ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اسلحه AK-47 در کالاف

نحوه دریافت اسلحه AK-47 در کالاف دیوتی موبایل بصورت رایگان

چگونه می توان سلاح رایگان AK-47 Giveaway را در COD: Mobile دریافت کرد؟

یک نسخه حماسی از پوسته اسلحه AK47 به صورت رایگان در Call of Duty Mobile موجود بود. و تنها با چند کلیک می شد آن را از آن خود کنید. به تازگی، توسعه دهندگان یک اعلامیه جدید برای جامعه و طرفداران ارائه کرده اند که یک نظرسنجی جدید برای آگاهی از احساسات بازیکنان در مورد بازی ارائه کرده است. به عنوان بخشی از این نظرسنجی و برای پاداش دادن به بازیکنان برای زمان ارزشمندشان، تیم Call of Duty Mobile با نسخه حماسی پوسته اسلحه AK47 Playmaker به همه جبران کرد. در اینجا نحوه دریافت اسلحه AK-47 در کالاف دیوتی موبایل بصورت رایگان آمده است.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم به گیمرها این امکان را می دهد که از تمامی اسکین های موجود در این بازی استفاده کنند.

نحوه دریافت رایگان اسلحه AK-47 در کالاف دیوتی موبایل

پوسته پلی میکر AK-47 یک پوسته محبوب در میان جامعه COD Mobile است. طراحی مینیمال فقط با نوارهای زرد و نارنجی درخشان روی پوشش گرد و غبار، گیرنده و مجله جذاب و درجه یک به نظر می رسد. در حالی که این پوسته اسلحه در بازی وجود دارد، بازیکنان زیادی روی اسلحه‌های خود بسته بندی می‌کنند. شما می توانید پوسته اسلحه هدیه AK47 کالاف دیوتی موبایل را به سادگی با شرکت در نظرسنجی و پاسخ به چند سؤال دریافت کنید.

مقالات مرتبط »   بهترین لود اوت LAPA کالاف دیوتی موبایل فصل 10

تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد نظرسنجی شوید و به تعدادی سؤال پاسخ دهید. تا اسلحه AK-47 در کالاف دیوتی موبایل را بصورت رایگان بگیرید. پس از پاسخ دادن به تمام سؤالات، در صورت درخواست در نظرسنجی، به سادگی UID خود را وارد کنید. (که در بخش اصلی نمایه Call of Duty Mobile قابل مشاهده است). و پس از مدتی اسلحه را در صندوق ورودی خود دریافت خواهید کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت

  • d-change.net

    Incredible points. Solid arguments. Keep up the great work.