ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
جوایز آپدیت OB41

جوایز آپدیت OB41 فری فایر مکس : پوسته های جدید را رایگان دریافت کنید

ahmadian

جوایز به‌روزرسانی OB41 فری فایر مکس : Skull Punker AWM یا Amber Megacypher Mini Uzi را دریافت کنید

شما می توانید جزئیات پچ بعدی و جوایز آپدیت OB41 فری فایر مکس را در بخش های زیر بیابید.

بازیکنان قبلاً تقویم خود را برای انتشار Free Fire MAX OB41 علامت گذاری کرده اند. این چهارمین به‌روزرسانی بزرگ سال است و قرار است در 10 آگوست 2023 به صورت جهانی منتشر شود. Garena قبلاً چندین ویژگی مهم و همچنین مجموعه‌ای از پاداش‌های به‌روزرسانی را برای بازیکنان اعلام کرده است تا تبلیغات این پچ را ایجاد کنند.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید شخصیت ها ، رویال پس و آیتم های با ارزش را دریافت کنید.

این تحولات جدید در روزهای اخیر گیمرها را در حالت انتظار قرار داده است تا با نفسی بند آمده منتظر آپدیت شوند.

مقالات مرتبط »    Clash Squad Ranked Season 20 فری فایر مکس : تاریخ شروع، ریست رتبه، تاریخ پایان و …

جوایز آپدیت OB41 فری فایر مکس تأیید شد

در یک پست اخیر و همچنین بخشی که به تازگی در بازی اضافه شده است، توسعه دهنده جوایز آپدیت OB41 فری فایر مکس را تأیید کرده است. با انتشار به‌روزرسانی، می‌توانید Skull Punker AWM یا Amber Megacypher Mini Uzi را خریداری کنید.

این پوستر تصویری از لباس را نشان می دهد که نشان می دهد یک بسته جدید نیز ممکن است با به روز رسانی مورد استفاده قرار گیرد. با این حال، توسعه‌دهنده هیچ دیدگاهی در مورد روند جمع‌آوری جوایز به اشتراک نگذاشته است و برای جزئیات بیشتر باید بازی را در تاریخ 10 آگوست 2023 به‌روزرسانی کنید.

منطقی است که فرض کنیم این موارد مستقیماً اضافه نخواهند شد. برای به دست آوردن امتیازات، باید کارهایی مانند انجام تعداد معینی بازی یا ملاقات با زمان بازی مشخصی را انجام دهید.

زمان انتشار OB41 فری فایر مکس

Garena به طور رسمی زمان دقیق انتشار به‌روزرسانی Free Fire MAX OB41 را اعلام نکرده است. اما انتظار می‌رود که در ساعت 9:30 صبح IST (GMT +5:30) یا ساعت 4:00 صبح UTC +0 در دسترس قرار گیرد. این تخمین بر اساس الگوی مشاهده شده در پچ قبلی است. جایی که هیچ زمان تعمیر و نگهداری وجود نداشت.

ویژگی های به روز رسانی OB41 فری فایر مکس

همانطور که گفته شد، Garena قبلاً بسیاری از ویژگی های جدید را برای به روز رسانی OB41 تأیید کرده است. برخی از موارد مهم به شرح زیر است:

 • Overhauled Zombie Hunt mode
 • Redesigned peak
 • Cyber Airdrop in Clash Squad mode
 • Solo Dare to revive teammates
 • Suzy character
 • Shield Points mechanic
 • Character changes
 • Achievement enhancement
 • Visitor feature on profile
 • Weapon adjustments
 • Target Range improved

پوسته های Skull Punker AWM و Amber Megacypher Mini Uzi در فری فایر مکس

Skull Punker AWM اولین بار در سال 2021 در بازی در دسترس قرار گرفت. پوسته AWM با تم زرد و مشکی یک گزینه کاملاً محبوب است و همچنین دارای ویژگی های شگفت انگیزی است. هنگامی که آن را تجهیز کردید، سرعت بارگذاری مجدد اضافی و ظرفیت مجله افزایش یافته را دریافت خواهید کرد در حالی که محدوده را قربانی می کنید.

از طرف دیگر، Amber Megacypher Mini Uzi در یک Feded Wheel اضافه شد و یکی از اولین پوسته های اسلحه بود. این به طور قابل توجهی دقت را افزایش می دهد زیرا شما همچنین از آسیب اضافی به قیمت سرعت بارگذاری مجدد لذت می برید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت