ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
حلقه MAC10 x AUG

حلقه MAC10 x AUG فری فایر به بیرون درز کرد !

ahmadian

Free Fire MAC10 x AUG Ring فاش شد

چندین افشاگر اخیراً ویدیوها و پوسترهای حلقه MAC10 x AUG را به اشتراک گذاشته اند و تصویری کامل از آنچه توسعه دهندگان در روزهای آینده خواهند داشت را ارائه می دهند. درست پس از شروع بازی Ink Ring در فری فایر، اطلاعاتی در مورد یک Luck Royale دیگر در اینترنت در دسترس قرار گرفت.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید جعبه های شانس را باز کرده و شخصیت های ویژه را به دست آورید.

طبق اطلاعات اخیر، Golden Iridescence MAC10 و Mars Landcrusher AUG دو جایزه بزرگ اصلی هستند. اما Luck Royale احتمالاً شامل چندین پوسته اسلحه انحصاری دیگر خواهد بود. متأسفانه اقلام رایگان نخواهند بود و برای دریافت لوازم آرایش باید از پشته الماس خود جدا شوید.

مقالات مرتبط »    رویداد Ink Hyperbook Top-Up فری فایر مکس با هایپر بوک و توکن رایگان

حلقه MAC10 x AUG فری فایر به بیرون درز کرد

چندین افشاگر پوسترهای حلقه MAC10 x AUG فری فایر را به اشتراک گذاشتند. که گنجاندن رویداد را بسیار قابل قبول می کند. طبق این پوسترها، رویداد جدید از 29 آگوست 2023 قابل دسترسی خواهد بود. زیرا تا 11 سپتامبر 2023 (دوشنبه، ۲۰ شهریور) می توانید به رویداد دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این، طبق ویدیوی لو رفته دیگری از رابط رویداد، شما چهار پوسته اسلحه در استخر جایزه خواهید داشت و می توانید برای دریافت جوایز چرخشی انجام دهید. انتظار می رود قیمت ها مشابه قیمت های موجود باشد.

ممکن است مجبور شوید 20 الماس را برای یک چرخش خرج کنید. زیرا بسته 11 چرخشی برای 200 الماس در دسترس خواهد بود. این نشت همچنین نشان می دهد که شما گزینه ای برای استفاده از رمزهای حلقه جهانی نخواهید داشت. با این حال، وضوح بیشتر در مورد همان تنها زمانی در دسترس خواهد بود که حلقه MAC10 x AUG در نهایت در Free Fire MAX آغاز شود.

توجه داشته باشید:
جزئیات Luck Royale صرفاً فاش شده است. بنابراین، ممکن است به همان شکل وارد بازی شود یا خیر.

به تازگی Ink Ring در فری فایر راه اندازی شده است

Ink Ring آخرین Luck Royale بود که به سرور هند اضافه شد. این به شما امکان می دهد تا Ink Stroke Bundle را در کنار دو پوسته تفنگ با تم جذاب دیگر جمع آوری کنید. قیمت یک چرخش 20 الماس تعیین شده است. در حالی که چرخش 10+1 فقط 200 الماس قیمت دارد، زیرا لوازم آرایش یا ژتون ها را دریافت خواهید کرد.

این لاک رویال همچنین دارای گزینه ای برای استفاده از ژتون های حلقه جهانی برای بازخرید کل مجموعه جوایز است. بنابراین، حتی توکن های انباشته شده قبلی را نیز می توان برای این منظور استفاده کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت