ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ویژگی های سرور ادونس OB44

ویژگی های سرور ادونس OB44 فری فایر : شخصیت جدید، شکار زامبی و موارد دیگر

ahmadian

ویژگی های به روز رسانی OB44 فری فایر : شخصیت Conquest Villain جدید، حالت Zombie Hunt و …

این مقاله برخی از بهترین ویژگی های سرور ادونس OB44 فری فایر را مورد بحث قرار می دهد.

گارنا سرانجام به روز رسانی Free Fire OB44 را منتشر کرد. و افزودنی های مختلفی را منتشر کرد که در ماه گذشته در Advance Server خود رونمایی شد. شایان ذکر است که این ویژگی ها توسط تعداد انگشت شماری از بازیکنان تجربه شده است. زیرا سرور برای همه در دسترس نبود.

وب سایت ارزان جم با فراهم کردن محیطی امن برای خرید جم فری فایر ارزان به شما این امکان را می دهد که در بازی خود سریعتر پیشرفت کنید.

این پچ بالاخره در عنوان گنجانده شد و شما می توانید از ویژگی های جدید آن لذت ببرید، از جمله بازی Villain Conquest در بتل رویال، Zombie Hunt و بسیاری دیگر.

مقالات مرتبط »      رویداد وال رویال فری فایر : سپر اژدها، انفجار خلسه‌ آمیز، و موارد دیگر

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و نظر نویسنده را منعکس می کند.

ویژگی های سرور ادونس OB44 فری فایر : به‌روزرسانی جدید دارای یک شخصیت جدید Vilain Conquest، شخصیت Kairos و موارد دیگر است

1) بتل رویال: Villain Conquest جدید

در نقشه برمودای رتبه‌بندی شده بتل رویال، دشمنان از دنیای بیرون از سه مکان مشخص شده در نقشه حمله خواهند کرد. شکست دادن این مهاجمان جوایز درون مسابقه و امتیازات Mechadrake را به همراه خواهد داشت.

همچنین می توانید با رسیدن به مکان های مشخص شده و تعامل با حلقه احضار، این مهاجمان را احضار کنید. برای واجد شرایط بودن برای محاکمه Mechadrake حداقل سه امتیاز Mechadrake جمع آوری کنید. توجه داشته باشید که هر تیم می تواند تنها یک Mechadrake Point در یک مسابقه کسب کند.

2) بتل رویال: Mechadrake Trial

ویژگی های سرور ادونس OB44 فری فایر شامل یک محاکمه جدید Mechadrake پس از دستیابی به بویاه است. پس از به دست آوردن سه امتیاز Mechadrake و برنده شدن در یک مسابقه، می توانید با تیم خود اژدهای Mechadrake را احضار کرده و با آن روبرو شوید.

پس از شکست دادن موفقیت آمیز اژدها، تیم شما با امتیازهای رتبه اضافی پاداش می گیرد و امتیازات Mechadrake شما به صفر می رسد.

3) کلش اسکواد: Dragon Airdrop جدید

اژدهای Mechadrake که در مسابقات CS در سراسر آسمان پرواز می کند، یک قطره هوایی حاوی آیتم های مختلف با مضمون اژدها حمل می کند.

تیراندازی کنید و اژدها را پایین بیاورید تا در ایردراپ آن جوایز را بگیرید. در اینجا موارد موجود در همان است:

 • Dragon Freeze:
  یک نسخه پیشرفته از Flash Freeze که به طور متوالی سه بار منفجر می شود.
 • EMP Grenade:
  نارنجکی که پالس های الکترومغناطیسی ساطع می کند و مانع از استفاده دشمنان در محدوده مشخصی از مینی مپ ها و آیتم ها می شود.
 • Dragon Sprinters:
  یک جفت کفش که به بازیکنان اجازه می دهد در حین پرش دوبل در هوا بپرند.
 • Dragonling:
  این یک بچه اژدها است که شما را در طول مسابقه دنبال می کند و حرکت و سرعت حمله دشمنانی که به آنها ضربه می زنید را کاهش می دهد.

4) Zombie Hunt

حالت قدیمی شکار زامبی با به‌روزرسانی Free Fire OB44 بازگشته است که دارای نقشه و مراحل جدید است.

این حالت دارای یک رویارویی چهار در مقابل چهار است. که در آن شما باید رئیس نهایی را احضار کرده و شکست دهید تا به عنوان یک قهرمان ظاهر شوید. علاوه بر این، هر دو تیم در رویارویی می توانند با یکدیگر مبارزه کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت