ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
افزایش نسبت K/D فری

راه های افزایش نسبت K/D فری فایر در سال 2023

ahmadian

5 نکته Free Fire برای افزایش نسبت K/D در سال 2023

در انجمن Free Fire، نسبت کشتن/مرگ (K/D) یک شاخص ضروری برای ارزیابی مهارت یک بازیکن است. در حالی که این آمار ممکن است نمای کاملی از عملکرد ارائه نکند، چشم‌انداز وسیعی از میانگین تعداد کشته‌های بازیکنان قبل از حذف شدن ارائه می‌کند.

بنابراین، بازیکنان سعی می‌کنند با وجود سختی تلاش، نسبت K/D بالایی را در بازی بتل رویال حفظ کنند. بهبود نسبت K/D غیرممکن نیست و کاربران باید قبل از حذف شدن تلاش کنند تا قطعات بیشتری را بدست آورند.

با اصلی ترین روش خرید جم فری فایر در ارزان جم است دیگر نیازی به اطلاعات اکانت شما نیست.

در اینجا، ما چند نکته برای کمک به بازیکنان برای افزایش نسبت K/D فری فایر و مجموعه مهارت های خود در سال 2023 ارائه می دهیم.

استراتژی‌ها، ترکیب‌ها و سایر نکات برای افزایش نسبت K/D فری فایر

1) محل فرود مناسب را انتخاب کنید

نقطه فرود کمی بر روند مسابقه تأثیر می گذارد و یک استراتژی مناسب ضروری است. هات دراپ ها شمشیرهای دو لبه ای هستند که در آن گیمرها می توانند چند فرگ سریع کسب کنند یا ممکن است به راحتی حذف شوند. بازی در کنار یک تیم با تجربه و هماهنگ ریسکی است که ارزش آن را دارد.

بازیکنان همچنین باید از مکان‌هایی که به سختی دشمنان را جذب می‌کنند اجتناب کنند. زیرا تعداد کمی از آنها در چند منطقه پایانی باقی می‌مانند و جمع‌آوری قطعات را دشوار می‌کند. بنابراین، یافتن تعادل مناسب کلیدی برای به دست آوردن پارگی های بیشتر است.

2) از در دسترس بودن سلاح گرم مطمئن شوید

مبارزه در یک محدوده تنها با SMG در حالی که حریف یک تک تیرانداز یا DMR دارد. بنابراین، پس از پریدن از هواپیما، توصیه می‌شود در دعوا شرکت نکنید. بلکه سلاح‌های گرم و سایر تجهیزات بهتر را جمع‌آوری کنید.

بازیکنان Free Fire باید از ترکیب های بهینه تفنگ بسته به برد استفاده کنند تا دست بالا را بدست آورند. به عنوان مثال، استفاده از تفنگ ساچمه ای در فاصله نزدیک بهتر از تفنگ تهاجمی است. در حالی که دومی ممکن است در برخوردهای میان برد و دوربرد مفیدتر باشد.

علاوه بر این، باید در استفاده از همه سلاح‌ها به‌خوبی آشنا بود. زیرا غارت‌ها تصادفی است و ممکن است مجبور به استفاده از هر گزینه موجود باشد.

3) راهبردی پیدا کنید که تعداد کشته های بیشتری را به همراه داشته باشد

بازیکنان به راحتی می توانند با ایجاد تعادل بین گیم پلی تهاجمی و غیرفعال باعث افزایش نسبت K/D فری فایر شوند. درگیر شدن در مبارزات مطلوب و در عین حال اجتناب از کسانی که شانس کمی برای برنده شدن دارند بسیار مهم است.

به عنوان مثال، مبارزه یک در مقابل چهار در یک منطقه باز بسیار دشوار است. و به نفع آن است که به جای درگیری، عقب نشینی کنید. در همین حال، کمپینگ به ندرت باعث شکستگی می‌شود. بازیکنان باید از هر فرصتی برای کمین کردن حریف ناآگاه استفاده کنند تا به کشتن‌های سریع دست یابند.

4) گرم کردن و تمرین بیشتر قبل از بازی

چند بازیکن فری فایر مستقیماً به مسابقات رتبه‌بندی شده می‌پرند. و هنگام درگیر شدن در دعواهای اسلحه‌ای در موقعیتی نامطمئن قرار می‌گیرند. این موضوع را می توان به گرم نکردن آنها نسبت داد.

گیمرها ممکن است به جزیره آموزشی بروند. جایی که ممکن است در محدوده و منطقه جنگی شرکت کنند تا هدف خود را به پیش ببرند. علاوه بر گرم کردن، آنها همچنین باید ساعت های منظمی را تمرین کنند تا هدف کلی خود را بهبود بخشند. و در نتیجه به آنها کمک کنند تا در دوئل های بیشتری پیروز شوند.

5) ترکیب کاراکترهای مناسب را پیدا کنید

انتخاب شخصیت ها، ترکیب آنها و حتی حیوانات خانگی در Free Fire MAX ذهنی است. بازیکنان باید سعی کنند از شخصیت هایی مانند Hayato و Maro برای افزایش نسبت K/D فری فایر و آسیب وارد شده به حریف استفاده کنند.

گیمرها همچنین می‌توانند شخصیت‌هایی با توانایی‌های درمانی مانند Alok یا K را در ترکیب داشته باشند. تا در طول مبارزه با امتیازات سلامتی بیشتری دست بالا را ارائه دهند. انتخاب حیوان خانگی نیز نقش مهمی را ایفا می کند، حتی اگر اینها درجه نفوذ یکسانی ندارند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت