ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Monster Ring

رویداد Monster Ring فری فایر فاش شد : جوایز، سرورها و موارد دیگر

ahmadian

ایونت Free Fire Monster Ring به بیرون درز کرد : جوایز، سرورها و …

رویدادهای مبتنی بر حلقه در FF به یک اتفاق عادی تبدیل شده اند. و گارنا بصورت دوره ای موارد جدید را منتشر می کند. اخیراً، دیتاماینرها، رویداد Monster Ring ، را فاش کرده‌اند. که طبق گزارش‌ها، انواع خوبی‌های انحصاری مانند پوسته تفنگ و بسته‌های لباس را به بازیکنان ارائه می‌دهد. انتظار می‌رود این رویداد خیلی زود آغاز شود و بازیکنان باید برای به دست آوردن آیتم‌هایی که همراه آن هستند، الماس خرج کنند.

استفاده از سایت ارزان جم بسیار راحت است و می توانید به آسانی خرید جم فری فایر خود را انجام دهید. قیمت بسته های الماس فری فایر در این وب سایت ارزان و مقرون به صرفه است.

اعتقاد بر این است که حلقه هیولا جایگزینی برای حلقه DMC است که قرار است در 14 سپتامبر 2023 به پایان برسد. این مقاله نگاهی به تمام جزئیات مربوط به رویداد شایعه شده دارد.

مقالات مرتبط »     ایونت Free Fire Weekend Challenge : جعبه های غارت سلاح Mystic Seeker و کوپن لاک رویال را دریافت کنید

همه چیز در مورد شایعه رویداد  Monster Ring فری فایر که تاکنون شناخته شده است

استخراج‌کننده داده @macbruh_ff در رسانه‌های اجتماعی خود اطلاعاتی را در مورد رویداد Monster Ring شایعه شده در فری فایر که انتظار می‌رود در ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۳ آغاز و در ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۳ (چهارشنبه، ۵ مهر) پایان یابد، به اشتراک گذاشت. طبق گزارش‌ها، این رویداد برای این رویداد در دسترس خواهد بود. سرورهای هند، بنگلادش و سنگاپور.

شایعه شده است که جوایز اولیه حلقه هیولا شامل اسکار حمله هیولا (با افزایش سرعت و دقت آتش)، بسته باشگاه هیولاهای کبالت، باندل باشگاه هیولاهای سرخ و ماشین ورزشی Monster Transformer می باشد. علاوه بر این موارد انحصاری، این رویداد ممکن است دارای جوایز متفرقه دیگری باشد.

همانطور که در بالا ذکر شد، بازیکنان باید برای چرخش در حلقه هیولا الماس خرج کنند و به استخر جایزه موجود ضربه بزنند. همچنین احتمالاً توکن‌هایی در استخر وجود خواهند داشت که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را با پاداش‌هایی که می‌خواستند دریافت کنند اما نتوانستند، مبادله کنند.

این اطلاعات حدس و گمان است و گارنا رویداد Monster Ring را تأیید نکرده است. پس بازیکنان باید آن را با کمی شک و تردید در نظر بگیرند.

حلقه DMC در حال انجام در فری فایر

DMC Ring اخیراً به عنوان بتل رویال Garena بازگشته است. و آیتم‌های انحصاری Free Fire x Devil May Cry را به بازیکنان ارائه می‌کند. این همکاری در اوایل سال جاری انجام شد و منجر به انتشار لوازم آرایشی و رویدادهای متعددی شد.

حلقه DMC در حال انجام پاداش های زیر را ارائه می دهد:

  1. Hunter Dante Bundle
  2. Hunter Nero Bundle
  3. Let’s Rock Baby emote
  4. Ebony & Ivory (USP) Bundle
  5. Cavaliere R

علاقه مندان به دریافت آیتم های همکاری باید سریعا اقدام کنند. زیرا این رویداد به زودی به پایان می رسد. این ممکن است بهترین فرصت برای به دست آوردن آنها باشد، زیرا بعید است به زودی دوباره در دسترس باشند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت