ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
APK سرور ادونس OB42

فایل APK سرور ادونس OB42 فری فایر : تاریخ انتشار، لینک دانلود و موارد دیگر

ahmadian

تاریخ انتشار OB42 Advance Server APK فری فایر، لینک دانلود و …

در اینجا یک راهنمای دقیق برای دانلود فایل APK سرور ادونس OB42 فری فایر و آزمایش ویژگی های جدید آورده شده است.

شمارش معکوس برای به‌روزرسانی اصلی Free Fire OB42 اکنون با انتشار Advance Server مربوطه در حال انجام است. این برنامه به بازیکنان این امکان را می دهد که محتوای جدید را قبل از اینکه پس از حذف پچ به طور گسترده توزیع شود، بررسی کنند. علاوه بر این، آزمایش باگ در حال انجام به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا تجربه کلی را به دقت تنظیم کنند و بهترین تجربه ممکن را ارائه دهند.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید شخصیت ها ، رویال پس و آیتم های با ارزش را دریافت کنید.

مانند تکرارهای قبلی، Free Fire OB42 Advance Server بازیکنانی را جذب کرده است که برای آزمایش ویژگی ها به سمت مشتری هجوم آورده اند. علاوه بر این، فرصت شرکت در شکار باگ باعث ایجاد هیاهوی بیشتر در اطراف برنامه شده است.

مقالات مرتبط »     لاک رویال Unicorn Ring فری فایر : رویاهای رنگین کمان و باندل فانتزی شگفت انگیز را دریافت کنید

فایل APK سرور ادونس OB42 فری فایر

تاریخ انتشار

Garena فایل فایل APK سرور ادونس OB42 فری فایر را در 13 اکتبر 2023 منتشر کرد. و این فایل تا پایان کار مشتری در 27 اکتبر 2023 (جمعه، ۵ آبان) در سایت رسمی میزبانی خواهد شد. حتی اگر همه کسانی که حساب را در سرور پیشرفته اعتبار داده اند. وب سایت گزینه دانلود فایل APK را خواهد داشت، فقط کسانی که کد فعال سازی دریافت کرده اند می توانند به مشتری دسترسی داشته باشند.

مراحل دانلود فایل APK سرور ادونس OB42 فری فایر

می توانید سرور OB42 Advance را با استفاده از فایل APK که توسط توسعه دهندگان میزبانی شده است نصب کنید. در اینجا دستورالعمل های دقیق وجود دارد:

مرحله 1: هر مرورگر وب را باز کنید و به وب سایت رسمی Advance Server دسترسی پیدا کنید. در صورت هر گونه ابهام می توانید از این لینک استفاده کنید.

مرحله 2: به حساب کاربری خود که برای ثبت نام استفاده می کنید وارد شوید. اگر برای اولین بار ثبت نام می کنید، می توانید یک حساب کاربری با استفاده از فیس بوک یا گوگل ایجاد کنید. با این حال، شناسه شما باید به پلتفرم مذکور مرتبط باشد.

مرحله 3: روی گزینه دانلود APK در مرکز صفحه کلیک کنید. دانلود به زودی آغاز خواهد شد.

مرحله 4: پس از اتمام دانلود، گزینه Install from Unknown Source را از تنظیمات دستگاه فعال کرده و نصب را کامل کنید.

مرحله 5: Advance Server را باز کنید و نمایه خود را تنظیم کنید. هر زمان که از شما خواسته شد کد فعال سازی را وارد کنید.

اگر کد فعال سازی دریافت نکرده اید، می توانید از یکی از این لیست استفاده کنید.

در صورت بروز خطای «مشکل در تجزیه بسته» در حین نصب، می توانید دوباره نصب کنید. اگر همین مشکل همچنان ادامه داشت، باید فایل APK را دوباره از وب سایت رسمی دانلود کنید و مراحل ذکر شده در بالا را دنبال کنید.

اندازه فایل فایل APK سرور ادونس OB42 فری فایر چقدر است؟

فایل APK OB42 Advance Server حدود 1 گیگابایت است. همچنین ممکن است مجبور شوید بسته های منابع اضافی را در بازی دانلود کنید. بنابراین، باید از فضای کافی برای دانلود و نصب راحت اطمینان حاصل کنید.

آیا سرور ادونس OB42 فری فایر در دسترس کاربران iOS است؟

متأسفانه Advance Server فقط برای بازیکنان اندروید در دسترس است. کاربران iOS می‌توانند تا زمان انتشار به‌روزرسانی منتظر بمانند تا آخرین ویژگی‌ها را تجربه کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت