ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
فیدد ویل مارس 2023

فیدد ویل مارس 2023 فری فایر مکس : معرفی ایموت وباندل های جدید

ahmadian

Free Fire MAX Feded Wheel (مارس 2023) : ایموت Make Some Noise و باندل Dude in Black را دریافت کنید

در حال حاضر، فیدد ویل مارس 2023 فری فایر مکس روی سرور هندی وجود دارد که دو لاک رویال به طور همزمان در بازی حضور دارند. آخرین تکرار یک شکلک جذاب Make Some Noise و یک لباس انحصاری را به عنوان دو جایزه بزرگ معرفی می کند.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید جم فری فایر سریع و ارزان ، جم را به حساب بازی شما واریز می کند.

این لاک رویال جوایز اضافی مانند چتر نجات، بنر، کوپن، جعبه اسلحه و موارد دیگر را ارائه می دهد. بازیکنان می توانند با انجام تعداد معینی چرخش با استفاده از الماس در طول این لاک رویال، تمام جوایز ذکر شده را دریافت کنند.

مقالات مرتبط »   patch note های به‌روزرسانی OB39 فری فایر فاش شدند

ویژگی های فیدد ویل مارس 2023 فری فایر مکس

حتی قبل از پایان Faded Wheel قبلی، گارنا قبلاً یکی دیگر را در سرور Free Fire MAX هند راه اندازی کرده است. بازیکنان می توانند از این فرصت برای دریافت شکلک Make Some Noise و Dude in Black Bundle استفاده کنند.

همانطور که انتظار می رفت، مجموعه جوایز فیدد ویل مارس 2023 فری فایر مکس دارای ده جایزه است که به شرح زیر است:

  • ایموت Make Some Noise
  • باندل Dude in Black
  • کوپن سلاح رویال (تاریخ انقضا: 30 آوریل 2023/ یکشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲)
    کوپن الماس رویال (تاریخ انقضا: 30 آوریل 2023/ یکشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲)
  • چتر نجات Melody Blast
  • برآمدگی های نئونی
  • جعبه سلاح رویال (PARAFAL + Woodpecker) Crimson Heir
  • قطعه مکعبی
  • صندوق تأمین

همه مواردی که برای گرفتن هستند گزینه های خوبی هستند. اما نمی توان همه آنها را به دست آورد. زیرا قبل از چرخش باید دو جایزه را حذف کنید. بازیکنان به احتمال زیاد با حذف گزینه های Supply Crate و Cube Fragment وضعیت بهتری خواهند داشت.

مراحل دریافت جوایز رایگان از طریق فیدد ویل مارس 2023 فری فایر مکس

می‌توانید این دستورالعمل‌ها را دنبال کنید تا شکلک انحصاری Make Some Noise، و باندل Dude in Black را در کنار چندین جایزه دیگر در فیدد ویل مارس 2023 فری فایر مکس دریافت کنید:

مرحله 1: با کلیک بر روی گزینه مربوطه از منوی سمت چپ، Luck Royale بازی را بارگیری کنید.

مرحله 2: لیستی از گزینه ها ظاهر می شود و برای دسترسی به رابط Luck Royale باید بنر Make Some Noise را انتخاب کنید.

مرحله 3: مانند هر فیدد ویل، دو نماد نامطلوب را با ضربه زدن بر روی گوشه سمت چپ پایین این نماد انتخاب کنید تا حذف را تأیید کنید.

مرحله 4: پس از حذف دو مورد، می توانید با استفاده از الماس چرخش کنید.

مانند رویدادهای مشابه قبلی، قیمت چرخش با هر بار استفاده به تدریج افزایش می یابد. چرخش اول 9 الماس قیمت دارد و قیمت های بعدی به 19، 39، 69، 99، 149، 199 و 499 الماس افزایش می یابد. هزینه کلی قطعاً به دست آوردن جوایز بزرگ 1082 الماس خواهد بود.

هر زمان که موردی از لیست جوایز فیدد ویل مارس 2023 دریافت کردید، دیگر تکرار نخواهد شد. به لطف این، شانس بیشتری برای برنده شدن جوایز بزرگ در چرخش های بعدی خواهید داشت. اگر بازیکنان الماس های مازاد دارند و علاقه مند به دریافت این آیتم ها هستند، می توانند شانس خود را در این رویداد تازه منتشر شده امتحان کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت