ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سیستم رتبه‌بندی فری فایر

سیستم رتبه‌بندی فری فایر مکس : فهرست رتبه‌بندی در سال 2023

ahmadian

فهرست رتبه‌بندی Free Fire MAX در سال 2023 : توضیح سیستم رتبه‌بندی در بازی

Free Fire MAX توسط Garena توسعه یافته است. این یکی از محبوب ترین بازی های موبایل است. که ویژگی های فراوانی را ارائه می دهد تا به بازیکنان کمک کند محدودیت های خود را در میدان نبرد آزمایش کنند. و در حین پیشرفت به رتبه های بالاتری دست یابند. با توجه به پایگاه بزرگ بازیکنان، تعجبی ندارد که رقابت در بازی شدید است. زیرا بازیکنان همیشه به دنبال رتبه بندی و بهترین بودن هستند.

سایت ارزان جم امکان خرید جم فری فایر سریع و بدون اتلاف وقت را برای شما فراهم کرده است که مزیت بزرگی است.

سیستم رتبه‌بندی فری فایر مکس یکی از جنبه های برجسته آن است. که این بازی با دیگر بازی های بتل رویال مانند PUBG، BGMI، Fortnite و غیره مشترک است. رتبه بندی بخشی ضروری از بازی های بتل رویال است. زیرا به بازیکنان کمک می کند موقعیت خود را در میان دیگران درک کنند و روحیه رقابتی را بین آنها ایجاد می کند.

مقالات مرتبط »   چگونه الماس های ارزان Free Fire MAX را در سال 2023 بدست آوریم؟

همانطور که بازیکنان مرتباً رتبه بندی می کنند، پاداش آنها نیز افزایش می یابد. این یک راه خوب برای توسعه‌دهندگان برای کسب درآمد بیشتر است. زیرا بازیکنانی که در بازی سرمایه‌گذاری می‌کنند و می‌خواهند برای به دست آوردن الماس پول خرج کنند، آیتم‌های قدرتمندی را از فروشگاه در اختیار خواهند داشت. تا پیشرفت را تسریع کنند و به صعود به جدول امتیازات ادامه دهند.

در سیستم رتبه‌بندی فری فایر مکس، دو حالت رتبه بندی شده وجود دارد :

  1. “حالت Ranked Battle Royale”
  2. و “Ranked Clash Squad Mode”.

آنها را می توان با رسیدن به سطح 8 و 12 به ترتیب باز کرد. پس از رسیدن، بازیکنان می‌توانند از جوایز ردیف رایگان بهره ببرند.

سیستم رتبه‌بندی فری فایر مکس

سیستم رتبه‌بندی فری فایر مکس دارای هفت لایه است. که برخی از آنها دارای زیرمجموعه های جداگانه هستند. بازیکنان باید به اندازه کافی امتیاز رتبه (RP) جمع کنند تا به سطوح بالاتر پیشرفت کنند. امتیاز رتبه با عملکرد خوب و برنده شدن در مسابقات رتبه بندی شده به دست می آید.

بازیکنان متعلق به رده های مشابه معمولاً در مسابقات رتبه بندی شده در کنار هم قرار می گیرند. در پایان مسابقه، بر اساس تعداد کشته‌ها، خسارت وارده، زمان بقا و جایگاه نهایی به آن‌ها امتیاز داده می‌شود. هنگامی که بازیکنان 1000 امتیاز رتبه کسب کردند، به سطح برنز منتقل می شوند. در اینجا به تفکیک رتبه بندی در Free Fire MAX و تعداد امتیازهای رتبه مورد نیاز برای بالا رفتن آورده شده است:

ردیف 1 – برنز (1000 امتیاز)
ردیف 2 – نقره (1300 امتیاز)
ردیف 3 – طلا (1600 امتیاز)
ردیف 4 – پلاتین (2100 امتیاز)
ردیف 5 – الماس (2600 امتیاز)
ردیف 6 – قهرمانانه (3200 امتیاز)
ردیف 7 – استاد بزرگ (300 بازیکن برتر بدون در نظر گرفتن امتیاز رتبه)

در پایان هر فصل، بازیکنان بر اساس تعداد امتیازهای دریافتی، جوایز و نشانه‌های رتبه‌بندی متفاوتی دریافت خواهند کرد. بازیکنان با شروع فصل بعد از رده‌ای پایین‌تر از آنچه در فصل قبل به پایان رساندند شروع خواهند کرد.

به عنوان مثال، اگر بازیکنان یک فصل را در رده های برنز و نقره ای به پایان برسانند، آنها از ردیف 1 یا 2 برنز شروع می کنند. به همین ترتیب، اگر بازیکنان در ردیف های طلایی و پلاتینیوم به پایان برسند، فصل بعد به ردیف های نقره ای 1 و 2 بازخواهند گشت. و به همین ترتیب، بر. تعداد زیادی از بازیکنان ممکن است از این سیستم رتبه‌بندی فری فایر مکس راضی نباشند. اما پاداش‌های کسب‌شده در طول فصل همچنان توسط بازیکنان حفظ می‌شود و زمانی که آنها در یک ردیف پایین می‌روند تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت