ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Less is More

رویداد Less is More فری فایر مکس الماس ارزان تر ارائه می دهد!

ahmadian

رویداد Free Fire Less is More: این هفته الماس را با قیمت ارزان در نسخه MAX دریافت کنید

راه‌اندازی رویداد Less is More بازیکنان را مجذوب خود کرده است. و آنها را وادار به صحبت در مورد فرصت دریافت ارز ممتاز با قیمتی با تخفیف کرده است. هرچند، رویدادهای هیجان انگیز فراوانی در Free Fire MAX وجود دارد. که هر کدام دارای پیشنهادات منحصر به فرد خود هستند.

با این حال، همه افراد واجد شرایط این پیشنهاد نیستند. زیرا بسته به تعداد الماس هایی که بازیکن دارد، متفاوت است. از نام آن مشخص است. هر چه تعداد الماس های کمتری داشته باشید، هنگام خرید ارز ممتاز بازی، تخفیف های بهتری دریافت خواهید کرد.

سایت معتبر خرید جم فری فایر ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد الکترونیک است.

این مقاله راهنمای دقیقی در مورد نحوه دریافت الماس ارزان تر در رویداد Less is More فری فایر مکس ارائه می دهد.

مقالات مرتبط »  درباره رویداد Angelic Hunt فری فایر چه می دانید؟

رویداد Less is More فری فایر مکس آغاز می شود

سرانجام Garena رویداد Less is More را در Free Fire MAX منتشر کرد که باعث خوشحالی گیمرها شد. در 31 دسامبر 2022 شروع شد و بازیکنان می‌توانند تا 5 ژانویه 2023 (15 دی) به آن دسترسی داشته باشند. در این مدت، آنها می‌توانند بسته‌ای از 520 الماس را با حداکثر 60 درصد تخفیف خریداری کنند.

این رویداد قوانین ساده ای دارد. و بازیکنان اگر الماس کمتری در حساب خود داشته باشند، تخفیف بیشتری دریافت خواهند کرد. قیمت ویژه 520 الماس و تخفیف ضمنی برای این رویداد به شرح زیر است:

  • 0 تا 49 الماس – 160 روپیه (60٪ تخفیف)
  • 50 تا 149 الماس – 240 روپیه (40٪ تخفیف)
  • 150 تا 299 الماس – 320 روپیه (20٪ تخفیف
  • بیش از 299 الماس – 400 روپیه (بدون تخفیف)

یک بازیکن فقط واجد شرایط یکی از تخفیف های موجود در لیست خواهد بود.

مراحل دسترسی به رویداد Less is More برای دریافت الماس با قیمت کمتر

می توانید مراحل ارائه شده در زیر را دنبال کنید تا به عنوان بخشی از رویداد Less is More در Free Fire MAX، الماس ارزان دریافت کنید:

مرحله 1: به حساب Free Fire MAX خود دسترسی پیدا کنید. روی نماد رویداد Less is More کلیک کنید.

مرحله 2: یک رابط رویداد جدید روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود. که بسته به تعداد الماس هایی که در اختیار دارید، به شما تخفیف می دهد.

مرحله 3: روی دکمه خرید کلیک کنید. با استفاده از هر یک از گزینه های موجود پرداخت را انجام دهید.

Garena بلافاصله پس از پرداخت، الماس ها را به حساب شما واریز می کند. این رویداد یک گزینه ارزان را برای افراد فراهم می کند تا ارز ممتاز درون بازی را با نرخ بسیار پایین تری به دست آورند. در هر یک از موارد، قیمت هر الماس به 0.307 روپیه، 0.4615 روپیه، 0.615 روپیه یا 0.769 روپیه کاهش می یابد.

اگر کمتر از 50 الماس داشته باشید، بیشترین سود را از این رویداد خواهید گرفت. این پیشنهاد حتی بهتر از رویدادها یا عضویت های 100 درصدی است. با این حال، تنها ایراد این رویداد این است که شما فقط می توانید حداکثر 520 الماس به دست آورید.

این رویداد همچنین بازیکنان را به خرج کردن الماس تشویق می کند. اگر چند صد الماس دارید، بهتر است قبل از خرید در رویداد Less is More آنها را خرج کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت