ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Moco Store

رویداد Moco Store فری فایر فاش شد : جوایز، سرورها و موارد دیگر

ahmadian

ایونت Free Fire Moco Store گزارش شده که به بیرون درز کرده است : پاداش ها، سرورها و …

مقاله زیر تمام جزئیات در مورد رویداد Moco Store فری فایر فاش شده را ذکر می کند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که رویداد آتی Free Fire Moco Store توسط @sawgaming_2.0 به بیرون درز کرده است. و دیتاماینر محبوب نیز همین موضوع را در صفحه اینستاگرام خود پست کرده است. بر اساس اطلاعات فاش شده، رویداد جدید قرار است دارای دو انیمیشن انحصاری ورود باشد. که بازیکنان می توانند با خرج کردن الماس به دست آورند. بنابراین، کاربران علاقه مند باید پول درون بازی را برای خرج کردن در این رویداد پس انداز کنند.

وب سایت ارزان جم با فراهم کردن محیطی امن برای خرید جم فری فایر ارزان به شما این امکان را می دهد که در بازی خود سریعتر پیشرفت کنید.

افشای اطلاعات همچنین مشخص می کند که رویداد Moco Store فری فایر در تاریخ 14 می 2024 (سه شنبه، ۲۵ اردیبهشت) اضافه می شود. و کاربران نیازی به منتظر ماندن زیادی تا ورود آن به بازی نخواهند داشت.

مقالات مرتبط »     رویداد فصل 39 رتبه بندی شده فری فایر با چتر نجات و جعبه های لود اوت تصادفی

رویداد Moco Store فری فایر لو رفت

دیتاماینر @sawgaming_2.0 پستی در مورد رویداد Moco Store فری فایر در 11 می 2024 در اینستاگرام خود آپلود کرد. بنر لو رفته نشان می دهد که دو انیمیشن ورود به بازیکنان ارائه می شود : Dragon Rider و Cyclone Skater.

درز همچنین مشخص می کند که این رویداد Free Fire برای کاربران سرورهای هند، بنگلادش و سنگاپور قابل دسترسی خواهد بود. بر این اساس، کسانی که در سرورهای خاص حساب دارند، فرصت دریافت انیمیشن های ورود Dragon Rider و Cyclone Skater را خواهند داشت.

با این حال، با توجه به اینکه گارنا رسماً این رویداد را فاش نکرده است، نشت ها باید با کمی شک و تردید پذیرفته شود. دیتاماینر به میزان قابل توجهی از اعتبار برای ارائه اطلاعات دقیق در مورد رویدادهای قبلی بازی دست یافته است. اما توسعه دهندگان می توانند تغییراتی در لحظه آخر ایجاد کنند.

رویداد New Faded Wheel در بازی

علاوه بر رویداد فاش شده آینده، یک فیدد ویل جدید در عنوان بتل رویال فعال است. جایزه اصلی ارائه شده، شکلک Emperor’s Treasure Machine است. و کاربران می توانند چرخ را بچرخانند تا فرصتی برای بدست آوردن آن پیدا کنند.

لیست جوایز ارائه شده از طریق Feded Wheel به شرح زیر است:

  • Emperor’s Treasure Machine emote
  • 2x Magic Cube Fragment
  • 2x Warrior’s Spirit Weapon Loot Crate
  • Bat – Ducky Umbrella
  • 3x Supply Crate
  • Loot Box – Golden Seat
  • 3x Armor Crate
  • 2x Urban Rager Weapon Loot Crate
  • Ducky Sandals
  • 3x Pet Food

برای شروع، افراد باید دو مورد از موارد ناخواسته را از استخر جایزه حذف کنند و سپس الماس‌ها را در Free Fire خرج کنند. این رویداد تا 23 می 2024 (پنج شنبه، ۳ خرداد) ادامه خواهد داشت و گیمرها زمان کافی برای دریافت جوایز موجود دارند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت