ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سرور پیشرفته OB42

سرور پیشرفته OB42 فری فایر : تاریخ انتشار مورد انتظار برای فایل APK

ahmadian

Free Fire Advanced Server : تاریخ انتشار مورد انتظار برای OB42 APK

جزئیات مربوط به مشتری خاص سرور پیشرفته OB42 فری فایر در بخش های زیر ارائه شده است.

با هر چرخه به‌روزرسانی Free Fire، گارنا یک Advance Server جدید راه‌اندازی می‌کند. که به بازیکنان منتخب اجازه می‌دهد تا ویژگی‌های منحصربه‌فرد را قبل از پچ رسمی تجربه کنند. علاوه بر آزمایش، کاربران منتظر انتشار آن هستند تا با گزارش اشکالات و اشکالات از طریق وب سایت رسمی، به دنبال فرصت هایی برای کسب الماس در حساب های خود باشند.

استفاده از سایت ارزان جم بسیار راحت است و می توانید به آسانی خرید جم فری فایر خود را انجام دهید. قیمت بسته های الماس فری فایر در این وب سایت ارزان و مقرون به صرفه است.

پس از هفته‌ها آزمایش شدید، آخرین به‌روزرسانی در ماه آگوست منتشر شد. و به‌روزرسانی بعدی OB42 حداقل چند هفته دیگر باقی مانده است. بنابراین، اشتباه نیست که بگوییم مدتی تا زمان اعلام سرور بعدی یا باز شدن ثبت نام ها وجود دارد.

مقالات مرتبط »     فیدد ویل فری فایر مکس : انیمیشن Inker the Storm Arrival و 7 آیتم دیگر

سرور پیشرفته OB42 فری فایر : تاریخ انتشار مورد انتظار و موارد دیگر

سرورهای پیشرفته چند هفته قبل از به روز رسانی منتشر می شوند و سرور پیشرفته OB42 فری فایر احتمالاً در هفته های پایانی سپتامبر آغاز می شود. این به این دلیل است که هر نسخه برای حدود دو ماه در دسترس است. و بنابراین به‌روزرسانی OB42 احتمالاً در حدود 8 تا 10 اکتبر (دوشنبه، ۱۷ مهر) منتشر می‌شود.

اطلاعات این بخش بر اساس الگویی است که Garena برای پچ قبلی دنبال کرده است. از این رو، انتشار Advance Server بعدی و به روز رسانی را می توان در تاریخی که قبلا ذکر شده بود، انتظار داشت.

مراحل ثبت نام و دانلود APK سرور پیشرفته OB42 فری فایر

پس از اعلام جزئیات توسط توسعه‌دهندگان، می‌توانید مراحل این بخش را دنبال کنید تا برای فایل APK سرور پیشرفته OB42 فری فایر ثبت نام کنید:

مرحله 1: به وب سایت رسمی سرویس گیرنده Advance Server دسترسی پیدا کنید. برای دسترسی مستقیم به آن می توانید از این لینک استفاده کنید: https://ff-advance.ff.garena.com.

مرحله 2: از فیس بوک یا گوگل برای ثبت نام در وب سایت استفاده کنید.

علاوه بر این، برای تکمیل فرآیند باید یک حساب کاربری مرتبط با پلتفرم داشته باشید. اگر همچنان از حساب مهمان استفاده می کنید، ابتدا می توانید آن را به یکی از پلتفرم های موجود متصل کنید. علاوه بر این، Garena چند جایزه برای همان ارائه می دهد.

مرحله 3: با ارائه یک آدرس ایمیل فعال، تنظیمات حساب را تکمیل کنید. درخواست شما ارسال می شود و در صورت تایید Garena کد فعال سازی را در حساب خود دریافت خواهید کرد.

مرحله 4: روی دکمه دانلود APK کلیک کنید تا فایل APK OB42 Advance Server را دریافت کنید.

Garena دانلود را با شروع سرور منتشر می کند.

مرحله 5: در نهایت نصب را کامل کنید و سپس یک حساب مهمان ایجاد کنید. برای دریافت دسترسی کد فعال سازی را وارد کنید.

شما می توانید ویژگی ها را تا زمان بسته شدن سرور تجربه کنید. پس از این، Garena تمام داده های این Advance Server را پاک می کند.

الماس رایگان از OB42 Advance Server فری فایر

برای دریافت الماس در حساب Free Fire خود، می توانید اشکالات را در حین سرور Advance از طریق وب سایت رسمی گزارش دهید. در این مورد، برای تکمیل گزارش باید مدارک اضافی مانند توضیحات اشکال، تصاویر و ویدیوها ارائه دهید. علاوه بر این، اگر گزارش شما دقیق باشد، می توانید ارز ممتاز درون بازی را دریافت کنید.

سلب مسئولیت:
Free Fire در هند مسدود شده است و به دلیل این محدودیت‌های اعمال شده توسط دولت، به شما توصیه می‌شود که بازی را انجام ندهید. درعوض، می‌توانید نسخه MAX را که در لیست برنامه‌های محدود شده نیست، پخش کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت