جعبه چرخش Double Lucky Treasure در پیش گرفت و آیتم‌های جعبه را به دو جعبه فرعی تقسیم کرد: یک لاکی اسپین کوچک که شامل موارد پایین رده بالا ذکر شده است. و چرخش لاکی بزرگ است که دارای موارد انحصاری است.

پس از انجام قرعه کشی، یک جایزه تضمینی از اسپین کوچک لاکی دریافت خواهید کرد. که پس از به دست آوردن آن از استخر جایزه حذف خواهد شد.
توجه داشته باشید که جوایز در لاکی اسپین کوچک شامل یک باتری انرژی است. و در صورت به دست آوردن، اسپین لاکی بزرگ را فعال می کند و به طور تصادفی یک انحصاری از آن را به عنوان پاداش انتخاب می کند.

مانند لاکی اسپین کوچک، این انحصاری به دست آمده نیز از چرخش لاکی بزرگ حذف می شود.
علاوه بر این، هنگامی که جعبه بزرگ لاکی اسپین راه اندازی می شود، جعبه چرخش لاکی کوچک بازنشانی می شود و موارد حذف شده را برای شروع مجدد کل فرآیند بازمی گرداند.

یک قرعه کشی در جعبه چرخشی Double Lucky Treasure معادل 10 UC هزینه دارد. با انجام قرعه کشی های بیشتر، این جایزه به تدریج افزایش می یابد.

نحوه دریافت UC رایگان برای دریافت پوسته Mini14 در پابجی موبایل

فروشگاه Google Play یکی از مطمئن ترین رسانه ها برای دریافت رایگان در PUBG Mobile است. رمز درون‌برنامه‌ای آن، Play Points، که می‌توان با تکمیل وظایف تعیین‌شده درون برنامه جمع‌آوری کرد، برای ردیم کردن یک مورد از هر عنوانی استفاده می‌شود یا می‌توان آن را نقد کرد.

می‌توانید از فروشگاه Google Play استفاده کنید و با انجام کارهای محول شده، این امتیازهای Play را جمع‌آوری کنید. پس از عبور از یک آستانه خاص، آنها را نقد کنید یا با PUBG Mobile UC ردیم کنید تا پوسته Mini14 در پابجی موبایل یا سایر موارد ارائه شده در جعبه چرخش Double Lucky Treasure را دریافت کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت