ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سرور ادونس OB44

سرور ادونس OB44 فری فایر : تاریخ انتشار، لینک دانلود APK و موارد دیگر

ahmadian

Free Fire OB44 Advance Server ، تاریخ انتشار فایل APK ، لینک دانلود و …

سرور ادونس OB44 فری فایر قرار است به زودی راه اندازی شود. و پایه بازیکنان از دیدن همه ویژگی های جدیدی که به ارمغان خواهد آورد هیجان زده است. طبق جدول زمانی رسمی، سرور در 22 مارس 2024 باز شد و تا 3 آوریل 2024 (چهارشنبه، ۱۵ فروردین) در دسترس خواهد بود. سپس توسعه دهندگان بازی بتل رویال را برای به روز رسانی OB44 آماده خواهند کرد.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید شخصیت ها ، رویال پس و آیتم های با ارزش را دریافت کنید.

کاربران اندروید می توانند با استفاده از فایل APK موجود در وب سایت سرور، سرور ادونس OB44 فری فایر را دانلود کنند. از طرف دیگر کاربران iOS نمی توانند به سرور تست دسترسی داشته باشند. و باید منتظر بمانند تا ویژگی های جدید به نسخه رسمی بازی برسد.

مقالات مرتبط »     رویداد هولی رویال فری فایر : باندل Jock Shock، داس Techno و موارد دیگر

تاریخ انتشار و لینک دانلود فایل APK سرور ادونس OB44 فری فایر

فایل APK سرور ادونس OB44 فری فایر در روز باز شدن سرور، یعنی 22 مارس 2024 در دسترس بود. بازیکنان می توانند آن را از وب سایت رسمی دانلود کنند: https://ff-advance.ff.garena .com

حجم فایل 800 مگابایت تا 1 گیگابایت خواهد بود. و گیمرها باید مطمئن شوند که فضای ذخیره‌سازی کافی در دستگاه‌های خود برای تکمیل مراحل دانلود و نصب دارند.

شایان ذکر است که همه کسانی که سرور را دانلود می کنند نمی توانند به آن دسترسی پیدا کنند. فقط کسانی که کد فعال سازی را دریافت می کنند می توانند ویژگی های جدید را امتحان کنند.

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد این است که پیشرفت انجام شده در Advance Server به نسخه جهانی بازی منتقل نخواهد شد. در عوض، به محض بسته شدن سرور در 3 آوریل 2024، پاک می شود.

نحوه دریافت کد فعال سازی برای دسترسی به سرور ادونس OB44 فری فایر

همانطور که در بالا مشخص شد، کد فعال سازی برای ورود به سرور پیشرفته ضروری است. پس از تکمیل مراحل ثبت نام، آن را دریافت خواهید کرد.

نحوه ثبت نام در اینجا آمده است:

مرحله 1: از وب سایت رسمی Free Fire OB44 Advance Server در هر مرورگر وب دستگاه خود بازدید کنید.

مرحله 2: با استفاده از فیسبوک یا گوگل وارد شوید.

مرحله 3: شما به فرمی هدایت می شوید که در آن باید یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. بر روی دکمه “Join Now” کلیک کنید. با این کار مراحل ثبت نام تکمیل می شود.

اگر موفق باشید، توسعه‌دهندگان کد فعال‌سازی را به شما می‌دهند که به شما امکان می‌دهد به تمام محتوای داخل سرور ادونس OB44 فری فایر نگاهی بیندازید. با این حال، از آنجایی که سرور فقط می تواند تعداد محدودی کاربر را در خود جای دهد، مطمئن نیست که کد فعال سازی دریافت می شود یا خیر.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت