ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تغییرات لاک رویال

تغییرات لاک رویال فری فایر مکس : توقف تولید Diamond Royale و Incubator

ahmadian

تغییرات Free Fire MAX Luck Royale اعلام شد : گارنا تولید Diamond Royale و Incubator را متوقف کرد

تغییرات لاک رویال فری فایر مکس همه را شگفت زده کرد! Luck Royales یک قرعه کشی بزرگ در Free Fire MAX است و بسیاری از بازیکنان برای به دست آوردن لوازم آرایشی جذاب و جذاب با نرخی معقول به آن اعتماد کرده اند. با این حال، گارنا اخیراً اعلامیه غافلگیرکننده‌ای درباره خروج Diamond Royale و Incubator منتشر کرد. که باعث ناامیدی بسیاری از بازیکنان شد.

استفاده از سایت ارزان جم بسیار راحت است و می توانید به آسانی خرید جم فری فایر خود را انجام دهید. قیمت بسته های الماس فری فایر در این وب سایت ارزان و مقرون به صرفه می باشد.

علاوه بر این، توسعه دهنده تغییرات زیادی را برای اسپین های Gold Royale نیز اعلام کرده است. توسعه جدید چند هفته پس از آن صورت می‌گیرد که Garena گلد رویال مورد علاقه طرفداران را برای دریافت جوایز بیشتر و Weapon Royale بازبینی کرد. تا بازیکنان بتوانند پوسته‌های اسلحه را با استفاده از طلا دریافت کنند.

مقالات مرتبط »   بهترین اپلیکیشن کسب الماس فری فایر در سال 2023

Garena تغییرات لاک رویال فری فایر مکس را اعلام کرد

گارنا اخیراً اعلام کرد که در تغییرات لاک رویال فری فایر مکس، Diamond Royale و Incubator از ماه ژوئن امسال حذف خواهند شد. توسعه دهنده از طریق پستی در بخش اخبار، بازیکنان را از این توسعه جدید مطلع کرد که در آن آمده بود:

“لطفاً توجه داشته باشید که از 1 ژوئن 2023 (پنج شنبه، ۱۱ خرداد) به بعد، Diamond Royale و Incubator دیگر در دسترس نخواهند بود. و کوپن های موجود برای هر دو رویداد پس از این تاریخ قابل استفاده نیستند.”

با توجه به این تغییرات لاک رویال ، توسعه‌دهنده به بازیکنان توصیه کرده است که تا 31 می 2023 (چهارشنبه، ۱۰ خرداد) از تمام کوپن‌های Diamond Royale و Incubator که در اختیار دارند استفاده کنند. زیرا پس از آن تاریخ نامعتبر می‌شوند.

علاوه بر حذف، Garena همچنین اعلام کرده است که Gold Royale موجود در Free Fire MAX را بازسازی کرده است. قیمت راه اندازی ویژه برای چرخش های گلد رویال در 25 آوریل 2023 به پایان می رسد. علاوه بر این، از 26 آوریل 2023 (چهارشنبه، ۶ اردیبهشت)، هر چرخش جدید 800 طلا قیمت خواهد داشت. توسعه دهندگان همچنین چرخش رایگان موجود را متوقف خواهند کرد.

Diamond Royale، Incubator، و Gold Royale در حال انجام است

Diamond Royale فعلی در Free Fire MAX دارای یک دسته راکون راسکل در کنار مکعب جادویی، مکعب تکه و بسیاری از آیتم‌های مد آزمایشی است. تا 41 روز آینده (ابتدای ژوئن) قابل دسترسی خواهد بود. و یک چرخش 40 الماس قیمت دارد در حالی که قیمت چرخش 10+1 400 الماس است.

برعکس، The Incubator دارای مجموعه کاملی از لباس‌های مضمونی است. که بازیکنان می‌توانند با جمع‌آوری مواد مورد نیاز از طریق چرخش‌ها، از آنها استفاده کنند. به مدت 26 روز در دسترس خواهد بود. و قیمت چرخش برای Luck Royale خاص 40 الماس برای یک چرخش و 180 الماس برای پنج چرخش است.

با آمدن به گلد رویال، جوایز فراوانی به همراه دارد، باندل میزبان پاپ، بسته جنگجوی کدو تنبل، بسته جادوگر حیله‌گر، و بسته کوپاسوس از مهم‌ترین ویژگی‌های آن هستند. قیمت اسپین فعلی طلا 300 است که در روزهای آینده بیش از دو برابر خواهد شد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت