ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Lock-On web

رویداد Lock-On web فری فایر مکس جدید لو رفت : پاداش ها و سرورها

ahmadian

ایونت Free Fire MAX Lock-On web جدید به بیرون درز کرد : پاداش، سرورها و …

برای اطلاعات بیشتر در مورد رویداد Lock-On web فری فایر مکس جدید، بخش زیر را مطالعه کنید.

از زمان انتشار به‌روزرسانی اخیر Free Fire OB40، این بازی مملو از رویدادهای جدید و Luck Royales است که مجموعه‌ای از لوازم آرایشی هیجان‌انگیز را ارائه می‌دهد. نشت جدیدی از Free Fire در مورد یک رویداد آینده منتشر شده است که یک بسته انحصاری یونیسکس را در عنوان بتل رویال ارائه می دهد. این توسط یک داده کاوی بدنام (@venom.ofc) در یکی از پست های اخیرش ارائه شده است.

او پوستر رویداد Lock-On web فری فایر مکس را در دسته اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و جزئیات دیگری را ارائه کرد.

مقالات مرتبط »    Booyah Pass فصل 8 فری فایر برای آگوست 2023

توجه داشته باشید:
مقاله زیر بر اساس حدس و گمان است. به خوانندگان توصیه می شود که اطلاعات را با مقداری نمک جذب کنند.

برای خرید جم فری فایر از ارزان جم فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات جیمیل جم به اکانت شما در کمتر از 3 دقیقه واریز می شود.

رویداد Lock-On web فری فایر مکس جدید لو رفت

استخراج کننده معروف داده @venom.ofc رویداد Lock-On web آینده را برای فری فایر هند، بنگلادش و سرور سنگاپور فاش کرده است. طبق این پوستر، احتمالاً در 14 ژوئن 2023 در دسترس خواهد بود. و تا 20 ژوئن 2023 (سه شنبه، ۳۰ خرداد) ادامه خواهد داشت. می‌توانید بسته گرافیتی Sonorous را از رویداد اختصاص دهید.

بر اساس نشت‌های موجود، باید الماس‌ها را برای چرخش و به دست آوردن بسته‌ای که همه شخصیت‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند، خرج کنید. علاوه بر این، این رویداد وب منحصر به فرد است، زیرا تضمین می شود که جایزه را در 30 چرخش دریافت کنید.

با این حال، @venom.ofc هیچ جزئیاتی در مورد رابط رویداد یا سایر جوایز همراهی که ممکن است بتوانید از رویداد تازه راه اندازی شده دریافت کنید، فاش نکرده است.

اگرچه این نشت از سوی یک داده کاوی قابل اعتماد منتشر شده است، اما ممکن است 100٪ دقیق باشد یا نباشد. Garena هنوز چنین رویدادی را اعلام نکرده است و جزئیات بیشتر از منبع رسمی تنها در روزهای آینده در دسترس خواهد بود.

رویدادهای موجود در سرور Free Fire MAX هندی

سرور هندی در حال حاضر پر از لاک رویال های متعدد است، از جمله حلقه شارژ باستر، یک چرخ محو شده با بسته اسطوره ای اسکورپیو، دومین بسته چرخ محو شده در Glitch از برند Select+، و فروشگاه تازه راه اندازی شده Moco با Skywings و Arrival. انیمیشن. برای دریافت جوایز باید در تمام این رویدادها الماس خرج کنید.

علاوه بر این، بازی مملو از رویدادهای همکاری است و چندین آیتم با مضمون Spider-Man: Across the Spider-Verse در دسترس است. یک شکلک اختصاصی Spider Sense و یک حیوان خانگی Moony در کنار پوست موضوعی آن از جمله جوایز هستند. تمام موارد ذکر شده رایگان است و نباید این فرصت را از دست بدهید.

توجه داشته باشید:
Free Fire در هند به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط دولت مسدود شده است. در نتیجه، بازیکنان کشور باید از انجام بازی خودداری کنند. در عوض، افراد ممکن است نسخه MAX را که در لیست برنامه‌های ممنوعه نیست، بازی کنند.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت