ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Miraculous Fist

رویداد Miraculous Fist فری فایر : جوایز، تاریخ شروع و موارد دیگر

ahmadian

ایونت Free Fire Miraculous Fist : جوایز، تاریخ شروع و …

تمام جزئیات بیشتر در مورد رویداد Miraculous Fist فری فایر (مشت معجزه آسا) در مقاله زیر ارائه شده است. جزئیات این رویداد مشخص نشده است. اما گیمرها می توانند انتظار داشته باشند که این رویداد یک Luck Royale باشد. جایی که باید الماس را برای یک شات در آیتم های موجود خرج کنند.

وبسایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال ، بستری امن برای خرید جم فری فایر است.

اضافه شدن مکرر رویدادها، Free Fire را جذاب نگه می‌دارد. و در عین حال لوازم آرایشی جدیدی را برای بازیکنان معرفی می‌کند. در یک افشای اخیر، دیتا ماینر معروف @maaxleakersofc یکی از رویدادهای پیش رو را فاش کرد که به زودی به عنوان بتل رویال اضافه خواهد شد. اساساً مشت معجزه آسا را به عنوان پاداش اولیه و طیف وسیعی از موارد دیگر به نمایش می گذارد.

مقالات مرتبط »     رویداد Farmer’s Market فری فایر با چترنجات و اسکای برد رایگان

رویداد Miraculous Fist فری فایر لو رفت

دیتاماینر @maaxleakersofc به دسته‌های رسانه‌های اجتماعی خود دست زد تا رویداد Miraculous Fist فری فایر را فاش کند. و گرافیک‌هایی که او ارسال کرده نشان می‌دهد که پوست مشت چگونه به نظر می‌رسد. این رویداد اساساً از 17 اکتبر 2023 (سه شنبه، ۲۵ مهر) آغاز شد. و حدود دو هفته تا 30 اکتبر 2023 (دوشنبه، ۸ آبان) ادامه خواهد داشت. و به بازیکنان زمان کافی برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا پوست خاصی را می خواهند یا نه، می دهد.

این برای کاربران سرورهای Free Fire هند و بنگلادش در دسترس خواهد بود. بنابراین کسانی که دارای حساب در دو سرور خاص هستند، اگر می‌خواهند در دریافت کالای آرایشی آینده دچار مشکل شوند، می‌توانند الماس‌ها را ذخیره کنند.

گیمرها باید به خاطر داشته باشند که این موارد لو رفته است و این رویداد هنوز توسط Garena تایید نشده است. بنابراین، نشت های مربوط به مشت معجزه آسا را باید با کمی نمک گرفت. با این وجود، داده ماینر قبلاً دقیق بوده است، بنابراین افراد می توانند این رویداد را در روزهای آینده پیش بینی کنند.

رویدادهای در حال انجام Free Fire x Demon Slayer در بازی

عنوان بتل رویال در حال حاضر دارای محتوای مرتبط با همکاری Free Fire x Demon Slayer است. که آیتم های موضوعی را وارد بازی می کند. از جمله رویدادهای مهمی که در حال انجام است می توان به Inosuke Royale، Tanjiro Ring، Zenitsu Royale و Nezuko Mystery Shop اشاره کرد.

تمام رویدادهایی که در بالا ذکر شد مواردی مانند شکلک، کوله پشتی، لباس و موارد دیگر مربوط به شخصیت های معروف مجموعه انیمه و مانگا را ارائه می دهند.

رویدادهای مبتنی بر همکاری زیاد دوام نمی‌آورند، و آیتم‌های به ندرت به سرعت به بازی باز نمی‌گردند. در نتیجه، گیمرهایی که به اندازه کافی الماس به همراه دارند، باید برای دریافت این جوایز، همین مقدار را خرج کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت