ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اسلحه فری فایر

5 اسلحه فری فایر که بیش از حد ارزش گذاری شده است

ahmadian

 پنج اسلحه Free Fire که درباره آنها مبالغه شده است

در این مقاله به بررسی پنج اسلحه‌ فری فایر می‌پردازیم که بیش از حد در این بازی به آنها ارزش داده شده است. در حالی که آنها در صورت استفاده صحیح می توانند قدرتمند باشند، اما در دستان اشتباه، ممکن است فاجعه را بیان کنند.

Garena Free Fire دارای سلاح های مختلفی است که بازیکنان می توانند به زرادخانه خود اضافه کنند. مبتدی ها بر اساس هر کدام که راحت هستند، اسلحه ها را انتخاب می کنند. از سوی دیگر، بازیکنان باتجربه، سلاح‌ها را با توجه به مهارت‌های خاص خود انتخاب می‌کنند. این که آیا بازیکنان مایلند بیشتر در نبردهای کوتاه یا دوربرد شرکت کنند نیز عاملی است که باید هنگام انتخاب تفنگ در نظر گرفته شود.

برای خرید جم فری فایر فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات جیمیل جم به اکانت شما در کمتر از 3 دقیقه واریز می شود.

برخی از بازیکنان Free Fire نه به دلیل مهارت‌هایشان، بلکه به دلیل محبوبیت سلاح‌ها را انتخاب می‌کنند. با انجام این کار، آنها در نهایت با سلاح های اشتباه می جنگند. که می تواند یک تصمیم مرگبار باشد. برخی از این سلاح ها ممکن است با سبک بازی و سطح مهارت شما مطابقت داشته باشند. اما برخی دیگر ممکن است بیش از حد فاجعه بار باشند.

مقالات مرتبط »    آموزش گرفتن گان لجندری در فری فایر مکس از حلقه M1014 x M60 Ring

5 اسلحه فری فایر که بیش از حد ارزیابی شده است

1) AK

در بازی فری فایر، AK سلاحی است که بسیاری از بازیکنان در طول مبارزه از آن استفاده می کنند. خروجی آسیب و برد آتش خوبی دارد. اما چیزی که بازیکنان باید به آن توجه کنند، پس زدن آن است. AK از آن دسته اسلحه فری فایر است که به سختی می توان آن را کنترل کرد. زیرا دقت آن در هنگام اسپری شدن روی دشمن کاهش می یابد. برای استفاده موثر از این اسلحه باید تجربه خوبی داشته باشید.

AR های دیگری نیز وجود دارند که Free Fire با عملکرد بهتر نسبت به AK و پس زدن کمتر ارائه می دهد، مانند Groza و AUG.

2) M1887

استفاده از M1887 باید دشمن شما را قبل از وارد شدن به درگیری نزدیک با شما دو بار فکر کند. اما این تفنگ ساچمه ای یک گیر نیز دارد. این سلاح از شما می‌خواهد که در شلیک‌های خود بسیار دقیق‌تر باشید. زیرا تعداد مجله فقط دو عدد است. اگر دائماً شلیک های خود را به سمت دشمن از دست می دهید، انتخاب این SG می تواند کشنده باشد.

در مقایسه با این تفنگ ساچمه ای، دشمنی که با تفنگ تیراندازی می کند، حتی اگر به طور تصادفی به سمت شما شلیک کند، به دلیل اندازه زیاد خشاب خود، شانس بیشتری برای ضربه زدن به شما خواهد داشت.

3) KAR98K

در بازی فری فایر، KAR98K یک تفنگ تک تیرانداز با خروجی آسیب زیاد است. که اگر دشمنان به سمت آنها حرکت کنید، زنده ماندن آن را به چالش می کشد.

با این حال، اگر هنوز در حال یادگیری هد شات هستید، این SR می تواند انتخاب وحشتناکی باشد. برای از بین بردن فوری دشمن، KAR98K به هدشات های خوب نیاز دارد. از طرف دیگر، بادی شات ها آنطور که یک تفنگ تک تیرانداز باید آسیب زیادی به دشمن شما وارد نمی کند.

قبل از انتخاب این اسلحه فری فایر به عنوان تک تیرانداز، این کاستی ها را در نظر بگیرید. زیرا گزینه های بهتری وجود دارد.

4) VSS

VSS سرعت حرکت بهتری نسبت به بسیاری از SMG های دیگر به افراد دارد. همچنین دارای یک محدوده از پیش متصل شده است که آن را برای کاربران خود راحت می کند.

مشکل این SMG عقب نشینی زیاد و نبود تجهیزات قابل اتصال به آن است. بنابراین، حتی اگر دامنه بهتری پیدا کنید، هیچ استفاده ای از آن نخواهید داشت. علاوه بر این، تعداد مجلات پایینی دارد که واقعاً برای برخوردهای کوتاه مدت مناسب نیست. این عوامل پتانسیل اسلحه را محدود می کند.

5) SCAR

SCAR یک تفنگ تهاجمی است. که توسط هر بازیکن دوم در Free Fire استفاده می شود. این سلاح معمولاً برای مبارزه با دشمنان در بردهای میانی تا طولانی استفاده می شود. عقب نشینی کم آن باعث می شود که کنترل آن در هنگام اسپری کردن، حتی بدون هیچ گونه ضمیمه، نسبتاً آسان تر شود. همانطور که گفته شد، محبوبیت SCAR متناسب با ویژگی های این اسلحه فری فایر نیست.

عملکرد این سلاح تنها با پیوست های مناسب قابل ستایش است. در واقع اسکار کمترین آسیب را در بین تفنگ های تهاجمی دارد. با در نظر گرفتن همه این ها، می توان به دنبال تفنگ های دیگری در این دسته بود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت