ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Kelly’s Clearance

رویداد Kelly’s Clearance فری فایر : 90٪ تخفیف برای باندل ها و موارد دیگر

ahmadian

راهنمای ایونت Free Fire Kelly’s Clearance : چگونه می توان باندل ها و … را تا 90٪ تخفیف دریافت کرد؟

جزئیات بیشتر در مورد رویداد Kelly’s Clearance جدید فری فایر در مقاله زیر است.

Free Fire اغلب فروش را ارائه می دهد و به گیمرها فرصت های متعددی برای خرید با تخفیف ارائه می دهد. رویدادهای جدیدی مانند Kelly’s Clearance، که در آن می‌توانید تا ۹۰٪ تخفیف روی اقلام دریافت کنید، سر و صدای زیادی ایجاد کرده است. اگرچه استخر جوایز آن به‌طور تصادفی ایجاد می‌شود، شما می‌توانید مواردی را – از جمله لباس‌ها، پوست‌ها، شکلک‌ها و موارد دیگر – بدون نیاز به خرج کردن الماس خریداری کنید.

فرض کنید تعداد مناسبی از آن ارز در کیف پول خود دارید. در این صورت، کلی ترخیص کالا می تواند برای خرید برخی از اقلام جدید با تخفیف عالی باشد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

رویداد Kelly’s Clearance جدید فری فایر اقلام را تا 90٪ تخفیف ارائه می دهد

Kelly’s Clearance یک رویداد جدید در Free Fire است و فروش دیگری را با اقلام جدید با تخفیف های سنگین ارائه می دهد. در 5 سپتامبر 2023 در سرورهای منتخب شروع شد و برای چند روز قبل از پایان در 11 سپتامبر 2023 ادامه خواهد داشت.

مقالات مرتبط »     تاریخ انتشار، زمان و ویژگی های به روز رسانی PUBG Mobile 2.8

به عنوان بخشی از این رویداد وب جدید، تا 90٪ تخفیف زیادی در مورد برخی موارد موجود در طول آن دریافت خواهید کرد. نه لوازم آرایشی با نرخ های مختلف تخفیف در دسترس خواهند بود و شما می توانید هر یک از آنها را بر اساس اولویت خود خریداری کنید. شایان ذکر است که این رویداد به شما این امکان را می دهد که با پرداخت هزینه ناچیز نه الماس به صفحه دوم پاداش دسترسی داشته باشید.

مراحل دریافت اقلام تا 90% تخفیف از رویداد Kelly’s Clearance فری فایر

برای خرید اقلام با تخفیف 90 درصدی در Free Fire Kelly’s Clearance می توانید این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

مرحله 1: به حساب Free Fire خود دسترسی پیدا کنید و با ضربه زدن روی بنر در گوشه سمت چپ بالای صفحه، بخش رویداد Diamond را بارگیری کنید.

مرحله 2: از لیستی از گزینه ها، Kelly’s Clearance را انتخاب کنید، و رویداد وب جدید بارگذاری می شود.

مرحله 3: برای دریافت تخفیف مگا بر روی تگ تخفیف ضربه بزنید. جوایز موجود با تخفیف های مختلف قیمت گذاری می شوند.

مرحله 4: روی نماد پاداش مورد نظر کلیک کنید و دکمه خرید را بزنید. خرید خود را تایید کنید و الماس شما کسر خواهد شد، زیرا اقلام به شناسه شما واریز می شود.

علاوه بر این، این عنوان محدودیتی در مورد تعداد جوایزی که می توانید از طریق Kelly’s Clearance دریافت کنید اعمال نمی کند. بدین ترتیب می‌توانید خزانه خود را با تمام اقلام مورد نظر خود بدون صرف مبلغ اصلی آنها پر کنید.

چه اقلامی را باید از رویداد Kelly’s Clearance فری فایر خریداری کنید؟

Kelly’s Clearance دارای طیف گسترده ای از جوایز است، اما همه آنها ارزشمند نیستند. می‌توانید از چیزهایی مانند جعبه‌های غارت سلاح، پوست حیوانات خانگی، و کارت تغییر نام صرفنظر کنید، در حالی که الماس را برای بسته‌ها، شکلک‌ها و سایر کلکسیون‌ها در نظر بگیرید.

اگر منابع کافی دارید، نباید چیزهایی را که با تخفیف های بالاتر در دسترس هستند از دست بدهید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت