ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Omnireptile top-up

رویداد Omnireptile top-up فری فایر مکس : پوسته کوله پشتی و پن رایگان

ahmadian

ایونت Free Fire MAX Omnireptile top-up : پوسته کوله پشتی و پن را رایگان دریافت کنید

این راهنمای دقیق نحوه دریافت جوایز از رویداد Omnireptile top-up فری فایر مکس را بدون مشکل توضیح می دهد.

رویدادهای تکمیلی در بین بازیکنان Free Fire MAX بسیار محبوب هستند. زیرا اساساً با خرید الماس به آنها چندین جایزه رایگان می دهند و ارزش کلی را افزایش می دهند. اینها به سختی در عنوان بتل رویال متوقف می شوند و آپدیت Omnireptile جدیدترین اضافه شده است. در همین راستا، شما یک پوسته کوله پشتی Pan – Innocent Moco و Omnireptile رایگان دارید.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید شخصیت ها ، رویال پس و آیتم های با ارزش را دریافت کنید.

رویداد Omnireptile top-up در فری فایر مکس آغاز می شود

رویداد Omnireptile top-up جدیددر 20 ژوئن 2023 بخشی از Free Fire MAX شد. و تا 26 ژوئن 2023 (دوشنبه، ۵ تیر) در دسترس خواهد بود. دارای دو جایزه رایگان است که می‌توانید با خرید تعداد مورد نیاز الماس دریافت کنید. الزامات و جوایز این رویداد به شرح زیر است:

  • 100 الماس بخرید تا یک Pan – Innocent Moco رایگان دریافت کنید
  • برای دریافت یک کوله پشتی Omnireptile، 200 الماس بخرید

نیازی نیست که الزامات ذکر شده را جداگانه انجام دهید. زیرا این موارد مرتبط هستند و هر خرید برای هر دو حساب می شود. در نتیجه، تنها خرید 200 الماس در زمانی که رویداد در دسترس است، شما را واجد شرایط دریافت تابه و پوست کوله می‌کند.

فرآیند درخواست پاداش از رویداد Omnireptile Top-Up

در اینجا آمده است که چگونه می توانید به راحتی الماس را در حساب Free Fire MAX خود خریداری کنید و سپس به صورت دستی لوازم آرایشی رایگان را از طریق رویداد جدید Omnireptile که به تازگی راه اندازی شده است جمع آوری کنید:

مرحله 1: بخش شارژ درون بازی را در Free Fire MAX باز کنید. چندین گزینه روی صفحه نمایش شما نمایش داده می شود. مشخصات به شرح زیر است:

  • 100 الماس 80 روپیه
  • 310 الماس به قیمت 310 روپیه
  • 520 الماس به قیمت 400 روپیه
  • 1060 الماس به قیمت 800 روپیه
  • 2180 الماس به قیمت 1600 روپیه
  • 5600 الماس در 4000 روپیه

از آنجایی که این رویداد فقط به خرید 200 الماس نیاز دارد، می توانید برای برآورده کردن شرایط، 310 الماس را با قیمت 240 روپیه انتخاب کنید. از طرف دیگر، می توانید یک بسته 100 الماس را دو بار خریداری کنید. این کار تابه و کوله پشتی را بدون هزینه در اختیار شما قرار می دهد.

مرحله 2: روی دکمه زیر بسته ترجیحی کلیک کنید و تراکنش را برای دریافت الماس در حساب خود تکمیل کنید. ارز درون بازی ظرف چند دقیقه پس از پرداخت منعکس می شود.

هنگامی که ارز در حساب شما بارگیری می شود، واجد شرایط دریافت جوایز می شوید.

مرحله 3: بخش Event را باز کنید. رویداد Omnireptile top-up را از لیست انتخاب کنید.

مرحله 4: دکمه ادعا را در سمت راست جوایز فشار دهید تا آنها را دریافت کنید. اقلام در بخش خزانه در دسترس خواهند بود و برای همیشه در اختیار شما قرار می گیرند.

در حالی که رویداد شارژ رایگان Free Fire MAX بهترین جوایز را ارائه نمی دهد، الزامات کاهش یافته است و آن را جذاب کرده است. اگر به جوایز علاقه دارید، می توانید الماس را خریداری کرده و دریافت کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت