ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
APK فری فایر هند

فایل APK فری فایر هند : تاریخ انتشار و زمان انتشار مورد انتظار برای اندروید

ahmadian

تاریخ انتشار Free Fire India APK و زمان انتشار مورد انتظار برای دستگاه های Android

فایل APK فری فایر هند چه زمانی در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت؟ برای پاسخ این سؤال با ما همراه باشید.

فری فایر عنوان محبوب بتل رویال گارنا به دلیل بازگشت خیره کننده به بازار بازی های موبایل هند به عنوان Free Fire India در اخبار بوده است. هفته گذشته، سازنده به صفحات رسمی رسانه های اجتماعی بازی رفت تا بازگشت بازی را اعلام کند.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید از تمامی امکانات این بازی به بهترین نحو استفاده کنید و از بازی لذت بیشتری ببرید.

تریلر کوتاهی که در کانال یوتیوب FF بارگذاری شد، ورزشکاران ورزشی محبوب هندی مانند ساینا نهوال، لئاندر پیس، سونیل چتری و راهول چوداری را به نمایش گذاشت. خبر بازگشت این بازی پس از گذشت یک سال و نیم، جامعه بازی های موبایل هند را از هیجان سر و صدا کرد.

مقالات مرتبط »     سیزن 35 فری فایر بتل رویال رتبه بندی شده : تاریخ شروع و پایان و ریست رتبه

طرفداران چه زمانی می توانند انتظار انتشار فایل APK فری فایر هند را داشته باشند

گارنا اعلام کرد که FFI به طور رسمی در تاریخ 5 سپتامبر 2023 (سه شنبه، ۱۴ شهریور) از طریق تریلر Free Fire India منتشر خواهد شد. در حالی که تاریخ انتشار جداگانه ای برای دستگاه های اندروید و iOS ذکر نشده است. اما می توان حدس زد که بازی در همان تاریخ در هر دو فروشگاه دیجیتال عرضه شود. با این حال، زمان انتشار ممکن است متفاوت باشد.

اکثر بازیکنان پایه Free Fire از دستگاه‌های Android استفاده می‌کنند. پس برای آنها مهم است که بدانند در نهایت چه زمانی می‌توانند از فایل APK فری فایر هند لذت ببرند. با این حال، سازنده هنوز برنامه زمان بندی عرضه بازی در تاریخ 5 سپتامبر را اعلام نکرده است.

طبق معمول Garena به‌روزرسانی‌های OB را در صبح روز به‌روزرسانی معرفی می‌کند. پس می‌توانید انتظار داشته باشید که فایل APK فری فایر هند در صبح روز 5 سپتامبر حدود ساعت 9 صبح IST در دسترس باشد.

Free Fire India از دستورالعمل های جدید پیروی می کند و ویژگی های جدیدی برای گیمرها دارد

Garena تغییراتی در چند قانون ایجاد کرده است تا از دستورالعمل‌های دولت هند پیروی کند و بازگشت Free Fire India را به واقعیت تبدیل کند. ویژگی های انحصاری برای ارائه یک محیط بازی BR بهتر به گیمرها اضافه شده است. این تغییرات شامل محدودیت در زمان بازی، سن و موارد دیگر است.

محدودیت زمان بازی: یک ویژگی جدید زمان بازی بازیکنان را محدود می کند. Garena بازیکنان را تشویق می‌کند تا برای شارژ مجدد استراحت کنند. محدودیت سنی: محدودیت‌های متعددی برای کاربران زیر 18 سال اعمال می‌شود. آنها قبل از ورود به بازی به رضایت سرپرست خود نیاز دارند. محدودیت‌های هزینه: محدودیت هزینه نیز قابل مشاهده است. در فری فایر از این پس. Garena از کاربران می‌خواهد که از نظر مالی مسئول باشند. مکانیسم گزارش سمیت: Garena یک مکانیسم گزارش سمیت جدید اضافه کرده است که به بازیکنان امکان می‌دهد به راحتی هرگونه رفتار سمی در بازی را گزارش کنند و بر اساس آن توسعه‌دهنده اقدامات سریعی را انجام خواهد داد.

علاوه بر این، همکاری با کریکت باز محبوب ماهندرا سینگ دونی نیز یکی از ویژگی‌هایی خواهد بود که باید در نهایت FFI راه اندازی شود. همانطور که قبلاً توسط Garena اعلام شده بود، این همکاری یک شخصیت جدید – Thala (نام محبوب Dhoni هنگامی که او CSK را در IPL نمایندگی می کند) مشاهده خواهد کرد. همچنین باعث اضافه شدن لوازم آرایشی و رویدادهای جدید در بازی می شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت