ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد ایموت رایگان جدید

رویداد ایموت رایگان جدید در فری فایر : ایموت Arm Wave، کوپن‌ها و جوایز بیشتر

ahmadian

ایونت Free Emote جدید در Free Fire :  ایموت Arm Wave، ووچرها و جوایز بیشتری دریافت کنید

به عنوان بخشی از رویداد ایموت رایگان جدید در فری فایر، می توانید یک اموت Arm Wave را در کنار چندین کوپن و ارز درون بازی جمع آوری کنید.

گارنا هر چند وقت یکبار موارد رایگان جذابی را به بازیکنان Free Fire ارائه می دهد. اینها معمولاً به عنوان پاداش برای تکمیل یک مجموعه خاص از وظایف ارائه می شوند. و می توانند راهی عالی برای درگیر نگه داشتن پایگاه بازیکن در بازی باشند.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید از تمامی امکانات این بازی به بهترین نحو استفاده کنید و از بازی لذت بیشتری ببرید.

شما می توانید برای دریافت این جوایز به سادگی با انجام تعدادی بازی خاص در حالی که رویداد در حال برگزاری است، واجد شرایط شوید. اگر از قبل صاحب ایموت هستید، می‌توانید کوپن‌های 5 برابری رویال طلایی را نیز انتخاب کنید و این رویداد ایموت رایگان جدید را ارزشمند می‌کند.

مقالات مرتبط »     Booyah Pass سپتامبر 2023 (Season 9) فری فایر فاش شد : قیمت ها، جوایز اصلی و …

راهنمای دریافت ایموت Arm Wave در رویداد ایموت رایگان جدید در فری فایر

رویداد ایموت رایگان جدید در فری فایر دارای شکلک Arm Wave در 5 سپتامبر 2023 آغاز شد. و تا 18 سپتامبر 2023 (دوشنبه، ۲۷ شهریور) در Free Fire فعال باقی خواهد ماند. شرایط لازم برای دریافت ایموت رایگان و سایر جوایز FF از رویداد جدید به شرح زیر است:

  • 10 مسابقه رتبه بندی شده BR یا CS را انجام دهید تا طلای 200x رایگان دریافت کنید.
  • 20 مسابقه رتبه‌بندی شده BR یا CS برای دریافت کوپن‌های 3 برابری Luck Royale رایگان (تاریخ انقضا: 31 اکتبر 2023 / سه شنبه، ۹ آبان) بازی کنید.
  • 30 مسابقه رتبه‌بندی شده BR یا CS برای دریافت اموت Arm Wave رایگان یا کوپن‌های رویال طلای 5 برابری (تاریخ انقضا: 31 اکتبر 2023 / سه شنبه، ۹ آبان) بازی کنید.

الزامات به گونه ای ضمیمه شده است که به طور همزمان به همه این موارد محاسبه می شود. در نتیجه، شما باید در مجموع 30 مسابقه انجام دهید تا واجد شرایط دریافت هر سه مجموعه دریافت شوید.

خرید ایموت ها معمولاً چند صد الماس Free Fire در عنوان بتل رویال هزینه دارد. پس سعی کنید این فرصت را از دست ندهید و به زودی موارد مورد نیاز را تکمیل کنید.

مراحل درخواست ایموت Arm Wave

در زیر مراحلی وجود دارد که می توانید برای دریافت ایموت Arm Wave و سایر جوایز موجود دنبال کنید:

مرحله 1: Free Fire را بوت کنید. با کلیک کردن بر روی نماد سمت چپ صفحه به بخش رویدادها بروید.

مرحله 2: روی رویداد “Free Emote” در قسمت “Path to Victory” ضربه بزنید. این شما را به رویداد تازه آغاز شده می برد.

مرحله 3: در نهایت، روی “Claim” در کنار جوایز مربوطه ضربه بزنید تا آنها را در بازی دریافت کنید.

بعداً می توانید با رفتن به بخش Vault، ایموت را تجهیز کنید.

تقویم رویداد Path to Victory فری فایر

Path to Victory مجموعه بعدی از فعالیت ها را در Free Fire در قالب چندین رویداد ارائه می دهد. که هر کدام طیف گسترده ای از پاداش ها را ارائه می دهند. موارد زیر تمام رویدادهای مشخص شده در تقویم رویداد مسیر به پیروزی است:

  • برنده یک ایموت رایگان – از 5 سپتامبر تا 18 سپتامبر
  • چالش آخر هفته – 8 سپتامبر تا 10 سپتامبر
  • چالش هلپ-آپ – 12 سپتامبر تا 18 سپتامبر
  • چالش خسارت – 15 سپتامبر تا 18 سپتامبر
  • قطره طلا روزانه – 5 سپتامبر تا 18 سپتامبر

بنابراین، شما تا اواسط سپتامبر فعالیت زیادی دارید، در حالی که این فعالیت‌ها شما را مشغول می‌کنند. زیرا به دنبال کسب چندین مزیت رایگان هستید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت